دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

مرکز تخصصی پوست و مو دکتر مصطفی مهدوی نیا 

دستگاه لیزر کندلا یکی از مدرن‌ترین دستگاه‌های لیزر است که برای لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر مهدوی‌نیا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دکتر مصطفی مهدوی نیا کیست؟

021-22654580-85

برای دریافت نوبت تماس بگیرید

تهران – ولیعصر- بالاتر از چهارراه پارک وی- بعد از خیابان فرشته- خیابان خیام قبل از تقاطع نصیبی- سمت راست- پلاک ۳۰/۱

برای دریافت نوبت یا مشاوره فرم زیر را پر کنید

جهت دریافت نوبت یا مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

شرکت کندلا از سال 1970یکی از شرکت های پیشرو با برندی معتبر در تولید دستگاه های لیزر موهای زائد در آمریکا بوده است که با بهره گیری از خلاقیت و تخصص مهندسان مجرب و درنظر گرفتن اصلی ترین نیازهای مشتری توانسته جایگاه خود را در بازار تثبیت کرده و اعتبار بالایی کسب کند. اصلی ترین شعار شرکت کندلا، تولید دستگاه های ایمن، موثر، پیشرفته، مقرون به صرفه و پرکاربرد است که نیازهای خریداران و بیماران را از هر لحاظ مرتفع کند.

شرکت کندلا با بیش از 20 سال سابقه، نمایندگان انحصاری و دفاتر فروش متعددی در سراسر جهان دارد، دستگاه های لیزر کندلا با نام تجاری جنتل پرو (Gentle Pro) در سه مدل زیر به بازار عرضه شده اند که بهترین آن جنتل لیز پرو(GentleLase Pro) با بهره گیری از کریستال الکساندرایت است.

انواع دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 

دستگاههای لیزر الکساندرایت کندلا دارای انواع مختلفی است و هر دستگاه خصوصیات خاص خود را دارد. 

انواع دستگاه الکساندرایت کندلا عبارتند از:

 • دستگاه لیزر جنتل لیز پلاس کندلا (Candela GentleLASE Plus)
 • دستگاه لیزر مینی جنتل لیز کندلا (Candela Mini GentleLASE)
 • دستگاه لیزر مینی جنتل یاگ کندلا (Candela Mini GentleYAG)
 • دستگاه لیزر جنتل لیز پرو کندلا (Candela GentleLASE Pro)
 • دستگاه لیزر جنتل مکس پرو کندلا (Candela GentleMAX Pro)
 • دستگاه لیزر جنتل یاگ پرو کندلا (Candela GentleYAG Pro)

دستگاه لیزر جنتل لیز پلاس کندلا (Candela GentleLASE Plus)

جنتل لیز پلاس (GentleLASE Plus)، یکی از مدل های دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا است. درمان با این مدل لیزر کاملا غیر تهاجی بوده، بنابراین نیاز به دوره استراحت ندارد. 

از دستگاه لیزر جنتل لیز پلاس می توان برای موارد مختلفی نظیر حذف موهای زائد، بهبود چین و چروک ها، رفع ضایعات عروقی یا رنگدانه ای نظیر ملاسما، لکه های ناشی از افزایش سن، کک و مک، ناهنجاری ساق پا و غیره استفاده کرد.

جنتل لیز پلاس کندلا دارای طول موج 755 نانومتر بوده و سرعت تکرار آن تا دو هرتز است. 

دستگاه لیزر مینی جنتل لیز کندلا (Candela Mini GentleLASE)

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا مدل مینی جنتل لیز را نیز ارائه داده است که کاربردهای آن، حذف موهای زائد، رفع ضایعات عروقی یا رنگدانه ای، کاهش خطوط یا چین و چروک ها، درمان آسیب های ناشی از آفتاب، درمان لکه های پوستی ناشی از افزایش سن، کک و مک، ملاسما و کراتوز سبورئیک است.

مینی جنتل لیز دارای سیستم خنک کننده پوست است که درمانی راحت را امکان پذیر می سازد. این دستگاه لیزر دارای طول موج 755 نانومتری بوده و سرعت تکرار دو هرتزی دارد. 

هندپیس 12، 15، 18 میلیمتری دستگاه امکان کار در نواحی کوچک را می دهد. اما درمان با این دستگاه لیزر ممکن است کمی طولانی باشد.

دستگاه لیزر مینی جنتل یاگ کندلا (Candela Mini GentleYAG)

دیگر دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا، مینی جنتل یاگ کندلا است که می توان از آن برای حذف موهای زائد، ترمیم ضایعات عروقی و جوانسازی پوست استفاده کرد.

طول موج 1064 نانومتری مینی جنتل یاگ کندلا اجازه می دهد تا بتوان از آن علاوه بر حذف موهای زائد، برای درمان های پوستی و عروقی نیز استفاده کرد.

این نوع دستگاه باعث سفت شدن پوست شده و برای رفع چین و چروک ها کاربرد دارد.

اندازه ی هندپیس 20، 22 و 24 میلیمتری مینی جنتل یاگ موجب کاهش زمان درمان شده و سیستم خنک کننده Zimmer Cryo 6 درمانی راحت را امکان پذیر می سازد.

مینی جنتل یاگ کندلا برای انواع پوست ها کاربرد دارد، اما پوست های تیره بهترین نتیجه درمان را دریافت خواهند کرد.

دستگاه لیزر جنتل لیز پرو کندلا (Candela GentleLASE Pro)

معروفترین دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا، جنتل لیز پرو است. 

با اینکه دستگاه جنتل لیز پرو به مانند لیزر مینی جنتل لیز با طول موج 755 نانومتری کار می کند، اما سرعت آن 50 درصد افزایش یافته است؛ چرا که اندازه های هندپیش در این نوع دستگاه لیزر 20، 22 و 24 میلیمتر است که حذف راحت و سریع موهای زائد را امکان پذیر می سازد.

برتری دیگری که جنتل لیز پرو در مقایسه با مینی جنتل لیز دارد، در تعداد پالس های بیش تر آن در هر ثانیه و بزرگ تر شدن نقطه ی کانونی لیزر است. 

جنتل لیز پرو کندلا از سیستم خنک کننده دینامیک استفاده می کند که همین امر، به احساس راحتی در حین درمان کمک خواهد کرد.

جنتل لیز پرو کندلا برای انواع پوست ها و قسمت های مختلف بدن کاربرد دارد.

دستگاه لیزر جنتل مکس پرو کندلا (Candela GentleMAX Pro)

لیزر جنتل مکس پرو دیگر مدل دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا، با طول موج های الکساندرایت 755 نانومتری و اندیاگ 1064 نانومتری کار می کند. این دستگاه تمامی ویژگی های لیزر جنتل لیز را دارا بوده و درمانی غیرتهاجمی را ارائه می دهد. 

اندازه هندپیس 20، 22 و 24 میلیمتری و سازگاری با خنک کننده زیمر 6، حداکثر سرعت، ایمنی و راحتی را برای بیمار به همراه دارد و از این لیزر می توان برای انواع پوست ها استفاده کرد. 

لیزر جنتل مکس پرو کندلا برای درمان پوست های آسیب دیده ناشی از نور خورشید، ضایعات رنگدانه ای، کک و مک، لک های ناشی از افزایش سن، ناهنجاری های عروقی، رفع جای بخیه و درمان واریس کاربرد دارد. 

دستگاه لیزر جنتل یاگ پرو کندلا (Candela GentleYAG Pro)

نوع دیگر دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا، جنتل یاگ پرو کندلا (Candela GentleYAG Pro) است که بهترین دستگاه لیزر برای پوست های تیره می باشد. 

این دستگاه به مانند لیزر مینی جنتل یاگ کندلا دارای طول موج 1064 نانومتری است و برای درمان انواع پوست ها و به ویژه پوست های تیره مناسب است.

مهم ترین خصوصیت دستگاه  لیزر جنتل یاگ پرو کندلا بدون درد بودن درمان در کنار محافظت از لایه اپیدرم است. 

علاوه بر این، هندپیس سیستم خنک کننده ی دینامیک (DCD) باعث می شود تا دمای ناحیه تحت درمان ثابت و رفع موهای زائد به راحتی انجام شود.

در روند رفع موهای زائد با این دستگاه، جوانسازی و درمان ضایعات رنگدانه ای رخ می دهد.

ویژگی های دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

تکنولوژی خنک کننده پیشرفته 

با استفاده از تکنولوژی سیستم های خنک کننده dcd (اسپری کریژون) و acc (دمیدن هوای سرد روی پوست) که در دستگاه لیزر الکسلندرایت کندلا وجود دارد کمک می کند که قبل و بعد از تاباندن اشعه در دستگاه های لیزر موی کندلا دردی که حین انجام لیزر مو تحمل می کنید کاملا قابل تحمل و بسیار کمتر از دستگاه های لیزر دیگر می باشد.

سرعت پالس های تابشی لیزر 

هرچه قدر پالس های تابش لیزر کوتاه تر و سریع تر باشد موزدایی بهتری صورت می گیرد. زیرا فولیکول های مو خیلی بهتر انرژی آن را درک می کنند. بیشتر دستگاه های لیزر زمان هایی کمتر از ۱۰ میلی ثانیه را برای این کار ارائه نمی کنند. اما لیزرهای سری جندل کندلا این توان را دارند که پالس ها را در هر ۳ میلی ثانیه ارسال کنند.

تاییدیه ی سازمان FDA

این دستگاه که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است استفاده از آن هیچ گونه عارضه ی جانبی ندارد.  و در ایمنی کامل بهترین نتیجه را برای حذف موهای زاید افراد در نقاط مختلف بدن ایجاد می کند.

پایین بودن ضریب خطا 

ضریب خطای کم این دستگاه باعث شده است که پرتو های هر شات در این دستگاه لیزر دقیقا ریشه ی مو را هدف قرار می دهند. و در عین حال از آسیب رساندن به بافت های اطراف ریشه ی مو جلوگیری می شود. 

ایمن ترین

طبق تحقیقات انجام شده از سوی متخصصان زیبایی لیزر الکساندرایت کندلا هیچ گونه عوارض خطرناک و جبران ناپذیری برای سلامتی ندارد و در حال حاضر ایمن ترین روش برای از بین بردن موهای زائد می باشد.

به روزترین

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا از بروز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در از بین بردن لیزر موهای زائد برخوردار بوده و در حال حاضر آخرین و جدید ترین دستگاه ابداع شده برای از بین بردن مو های زائد می باشد.

بهترین

بهترین لیزر موهای زائد که باعث از بین رفتن کامل موهای زائد بدن با کمترین احساس درد به دلیل داشتن خنک کننده همزمان برروی محل سوختگی لیزر، تبدیل به بهترین دستگاه لیزر بدن در بازار شده است.

میزان تاثیرگذاری
0
درصد لیزرهای موفق
0
درصد رضایت مشتری
0

Time of Laser

مدت زمان لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موی زائد کندلا را می توان برای حذف موهای زائد هر ناحیه ای از بدن که مو روی آن رشد می کند به کار برد؛ البته نواحی مورد درخواست مردان و زنان برای استفاده از لیزر موی کندلا با هم متفاوت است که در ادامه به نواحی پرکاربرد به  همراه مدت زمان تقریبی مورد نیاز برای حذف موی آن ناحیه در هر جلسه اشاره شده است.

‘5 

لیزر صورت

’20

لیزر گردن و کمر

‘7

زیر بغل

’25

لیزر پاها

’25

لیزر بیکینی

’40

لیزر کل بدن

نکات مهم درباره لیزر الکساندرایت کندلا که نمی دانید

 بازار دستگاه‌های لیزر موهای زائد امروزه بسیار پررونق است. دلیل داغی این بازار صد البته تنوع مدل‌های مختلف این دستگاه‌ها و کاربرد آن‌ها در رفع نیاز مراجعین با انواع رنگ پوست و موی متفاوت است. در این میان نامی که حتما اسم دستگاه الکساندرایت یا همان الکس به گوش‌تان خورده است. لیزر الکساندرایت یکی از پیشگامان صنعت لیزر موهای زائد بوده و آخرین و پیشرفته‌ترین مدل آن دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا است.

الکس کندلا

لیزرالکس کندلا نوعی دستگاه لیزر است که معمولاً برای رفع موهای زائد، رفع خالکوبی و درمان های مختلف پوست استفاده می شود. این لیزر نور نزدیک به مادون قرمز با پالس طولانی منتشر می کند که توسط ملانین موجود در مو یا رنگدانه های خالکوبی جذب می شود و باعث آسیب حرارتی به فولیکول ها یا ذرات جوهر خالکوبی می شود. این دستگاه با رساندن مقدار کنترل شده انرژی به ناحیه مورد نظر در پالس‌ها سریع عمل می‌کند و باعث می‌شود فولیکول‌های مو یا رنگدانه‌های خالکوبی شکسته شده و در نهایت توسط فرآیندهای طبیعی بدن از بین بروند.

لیزرالکس کندلا

مزایای استفاده از لیزر الکساندرایت کندلا

از مزایا دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می‌توان به دقت بسیار بالا و همچنین قابلیت تنظیم آن اشاره کرد که کمتر دستگاه لیزر مویی در بازار به آن مجهز است. این طول موج به علت عمق نفوذ بالا بسیار سریع و دقیق بر روی فولیکول‌های مو که سلول بنیادی مو شناخته می‌شوند، تاثیر گذاشته و با از بین بردن آن‌ها بدون آسیب زدن به سلول‌ها و بافت‌های دیگر، پس از انجام تعداد جلسات لازم، رفع دائمی موی زائد را به دنبال خواهد داشت.

طبق آخرین تحقیقات انجام گرفته توسط خود شرکت کندلا مهمترین موارد این ملاحظات که در سری جنتل پرو مدل های کندلا الکس در نظر گرفته شده؛ شامل موارد زیر می شوند:

 • راحتی بیمار حین انجام لیزر با کندلا الکس
 • سرعت در رسیدن به نتیجه مطلوب در سری جنتل پرو
 • احساس امنیت حین استفاده از Candela Alex
 • قابلیت استفاده برای پوست های روشن تر با کندلا الکس
 • نحوه عملکرد ساده و مطلوب دستگاههای لیزر موی کندلا الکس
 • بازده و سرعت مناسب دستگاه  Alex Candela
 • به حداکثر رساندن ناحیه قابل درمان در یک جلسه با استفاده از Candela Alex
 • تنوع کاربرد مخصوصا با لیزر مکس پرو که هر دو طول موج کندلا الکس را شامل می شود
 • اعتبار برند و تضمین قابل قبول به خریدار توسط شرکت کندلا
 • بهره گیری از علم روز و تکنولوژی پیشرفته در Candela Alex
 • خدمات پس از فروش به خریدار توسط شرکت کندلا

با در نظر گرفتن تمام این موارد، تقریبا تمام بیماران اذعان دارند که با انتخاب دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا برای حذف موهای زائد خود بهترین نتیجه را از لحاظ سرعت، کیفیت و دقت گرفته اند.

اگر شما هم مشتاق به استفاده از دستگاه لیزر الکس کندلا سری جنتل پرو هستید؛ می توانید با دنبال کردن این مطلب با نحوه عملکرد، مزایا و تفاوت های آن با سایز دستگاههای لیزر موی موجود در بازار بیشتر آشنا شوید.

بهترین دستگاه لیزر برای لک صورت

لیزرالکس کندلا به طور گسترده ای یکی از بهترین دستگاه های لیزر برای درمان های صورت محسوب می شود. لیزر نوری نزدیک به نور مادون قرمز ساطع می کند که توسط ملانین در پوست جذب می شود و آن را به یک راه حل موثر برای انواع نگرانی های صورت از جمله آسیب های ناشی از نور خورشید، لکه های پیری و کک و مک تبدیل می کند. یکی از مزایای کلیدی لیزرالکس کندلا توانایی آن در هدف قرار دادن دقیق نواحی رنگدانه‌دار است که آن را به انتخابی عالی برای افرادی با رنگ پوست روشن‌تر تبدیل می‌کند که به دنبال رفع مشکلات رنگدانه هستند. این لیزر همچنین دارای مکانیزم خنک کننده است که به کاهش ناراحتی در حین عمل کمک می کند.

جدیذترین ذستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

روش تشخیص دستگاه لیزر کندلا اصل از تقلبی

روش های مختلفی برای تشخیص دستگاه لیزر کندلا اصل وجود دارد:

روش تشخیص اصل بودنتوضیحات
برند و بسته بندیبه دنبال لوگو و بسته بندی سازنده باشید. اگر موجود نباشد یا تقلبی به نظر برسد، احتمالا جعلی است.
کیفیتدستگاه‌های لیزر اورجینال معمولاً کیفیت ساخت بالایی دارند و به جزئیات توجه می کنند.
قیمتاگر قیمت دستگاه لیزر بیش از حد ارزان باشد، احتمالاً غیر اصل است. دستگاه های لیزر اورجینال معمولاً با قیمتی عالی فروخته می شوند.
مشخصات فنیمشخصات دستگاه را با توجه به وب سایت سازنده یا ادبیات محصول بررسی کنید. اگر مشخصات مطابقت نداشته باشد، ممکن است جعلی باشد.
شماره سریالدستگاه های لیزر اصلی اغلب دارای یک شماره سریال منحصر به فرد هستند که می توان آن را با سازنده تأیید کرد.
گارانتیدستگاه های لیزر اورجینال با گارانتی سازنده ارائه می شوند. دستگاه های تقلبی ممکن است گارانتی نداشته باشند یا دارای گارانتی محدودی باشند که رعایت نمی شود.
نمایندگی مجازاز یک فروشنده معتبر یا مجاز خرید کنید برای اطمینان از دریافت محصول اصلی.
نظر کارشناسبرای دریافت نظر در مورد اصالت دستگاه با یک متخصص در دستگاه های لیزر مشورت کنید. به یاد داشته باشید، دستگاه های لیزر اصلی معمولاً هزینه بیشتری دارند اما عملکرد، قابلیت اطمینان و ایمنی بهتری را ارائه می دهند. سرمایه گذاری روی یک دستگاه اصلی همیشه در دراز مدت انتخاب بهتری است.

از کجا بفهمیم دستگاه لیزر اصل است

سریع ترین راه از بین بردن لک صورت با لیزر

لیزر درمانی یکی از سریع ترین و موثرترین روش ها برای از بین بردن لکه های صورت است. از نور لیزر برای هدف قرار دادن سلول های رنگدانه شده و حذف آنها بدون آسیب رساندن به بافت اطراف استفاده می شود. این درمان سریع است تنها چند دقیقه طول می کشد ، با حداقل عوارض جانبی و زمان خرابی. بسته به اندازه، تعداد و محل لکه ها، ممکن است چندین جلسه برای نتایج مطلوب مورد نیاز باشد. این روش توسط یک متخصص پوست یا متخصص مراقبت از پوست انجام می شود که پوست را ارزیابی کرده و بهترین نوع لیزر و شدت استفاده را تعیین می کند. روند بهبودی سریع است و اکثر بیماران طی چند روز پس از عمل متوجه بهبود ظاهر پوست خود می شوند. با این حال، محافظت در برابر آفتاب در طول فرآیند بهبودی برای جلوگیری از رنگدانه بیشتر و اطمینان از نتایج بهینه بسیار مهم است.

دستگاه لیزر کندلا ساخت کدام کشور است؟

دستگاه لیزر کندلا یک دستگاه پزشکی است که برای درمان های زیبایی و پزشکی استفاده می شود. دستگاه توسط Candela Corporation، ارائه دهنده پیشرو در سیستم های زیبایی شناسی لیزری و مبتنی بر انرژی ساخته شده است. Candela در Wayland، ماساچوست، ایالات متحده آمریکا مستقر است و با شعبه هایی در اروپا، آسیا و آمریکای لاتین حضور جهانی دارد. این شرکت به دلیل محصولات نوآورانه، استانداردهای با کیفیت بالا و تعهد به رضایت مشتری شناخته شده است. دستگاه های لیزر کندلا توسط متخصصان پزشکی در سراسر جهان برای درمان های مختلفی از جمله رفع موهای زائد، جوان سازی پوست و درمان ضایعات عروقی و رنگدانه ای استفاده می شود.

تفاوت لیزر الکساندرایت با کندلا

لیزر الکساندرایت و لیزر کندلا هر دو دستگاه لیزری هستند که برای درمان های زیبایی و پزشکی استفاده می شوند. تفاوت اصلی بین آنها در نوع لیزری است که استفاده می کنند و طول موج هایی که ساطع می کنند. لیزر الکساندرایت از طول موج 755 نانومتر استفاده می‌کند و برای انواع پوست‌های روشن‌تر مناسب‌تر است، در حالی که لیزر کندلا از طول موج طولانی‌تر 810 نانومتر استفاده می‌کند و برای طیف وسیع‌تری از رنگ‌های پوست مناسب است. لیزر الکساندرایت معمولاً برای رفع موهای زائد و جوانسازی پوست استفاده می شود، در حالی که لیزر کندلا معمولاً برای درمان های مختلفی از جمله رفع موهای زائد، جوانسازی پوست و درمان ضایعات عروقی و رنگدانه استفاده می شود. هر دو لیزر مزایا و معایب خاص خود را دارند و بهترین انتخاب به نیازهای فردی و نوع پوست بستگی دارد. برای توصیه های شخصی با یک متخصص دارای مجوز مشورت کنید.

تفاوت دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا و دکا 

کاربرد دستگاه دکا و کندلا هر دو در صنعت زیبایی و پوست است؛ اما هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. دستگاه های لیزر کندلا دارای قدرت و کیفیت بالایی هستند و از آن ها می توان در موارد مختلفی نظیر رفع موهای زائد، لیفت پوست، بهبود لکه های پوستی و درمان ریزش موها استفاده کرد. 

دکا نیز شرکتی معتبر است که انواع دستگاه لیزر حرفه ای را برای صنعت پوست و زیبایی تولید می کند. دستگاه های لیزر شرکت دکا برای موارد مختلفی نظیر رفع موهای ناخواسته، لیفت و زیبایی پوست، تنظیم رنگ پوست، درمان لکه های پوستی و… کاربرد دارند.

البته با وجود این که شرکت های دکا و کندلا هر دو از پیشرفته ترین تکنولوژی ها در دستگاه های خود استفاده می کنند، اما دستگاه های لیزر شرکت کندلا به دلیل سرعت، ایمنی، دقت بالا، تضمین عملکرد، فناوری خنک کنندگی و نیز دریافت تاییدیه FDA (برای لیزر موهای ناخواسته)، توانسته محبوب ترین لیزر جهت رفع موهای زائد باشد. 

برخی از مزایای دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا نسبت به دکا عبارتند از:

 • امکان استفاده برای بخش های مختلف بدن
 • سرعت بالا و به حداقل رساندن زمان درمان
 • ارائه درمان هایی موثر و مشاهده نتایج در زمانی کوتاه
 • بدون درد بودن و احساس راحتی حین درمان 
 • امکان تنظیم پارامترهایی نظیر مدت زمان و توالی پالسها و نیز شدت نور

 

لیزر الکساندرایت برای لک

لیزر الکساندرایت نوعی دستگاه لیزر است که معمولاً برای لیزر موهای زائد و درمان‌های جوان‌سازی پوست استفاده می‌شود. این لیزر طول موج 755 نانومتر را ساطع می کند که به طور خاص برای پوست های روشن تر طراحی شده است. این لیزر به دلیل توانایی آن در هدف قرار دادن فولیکول های موهای تیره و توانایی آن در نفوذ بیشتر به داخل پوست نسبت به سایر طول موج های لیزر، یکی از موثرترین لیزرها برای رفع موهای زائد در نظر گرفته می شود. لیزر الکساندرایت همچنین برای درمان انواع بیماری های پوستی مانند لکه های ناشی از افزایش سن، کک و مک و خطوط ریز استفاده می شود. این نور با ساطع یک پرتو متمرکز نور که توسط سلول های رنگدانه جذب می شود کار می کند و باعث شکسته شدن آنها و در نهایت حذف آنها توسط فرآیندهای طبیعی بدن می شود. لیزر الکساندرایت یک گزینه درمانی بسیار موثر، غیر تهاجمی و ایمن برای افرادی است که به دنبال حذف موهای زائد یا بهبود ظاهر پوست خود هستند.

تصویر پزشکی که در حال لیزر موهای صورت مراجعه کننده زن است - لیزرالکس کندلا

دکتر خوب برای لیزر لک صورت

یک پزشک خوب برای درمان لکه های صورت با لیزر، یک متخصص پوست یا جراح زیبایی مجاز با آموزش و تجربه گسترده در روش های لیزر است. آنها باید درک عمیقی از فناوری لیزر و آناتومی پوست داشته باشند و بتوانند بهترین درمان را برای نوع خاص پوست و نگرانی های شما توصیه کنند. یک پزشک واجد شرایط باید بتواند خطرات و مزایای این روش را توضیح دهد و اطمینان حاصل کند که شما قبل از انجام عمل راحت و به خوبی آگاه هستید. برای یافتن یک پزشک معتبر، بررسی اعتبار آنها، خواندن نظرات بیماران و درخواست توصیه از دوستان یا اعضای خانواده را در نظر بگیرید. برای اطمینان از نتیجه ایمن و موفقیت آمیز، مهم است که پزشکی مورد اعتماد خود را انتخاب کنید.

چرا دستگاه لیزر کندلا بهترین دستگاه است؟

در دنیای امروز داشتن موهای زائد برای بسیاری از افراد فارغ از جنسیت امری نا خوشایند به شمار می ‌آید و بسیاری از افراد در صدد رفع آنها از بخش های مختلف خود هستند و همین موضوع سبب شده است تا پیشرفت چشمگیری را در کلینیک های زیبایی و دستگاه های لیزر ببینیم. دستگاه لیزر الکس کندلا را می ‌توان یکی از برترین دستگاه ها در حوزه زیبایی دانست که کلینیک دکتر مهدوی نیا با داشتن جدیدترین مدل های آن، امکان ارائه خدماتی منحصر به فرد به افرادی را دارد که قصد حذف موهای زائد خود را دارند. در این مقاله قرار است به برتری دستگاه لیزر الکس کندلا بپردازیم و سوالات گوناگونی را که در این حوزه ممکن است برای دنبال کنندگان آن پدید بیاید را جواب بدهیم. چرا دستگاه لیزر کندلا بهترین دستگاه است؟

چرا دستگاه لیزر الکس کندلا بهترین دستگاه لیزر است؟

یکی از اصلی ترین دلایلی که می توان دستگاه لیزر الکس کندلا را بسیار موثر دانست و آن را جز دستگاه های برتر در نظر گرفت داشتن طول موجی دقیق به اندازه 755 نانومتر است. این دستگاه به واسطه داشتن الماس الکسا در خود این امکان را فراهم می آورد تا نور سبز رنگی که از خود ساطع می کند، با داشتن اندازه های دقیق طول موجی، بیشترین اثر را داشته باشد. برتری دستگاه لیزر الکس کندلا تنها به این موارد ختم نمی شود. شما می‌ توانید با این دستگاه نسبت به برطرف کردن خال ها و دیگر زوائد پوستی مانند لک ها و همینطور خالکوبی نیز اقدام نمایید.

کارایی برتری دستگاه لیزر الکس کندلا نسبت به سایر دستگاه های لیزر

یکی از اصلی‌ ترین دلایل انتخاب دستگاه لیزر الکس کندلا برای مراجعه‌ کنندگان، هزینه ‌ای است که بابت هر جلسه‌ لیزر پرداخت می ‌کنند. در واقع این هزینه نسبت به سایر دستگاه ‌های موجود در بازار بسیار مقرون به صرفه بوده همچنین ماندگاری و اثر بخشی این دستگاه از دیگر مزیت‌ های آن است.

دستگاه لیزر الکس کندلا مجهز به سیستم خنک‌ کننده‌ است که در حین انجام کار برای کاهش درد و سوزش بسیار موثر واقع شده است. در برخی موارد این ویژگی به حدی موثر است که دیگر نیازی نیست پیش از جلسات لیزر با این دستگاه، از کرم‌ های بی ‌حسی موضعی استفاده کنید. از دیگر مزیت ‌های این دستگاه نسبت به سایر رقبا می ‌توان به دقت بالا، عدم تماس دستگاه با بدن و قابلیت تنظیم درجه‌ اشعه‌ ارسالی به فولیکول‌ های مو اشاره کرد. این اشعه ‌ها به علت نفوذ بالا و تمرکز ویژه، بر روی فولیکول‌ های موهای زائد تاثیر مستقیم گذاشته و پس از پایان روند درمانی، حذف دائمی موهای زائد را در پیش داشته است.

با در نظر گرفتن تمام این موارد، احساس افراد در هنگام لیزر با دستگاه الکس کندلا، به ضربه محکم یک بند پلاستیکی به پوست تشبیه می ‌شود که قابل تحمل است و نسبت به سایر رقبا درد کمتری را به سطح پوست وارد می ‌کند. به همین خاطر است که باید در پاسخ این سوال چرا دستگاه لیزر کندلا بهترین دستگاه است؟ همین پاسخ را آورد.

کارایی برتری دستگاه لیزر الکس کندلا نسبت به سایر دستگاه های لیزر

چرا برای لیزر موهای زائد باید دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا را انتخاب نماییم؟

بی ‌تردید یکی از اصلی ‌ترین دلایل برتری دستگاه الکساندرایت کندلا و انتخاب آن نتیجه مطلوبی است که پس از تکمیل پروسه درمانی دریافت می ‌کنید. این دستگاه بر خلاف رقبای خود به دلیل قدرت بسیار بالایی که دارد با گذشت 6 الی 8 جلسه لیزر درمانی 90 درصد موهای زائد شما را از بین خواهد برد. همانطور که پیش ‌تر به آن اشاره شد سیستم خنک ‌کننده‌ این دستگاه برای کاهش درد و سوزش در حین انجام کار لیزر بسیار موثر واقع می ‌شود، به گونه ‌ای که نیازی به استفاده از کرم‌ های بی‌ حسی نیست.

از دیگر دلایل انتخاب این دستگاه می ‌توان به عدم تماس دستگاه با بدن اشاره کرد که این امر از لحاظ بهداشتی نسبت به سایر دستگاه‌ های موجود در بازار برتری ایجاد کرده است. همچنین بر اساس نظرسنجی‌ های صورت گرفته، دستگاه لیزر کندلا بهترین نتیجه را از نظر کیفیت و سرعت رسیدن به نتیجه مطلوب داشته است.

آیا همه ی افراد با هر رنگ پوستی می توانند از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا استفاده نمایند؟

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا یکی از شناخته ‌شده ‌ترین دستگاه ‌های لیزر موهای زائد است. برای دریافت بهترین نتیجه ممکن از لیزر درمانی، باید تضاد رنگی میان رنگ پوست و رنگ مو وجود داشته باشد. پس افرادی با رنگ پوست روشن و موهای ضخیم و تیره بهترین نتیجه را از لیزر با دستگاه الکساندرایت کندلا خواهند گرفت. برای افرادی که دارای پوست و موی تیره هستند، استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا کمی چالش برانگیز است؛ زیرا اشعه‌ های ارسال دستگاه لیزر مرتب دچار خطا می ‌شوند و به جای رنگدانه در موها، ملانین پوست را مورد هدف قرار می ‌دهند که علاوه بر عدم دریافت نتیجه‌ دلخواه منجر به سوزش و جای زخم نیز می ‌شود.

البته با به کارگیری تکنولوژی پیشرفته در دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا مدل 2019 می ‌تواند به طور قابل توجهی رنگدانه ‌های موجود در موهای زائد را از رنگدانه‌ های پوست تشخیص دهد. بنابراین حتی اگر رنگ پوست شما تیره باشد دیگر مشکلی برای لیزر درمانی به کمک دستگاه الکساندرایت کندلا نخواهید داشت.

دستگاه لیزر کندلا برای چه نوع پوستی مناسب است؟

دستگاه الکساندرایت کندلا برای از بین بردن موهای ناخواسته کمی تیره یا مشکی مناسب است و افرادی با انواع پوست های روشن تا گندمی می توانند برای رفع موهای ناخواسته از این دستگاه استفاده کنند.

البته، دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا برای اشخاصی با پوست های تیره یا برنزه شده نمی تواند مناسب باشد. برای این افراد دستگاه لیزر کندلا مدل یاگ با طول موج مناسب پوستهای تیره کاربرد دارد.

همچنین، افرادی با پوست برنزه شده در ابتدا باید صبر کنند تا پوستشان به حالت طبیعی خود بازگردد و سپس برای لیزر موهای زائد اقدام نمایند.

طیف های مختلف رنگ پوست

مرکز لیزر موهای زائد با لیزر الکس کندلا

برای انجام لیزر بهتر است به مراکز و کلینیک‌ های متخصص این حوزه مراجعه کنید تا از بروز هر گونه مشکل و خسارت جلوگیری شود. در مرکز تخصصی پوست و مو معتبر و شناخته ‌شده‌ دکتر مهدوی‌ نیا با داشتن کادری مجرب، بهترین و بروزترین دستگاه‌ ها و بیشترین توجه به بهداشت در حین انجام لیزر، شما را برای رسیدن به نتیجه‌ مطلوب همراهی خواهد کرد.

چرا دستگاه لیزر الکس کندلا بهترین دستگاه لیزر دنیا است؟

این دستگاه به واسطه داشتن الماس الکسا در خود این امکان را فراهم می آورد تا نور سبز رنگی که از خود ساطع می کند، با داشتن اندازه های دقیق طول موجی، بیشترین اثر را داشته باشد.

آیا همه ی افراد با هر رنگ پوستی می توانند از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا استفاده نمایند؟

با به کارگیری تکنولوژی پیشرفته در دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا مدل 2019 می ‌تواند به طور قابل توجهی رنگدانه ‌های موجود در موهای زائد را از رنگدانه‌ های پوست تشخیص دهد. بنابراین حتی اگر رنگ پوست شما تیره باشد دیگر مشکلی برای لیزر درمانی به کمک دستگاه الکساندرایت کندلا نخواهید داشت.

برای دریافت نوبت یا مشاوره فرم زیر را پر کنید

جهت دریافت نوبت یا مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

نکات استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا تجهیزاتی پرقدرت هستند و باید حتما توسط متخصص آموزش دیده و تحت نظارت پزشک متخصص مورد استفاده قرار بگیرند. لیزر الکساندرایت یک نوع لیزر است که از طریق کریستال الکساندرایت انرژی نوری فوق‌العاده‌ای را ساطع می‌کند. نور این لیزر که قرمز رنگ است با ساطع کردن انرژی پرتو نور در پالس‌های کوتاه در برطرف کردن موهای زائد موثر است.
دستگاه لیزر الکساندرایت طبق تاییدیه سازمان جهانی غذل و دارو (FDA)، علاوه بر برطرف کردن موهای زائد در درمان زائده‌های پوستی مثل لک‌های پیری، واریس، نشانه‌های مادرزادی (ماه‌گرفتگی) و پاک کردن تتو موثر است.

جنتل لیز پرو (GentleLase Pro) با بهره گیری از کریستال الکساندرایت در دنیا بسیار شناخته شده است  در واقع کندلا یکی از برند‌های معروف تولیدکننده، در زمینه‌ی دستگاه‌ های لیزر پوست و مو است. این نوع دستگاه  لیزر الکساندرایت به‌ویژه برای تیپ‌های پوستی  روشن کاربرد دارد و در زمینه‌ی موزدایی در نوع خود کم نظیر است و قیمت آن نسبت به سایر دستگاه‌های لیزر پوست، مو و زیبایی چند برابر است.

این دستگاه که برای تولید طول موج 755 نانومتر از جواهری به نام الکسا بهره می‌برد. پس از تحریک شدن توسط منبع انرژی بسیار قوی، لیزر سبز رنگی از خود ساطع می‌کند که باعث ایجاد طول موج 755 نانومتر به صورت دقیق می‌شود. دستگاه های مشابه توانایی و دقت لیزر الکساندرایت کندلا را ندارند.

عوارض لیزر الکساندرایت کندلا

در مورد ویژگی های دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می توان این گونه گفت که دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا هم مثل هر دستگاه دیگری، ممکن است اثرات جانبی داشته باشد. اما عوارض لیزر الکساندرایت کندلا در مقایسه با دستگاه‌های لیزر موجود در بازار به مراتب کمتر است. همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم،  لیزر الکس برای پوست‌های خیلی تیره (آفرو) مناسب نیست چرا که ممکن است با آسیب به رنگدانه‌های پوست، قسمتی از غشای خارجی پوست را روشن کند.
در هر جلسه‌ی درمان لیزر با هر دستگاهی که تحت درمان هستید، درد مسئله‌ای عادی است. اما در این مقوله هم تکنولوژی لیزر الکساندرایت درد را به حداقل رسانده است؛ هم‌چنین اگر دستگاه الکس را برای رفع موهای زائد خود انتخاب کرده‌اید، می‌توانید با خیال آسوده با استفاده از ژل‌های خنک‌کننده و پمادهای بی‌حسی بدون عوارض جانبی از درد و تاول‌های احتمالی پس از انجام لیزر به طور کامل پیشگیری کنید.

عوارض جانبی دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

کاربرد دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا با تشعشع نور قرمز با انرژی بالا از طریق کریستال الکساندرایت کار می کند. طول طیف نوری تعیین می کند نور تا چه میزان در پوست نفوذ کند. درصورتیکه لیزر موی کندلا الکساندرایت روی حالت Q-switching تنظیم شود، طیف نور با انرژی بسیار بالا و پالس های کوتاه ایجاد می کند که برای حذف موهای زائد کاملا مناسب است.

علاوه بر حذف موهای زائد، لیزر کندلا الکس GentleLase pro در موارد زیر نیز کاربرد دارد:

 • برداشتن خال
 • درمان واریس
 • جای بخیه سزارین
 • برداشتن تتو

لیزر کندلا الکس توسط ملانین در پوست و فولیکول های مو جذب می‌شود. این لیزر نفوذ بیشتر و جذب ملانین کمتری دارد. به همین علت می توان آن را روی نواحی وسیعی از پوست با بازدهی بسیار بالا به کار برد. این دستگاه حتی برای برداشتن خالها، میک آپ های دائمی و تتوها نیز کارایی قابل قبولی دارد.

لیزرهای مدرن مانند لیزر Candela Alex همچنین توانایی برداشتن اکثر تتوهای جوهری را با ریسک بسیار کم دارند. دستگاه لیزر کندلا الکساندرایت GentleLase Pro نیز می تواند به طور قابل توجهی، تتو را کمرنگ کند. کاربرد آن مخصوصا برای برداشت تتوهای سبز و سیاه بسیار مناسب است. جوهر تتو با استفاده از یک طول موج خاص که از پوست عبور می کند و فقط توسط جوهر جذب می شود، انجام می گیرد. جذب مکرر انرژی نور موجب از بین رفتن تتو می شود درنتیجه می توان آن را توسط سیستم های فیلترینگ طبیعی بدن برداشت. با ترکیب درست طول موج نور و تکرار پالس های آن، جوهر با وارد کردن کمترین صدمه به پوست برداشته می شود.

البته از لیزر کندلا الکس به جز کارهای درمانی در صنایعی نظیر حکاکی، علامت گذاری، پوشش فلزات و سرامیک ها نیز استفاده می شود. از برخی انواع دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا دیودی در سیتومتری جریان خون، میکروسکوپ کانفوکال، شکستن سنگ های کلیه و تشخیص فلورسنس استفاده می شود. این لیزر نیاز به مراقبت چندانی ندارد و درصورتیکه توسط متخصص آموزش دیده به کار برده شود؛ هیچ آسیبی به بیمار نمی رساند. به همین علت تقریبا در تمام سالن های آرایشی از Candela Alex استفاده می شود و هنوز هیچ دستگاه دیگری نتوانسته با هدف حذف موهای زائد به این اندازه مورد تایید FDA باشد.

لیزر موهای زائد صورت با الکس کندلا

در این زمانه بسیاری هستند که به دنبال جوان سازی صورت و پوست خود هستند یکی از روش های رایج لیزر موهای زائد صورت می باشد. این تکنولوژی محدوده وسیعی از ابزار جوان سازی را در اختیار مردم قرار می دهد. یکی از دلایلی که به درمان با لیز روی می آورند این است که لیزر صورت، ایمن، موثر، و آسان می باشد و باید این را نیز در نظر گرفت که هزینه لیزرهای جوان سازی پوست در مقابل با بقیه گزینه های درمان دیگر بسیار کمتر است. از مزایای لیزر صورت با دستگاه الکساندرایت کندلا می توان به از بین بردن چین و چرک صورت و اصلاح زخم ها و مشکلات پوستی می باشد و از نواحی که می توانیم با لیزر آن ها را درمان کرد می توان به خطوط دور چشم، خطوط اطراف لب، خط خنده، اسکار، از بین بردن جای جوش، برداشت خال و زگیل، و از جمله به دورنگی پوست و بسیاری دیگر اشاره کرد.

تصویر دستگاه لیزر مو الکس کندلا - لیزرالکس کندلا

لیزر مو های زائد برای آقایان

بسیاری از مردها که از شیوی کردن یا به اصطلاح کوتاهی موهای بدن خود نیز خسته شده اند این روزها به لیزر کردن رو آورده اند هرچند باید بازگو کنم که لیزر موهای صورت به نوعی یک روش درمانی نیز می باشد. برای  مثال می توانم برای شما از فولیکولیت کاذب که یک بیماری پوستی در صورت آقایان است بگویم که در این بیماری موهای ریش، به سمت پوست برگشته و به درون آن وارد می شود. مردان با لیزر صورت می توانند به رفع این بیماری بپردازند. لیزر صورت هیچ محدودیتی جنسی ندارد و از دلایلی که این روزها به لیزر صورت روی آورده اند می توان به رشد بیش از حد موها، حفظ بهداشت و آراستگی و درمان موهای زیرپوستی اشاره کرد.

بیان نکات قبل از انجام لیزر موهای زائد

نکاتی وجود دارد که بهتر است قبل از انجام لیز به آن توجه داشته باشید چرا که انجام این کار می تواند عواقب بدی برای مراجعه کننده داشته باشد:

 1. قبل از انجام لیزر حتما باید با پزشک خود مشورت بکنید تا بدانید از چه نوع لیزری برای پوست خودتان استفاده کنید
 2. اگر اپیلاسیون کرده اید باید صبر کنید تا موهای زائذ شما رشد کند
 3. اگر از حمام آفتاب استفاده کرده اید یا سولاریوم انجام داده اید باید وقت بگذارید تا اثرات آن از بین برود چرا که در این حالت لیزر باعث می شود که پوست شما بسوز واز بین رفتن اثرات آن چیزی بین 4 تا 6 هفته وقت نیاز دارد.
 4. باید موهای زائذ خود را قبل از لیزر با تیغ بتراشید زیرا لیزر ریشه های مو های زائذ رو هدف قرار می گیرد به همین علت بهتر است که موهای خود را با تیغ بتراشید.
 5. بهترین فصل برای لیزر پاییز و زمستان می باشد چرا که حداقل 4 هفته قبل از جلسه اول لیزر موهای زائد نباید زیر نور خورشید قرار گرفته باشیم.
 6. برای هر جلسه لیزر باید چیزی حدود 20 تا 60 دقیقه وقت بگذارید.
 7. لیزر کردن موهای اطراف چشم ممنوع می باشد.
 8. بدن ما نمی تواند حجم بالایی از لیزر را تحمل کند به همین صورت نباید لیزر کل بدن را در یک جلسه انجام دهیم.
 9. فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد بین 4 تا 6 هفته است.
 10. بهترین فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد حدود زمانی 4 تا 6 هفته می باشد. این مدت زمان مناسبی برای رشد فولیکول موهای شما است. با رعایت این مدت زمان می توانید به بهترین نتیجه دلخواه برسید
 11. بهترین نتیجه معمولا بعد از 3 ماه مشخص خواهد شد. عجله به خرج ندهید.

الکساندرایت کندلا بهترین روش لیزر موهای زائد

برای شما از لیزر مو های زائد گفتیم و همچنین در ارتباط با رفع مو های زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا توضیحاتی دادیم. در بالا گفته شده که لیزر پوست امروزه در بین مردم جای اپیلاسیون، شیو و بقیه راه ها را گرفته و همچنین برای شما از نکاتی قبل از انجام عمل لیزر گفتیم و به این موضوع اشاره کردیم که برای انجام این عمل حتما با پزشک متخصص مشورت کنید زیرا برای هر رنگ پوست و نوع آن لیزر متفاوتی به کار برده می شود که پزشک با علمی که دارد می تواند به شما هرچه بهتر کمک کند. و در ارتباط با  لیزر با دستگاه الکساندرایت کندلا نوشتیم و از ویژگی های آن برای شما گفتیم که به علت ویژگی های منحصر به فرد آن در بین مردم محبوبیت زیادی بدست آورده است. در حال حاظر دستگاه الکساندرایت کندلا از بهترین دستگاه های لیزر در جهان می باشد همچنین همانطور که در بالا برای شما آوردیم به علت ویژگی های منحصر به فرد در بین مردم نیز محبوبیت نیز دارد و پیشنهاد ما به شما نیز استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می باشد.

ویژگی لیزر الکس کندلا در لیزر موهای زائد زبر و تیره

به طور مختصر موهای زائد به هرنوع موی زبر و تیره ای که در خطوط میانی بدن مانند سینه، صورت، چانه و گلو رشد می کند، موی زائد می گویند. در گذشته برای از بین بردن موهای زائد از روش هایی مانند اپیلاسیون، شیو، بند انداختن و راه های دیگری استفاده می کردن ولی با پیشرفت تکنولوژی راهی به این جمع اضافه شد به اسم لیزر مو های زائد که بسیار مفید تر از بقیه روش ها می باشد و نوری متمرکز شده را بر روی فولیکول های مو می تاباند و رنگدانه ها این نور را جذ و باعث از بین رفتن موهای زائد می شوند. لیزر موهای زائد مزایایی مانند دقت، سرعت بالا را به همراه دارد.

مزایای لیزر کاندلا الکساندرایت

لیزر الکساندرایت کاندلا یک لیزر همه کاره است که برای طیف وسیعی از اهداف زیبایی و پزشکی استفاده می شود. این در طول موج 755 نانومتر عمل می کند که آن را برای هدف قرار دادن ملانین در پوست ایده آل می کند. این امر آن را به گزینه ای محبوب برای لیزر موهای زائد و همچنین درمان ضایعات عروقی و رنگدانه ای تبدیل می کند. یکی از مزایای عمده لیزر الکساندرایت زمان درمان سریع و کمترین ناراحتی برای بیمار است. همچنین از دقت بالایی برخوردار است که آن را به گزینه ای ایمن و موثر برای انواع پوست تبدیل می کند. لیزر الکساندرایت کاندلا با مزایای بسیاری که دارد، بهترین انتخاب برای متخصصان پوست و جراحان زیبایی است که به دنبال لیزر درمانی ایمن و موثر برای بیماران خود هستند.
دستگاه لیزر کندلا

قیمت لیزر با دستگاه الکس کندلا به چه عواملی بستگی دارد؟

عوامل مختلفی بر قیمت لیزر با دستگاه الکس کندلا (GentleLASE Pro) تاثیر می گذارند که عبارتند از:

 • تعداد جلسات: تعداد جلسات یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت لیزر الکس کندلا است. تعداد جلسات لیزر با توجه به ناحیه درمان توسط پزشک مشخص می شود.
 • ناحیه لیزر: هزینه لیزر هر بخش از بدن با توجه به وسعت و حساسیت آن متفاوت است.
 • تجربه و مهارت کادر درمان: هر چه کادر درمان حرفه ای تر و از مهارت های بیش تری برخوردار باشند، بالطبع عوارض درمان کم تر، اثر بخشی و هزینه ها بیش تر خواهند شد.

بهترین مرکز لیزر کندلا تهران کجاست؟

از آن جا که در حال حاضر دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا از بهترین لیزرها برای رفع موهای زائد است، بنابراین بسیاری به دنبال مراکزی هستند که از این نوع لیزر برای حذف موهای زائد استفاده می کنند.

خوشبختانه در تهران مراکز زیادی وجود دارند که از دستگاه های کندلا برای رفع موهای ناخواسته استفاده می کنند. 

اما در بهترین مرکز لیزر کندلا تهران بهترین خدمات ارائه می شود. در این مراکز معمولا متخصصین پوست زیادی فعالیت دارند و لیزر تحت نظر پزشک یا متخصص پوست انجام می شود تا بدین صورت هر گونه خطرات احتمالی ناشی از لیزر کاهش یابد و لیزر اثر بخشی خوبی داشته باشد.

لذا، شما با مراجعه به بهترین مرکز لیزر کندلا تهران می توانید درمانی رضایت بخش را دریافت کنید.

آیا در میان جلسات لیزر می توان دستگاه لیزر را تغییر داد؟

راه‌ های بسیار متفاوتی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که هر کدام از این روش ‌ها دارای مزایا و معایب خود هستند. روشی که امروزه برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود، لیزر موهای زائد است که بسیار مناسب و اثربخش است. دستگاه‌ های بسیار متفاوتی برای لیزر موهای زائد وجود دارد که هر کدام از این دستگاه‌ ها برای یک طیف رنگ پوست کاربرد دارند. اگر قصد تغییر دستگاه لیزر در میان جلسات لیزر خود را دارید در این مقاله با ما همراه باشید.

لیزر موهای زائد از جمله روش های موثر در از بین بردن موهای زائد بدن است که در چند سال اخیر طرفداران بسیاری در کل دنیا پیدا کرده است. این روش همچنان با گذشت زمان مورد استقبال افراد بیشتری نیز قرار می گیرد و صنعتی رو به رشد محسوب می شود. بهتر است پیش از شروع روند درمانی دستگاه لیزر خود را به درستی انتخاب نمایید که مجبور به تغییر دستگاه لیزر در میان جلسات لیزر نشوید. هر یک از این دستگاه ها برای یک نوع شرایط بدنی مناسب است و عملکردهای متفاوتی دارد که شما قبل از شروع دوره درمان باید نسبت به آنها آگاهی کامل داشته باشید.

دستگاه لیزر باید نفوذ بسیار عمیقی در پوست داشته باشند تا به فولیکول مو رسیده و ریشه‌ مو را بسوزاند. دیگر فاکتور مهمی که در محدودهی طول موج تاثیرگذار است، میزان ملانین موجود در مو است. در واقع ملانین اصلی ‌ترین ماده موجود در مو اپیدرمیس یا لایه بیرونی پوست است که نور را جذب می ‌کند. مهم ترین فاکتور انتخاب دستگاه لیزر موهای زائد را می توان رنگ پوست عنوان کرد چرا که این مورد در فرآیند از بین بردن موهای زائد توسط لیزر بسیار حائز اهمیت است. هرچه پوست تیره ‌تر باشد باید از لیزر مو با طول موج بلندتری برای آن استفاده کرد تا هنگام حذف موهای زائد با لیزر، پوست آسیب نبیند.

یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از مراجعه‌ کنندگان را درگیر می ‌کند این است که تغییر دستگاه لیزر در میان جلسات لیزر ممکن است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این تصمیم نیازمند به یک قاعده‌ کلی است؛ اینکه تغییر دستگاه لیزر از دستگاه ضعیف به قوی هیچ مشکلی در روند درمان شما به وجود نمی ‌آورد. اما در صورتی که از دستگاه قوی‌ به یک دستگاه ضعیف ‌تر کوچ کنید، قطعا موهای شما تحریک خواهد شد و ممکن است روند درمان شما را دچار اختلال کند.

جلسات میان لیزر موهای زائد

آیا تغییر دستگاه لیزر باعث کاهش نتایج لیزر می شود؟

همانطور که پیش تر به آن اشاره شد، تغییر دستگاه لیزر در میان جلسات لیزر در صورتی که یک دستگاه هم رده و یا قوی ‌تر را انتخاب کنید قطعا در پروسه لیزر شما هیچ گونه مشکلی رخ نخواهد داد. اما در صورت انتخاب یک دستگاه ضعیف ‌تر، ممکن است موهای زائد شما مجدد شروع به رشد کند و به نتیجه‌ دلخواه خود نرسید.

شایان ذکر است که به صورت کلی روند درمان لیزر موهای زائد، یک پروسه‌ زمان‌ بر است و برای اینکه به نتایج دلچسبی برسید نیازمند صبر و شکیبایی است.

آیا تغییر دستگاه لیزر باعث افزایش تعداد جلسات لیزر می شود؟

لیزر موهای زائد روش اثربخشی برای از بین بردن آنها است اما آنچه در این خصوص دارای اهمیت است این است که تمامی افراد باید به ‌طور منظم چندین جلسه درمانی را انجام دهند تا موفق به کسب نتیجه‌ مطلوب شود. تغییر دستگاه لیزر در میان جلسات لیزر در صورتی که دستگاه انتخابی قوی تر باشد، تعداد جلسات شما بیشتر نخواهد شد بلکه ممکن است به روند درمان شما سرعت ببخشد.
برای تعیین تعداد جلسات مورد نیاز در رفع کامل موهای زائد، نمی توان یک عدد مشخص عنوان کرد چرا که این مورد از هر فرد به فرد دیگر متفاوت است. از جمله مهم‌ ترین این عوامل می ‌توان به تنوع، رنگ و ضخامت پوست و موهای زائد افراد اشاره کرد. به عنوان

مثال انجام درمان زیبایی لیزر موهای زائد بدن در افرادی که موهای روشن، بلوند، قرمز و یا مایل به خاکستری دارند تاثیر کمتری دارد و این افراد برای از بین بردن کامل موهای خود باید تعداد جلسات بیشتری را پشت سر بگذارند.

با توجه به عوامل بیولوژیکی و محیط زندگی، هر فردی می تواند یک نوع خاصی از پوست و مو را دارا باشد که این مسئله تاثیر مستقیم در میزان تعداد جلسات مورد نیاز لیزر موهای زائد خواهد داشت. تعیین تعداد جلسات مورد نیاز حتی در نواحی مختلف بدن و همچنین با توجه به جنسیت فرد هم می تواند متفاوت باشد. در نهایت این پزشک متخصص شما است که این تعداد جلسات را با توجه به ویژگی های فردی شما تعیین می کند. در حالت کلی اما تمامی افراد به صورت میانگین برای از بین بردن موهای زائد بدن خود با دستگاه های لیزر به 6 الی 8 جلسه نیاز دارند. گفتنی است که این تعداد می ‌تواند در برخی افراد بیشتر و یا کمتر باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر باید به صورت حضوری به کلینیک و پزشک مورد نظر خود نیز مراجعه کنید.

عوارض تغییر دستگاه لیزر در میان جلسات لیزر موهای زائد چیست؟

انجام لیزر موهای زائد اگر به صورت اصولی انجام شود، عوارض خاصی ندارد. تنها زمانی فرد دچار عوارض پس از لیزر می‌ شود که دستگاه لیزر استاندارد نباشد و یا اپراتور دستگاه، فردی با تجربه و آموزش دیده‌ نباشد. در واقع در این روش تنها لایه سطحی و فولیکول مو تحت تاثیر قرار می‌ گیرد و وارد اندام ‌های داخلی بدن نمی ‌شود. به همین علت، باید در انتخاب مرکز لیزر مناسب که نیروهای با تجربه و کارآزموده ای داشته باشد از مهم ترین اقدامات شما قبل از شروع درمان است. درد، خارش، سوختگی و قرمزی و… از جمله عوارضی هستند که در مواجهه با اپراتور بی تجربه و دستگاه غیر استاندارد تجربه خواهید کرد. توجه داشته باشید که این عوارض سطحی و موقتی بوده و با گذشت زمان بهبود می یابد. التهاب جزئی و قرمزی پوست از عوارض لیزر موهای زائد است که بعد از چند ساعت برطرف خواهد شد. این موارد اگر در نواحی حساس باشد عوارض آن نیز بیشتر خواهد بود اما جای نگرانی نیست و به زودی برطرف خواهد شد. این اثرات مشابه چیزی است که پس از اپیلاسیون و یا سایر روش ‌های حذف موهای زائد رخ می ‌دهد. سوزش پوست معمولا پس از گذشت یک ساعت بعد از انجام لیزر موهای زائد فروکش می‌ کند. همچنین برای تسریع بهبود می ‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.

دریافت مشاوره و رزو نوبت رایگان

برای لیزر موهای زائد خود می توانید از طریق دکمه رو به رو جهت مشاوره با مشاورین مرکز و یا تعیین وقت ویزیت با ما در ارتباط باشید.

شایعات بسیاری پیرامون عوارض بعد از انجام لیزر موهای زائذ وجود دارد که بیشتر آنها بی اساس است. برای تصمیم گیری درست، بهتر است به جای اینکه شایعات نوشته شده در فضای مجازی باور کنید به یک پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید و اطلاعات درستی در خصوص این عوارض از او دریافت کنید. ممکن است پس از انجام لیزر با دستگاه کندلا الکساندرایت در نواحی از پوست شما لک های تیره تر یا روشن تری دیده می شود، این لک ها عوارض انجام لیزر هستند و احتمالا پس از چند روز خودشان ناپدید می شوند. البته در برخی از موارد نادر نیز انجام لیزر در جلسات بعد می تواند این لک ها را از بین ببرد.

در صورتیکه پکیج هایی با قیمت های بسیار پایین مشاهده می کنید مطمئن باشید که یا دستگاه‌های مورد استفاده در آن مراکز بی کیفیت و تقلبی است و یا هیچ فرد متخصصی برای انجام لیزر مو در آن مرکز حضور ندارد. بنابراین به هیچ وجه گول این نوع تبلیغات را صرفا به علت پایین بودن هزینه انجام لیزر مو را نخورید.

لیزر الکساندرایت نوعی لیزر است که در روش‌های زیبایی و پزشکی، عمدتاً برای رفع موهای زائد و درمان انواع بیماری‌های پوستی استفاده می‌شود.

لیزر الکساندرایت یک پرتو نور با شدت بالا تولید می‌کند که توسط رنگدانه (ملانین) موجود در مو یا سایر ساختارهای تیره رنگدانه جذب می‌شود. گرمای تولید شده توسط لیزر به فولیکول مو یا سلول‌های پوست هدف آسیب می‌رساند و منجر به تخریب یا حذف آنها می‌شود.

از مزایای استفاده از لیزر الکساندرایت می‌توان به کارایی، سرعت و ایمنی بالا در طیف وسیعی از روش‌های زیبایی و پزشکی اشاره کرد. این به ویژه برای رفع موهای زائد در افرادی با رنگ پوست روشن تا زیتونی موثر است و همچنین برای درمان ضایعات رنگدانه‌ای و عروقی و سایر بیماری‌ها استفاده می‌شود.

آدرس مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا 

تهران، فرشته، خیام، نبش تختی دوم، پلاک۳۰/۱
 

امتیاز شما به این پست

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸۷ رای

40 Comments

 1. سمیه گفت:

  عکس دستگاه الکساندرایت کندلا که داخل سایته درسته؟

 2. مریم گفت:

  سلام دستگاه لیزر الکس کندلا برای همه ی نواحی بدن قابل استفاده است؟

 3. ستایش گفت:

  سلام من سال ها پیش لیزر کردم و اسم دستگاهی که باهاش لیزر انجام دادم الان خاطرم نیست. الان با گذشت چند سال دوباره موهای زائدم زیاد شده و می خوام دوباره لیزر کنم. حتما باید با همون دستگاه لیزر که قبلا استفاده کردم، لیزر انجام بدم؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام
   با توجه که به سال های زیادی میگذره، نیازی به انجام این کار نیست و با هر دستگاه لیزری می تونید این کار رو انجام بدید.

 4. ستاره عرب گفت:

  سلام من تو ی کلینیک دیگه با دستگاه الکس کندلا 2 جلسه لیزر انجام دادم و هیچ نتیجه ای نگرفتم. چی کار باید بکنم؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام وقت به خیر
   بهتر زمان بیشتری برای مشاهده نتیجه بگذارید.

 5. فرشته گفت:

  سلام من ی دختر 19 ساله هستم که بدن بسیار پر مویی دارم. آیا تو این سن می تونم لیزر کنم؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام بله بعد از سن بلوغ و ثابت شدن وضعیت هورمون ها امکان لیزر وجود دارد.

 6. حسنا گفت:

  من تو ی کلینیک دیگه لیزر انجام دادم و با این که از عینکمخصوص استفاده کردم الان چشمم به شدت می سوزه و التهاب داره. چی کار باید بکنم؟

 7. مینا اصفهانی گفت:

  خطرات لیزر در آرایشگاه های زیبایی چیه؟ من 2 جلسه است که در یک آرایشگاه لیزر انجم می دم. و اتفاقی برام نیوفتاده. ولی الان دو به شکم که همچنان لیزر رو این جا ادامه بدم یا نه.

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام بدون شک عدم تخصص تکنسین لیزر و همچنین غیر استاندارد بودن دستگاه ممکن است عوارض جبران نا پذیری برای شما به همراه داشته باشد.

 8. ملیکا مهرجو گفت:

  چه کسانی نباید از دستگاه الکس کندلا استفاده کنند؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام وقت به خیر
   استفاده از دستگاه لیزر الکس کندللا با عوارضی همراه نمی باشد.

 9. شیوا گفت:

  سلام وقت به خیر من پوست سفید و موهای نسبتا بوری دارم. آیا دستگاه الکس کندلا برای من هم مناسب هست؟

 10. ماریه گفت:

  سلام هزینه لیزر در کلینیک شما چه قدر است؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام وقت به خیر
   لطفا از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 11. سمیه گفت:

  سلام من تا ماه گذشته 4 جلسه لیزر با دستگاه سایناشور داشتم ولی الان نمیتونم اون کلینیک برم دیگه. می تونم ادامه ی جلسات لیزر رو در مرکز شما داشته باشم؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام بله این امکان وجود دارد. ولی توجه نمایید که تغییر دستگاه لیزر گاها نیاز به تعداد جلسات لیزر بیشتری دارد.

 12. کوثر گفت:

  سلام. خسته نباشید ایا اشعه لیزر ضرر داره ؟ خیلی راجع به اشعه های لیزر شنیدم ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام وقتتون به خیر. در صورتی که از دستگاه استاندارد دارای تاییدیه مانند الکساندرایت کندلا استفاده کنید، خطری شما رو تهدید نمی کنه.

 13. کیمیا گفت:

  سلام. وقت بخیر . دکتر من بدنم بعد از لیزر دچار قرمزی شده و التهاب داره . کار خاصی باید انجام بدم؟ چون هیچی در کلینیک بهم نگفتن

 14. زکیه گفت:

  اگر بعد از لیزر دچار التهاب و قرمزی بشیم چیکار کنیم؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   مراقبت های بعد از لیزر مانند استفاده از کرم های درمان التهاب و ترمیم کننده را رعایت کنید.

 15. ریما گفت:

  لیزر موهای زائد برای زیر بغل ضرر داره؟

 16. سیما گفت:

  سلام از چه سنی به بعد امکان لیزر موهای زائد وجود داره؟

 17. باران گفت:

  سلام آیا امکان لیزر در دوران بارداری هست؟

 18. پریچهر گفت:

  سلام روزتون بخیر اگه فیلر خط خنده زده باشیم میتونیم لیزر ناحیه صورت انجام بدیم ؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام وقت به خیر. در صورتی که حداقل 1 ماه از تزریق فیلر به صورت گذشته باشه، می تونید لیزر صورت انجام بدید.

 19. پریا گفت:

  با سلام، نوع لیزر استفاده شده در مرکز شما چیه؟ IPL هست یا الکس؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام وقتتون به خیر. کلینیک دکتر مهدوی نیا، مرکز تخصصی لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می باشد.

 20. پریسا گفت:

  سلام وقت بخیر من هفته ای یک عدد روآکوتان می خورم. می تونم لیزر انجام بدهم؟

 21. سوگند گفت:

  با سلام و وقت به خیر. من بعد از 4 جلسه لیزر در ساق پاها و زیر بغل، دیگه رویش مو ندارم . نیازی هست که جلسات رو ادامه بدم یا منتظر رویش مو بشم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *