6 خط فعال
ارتباط با ما از طریق ایمیل

مطالب آموزشی

021-22654580-85 6 خط فعال
شنبه - پنج‌شنبه: 8:00 صبح - 10:00 شب تعطیل در ایام رسمی
info@drmostafamahdavinia.com ارتباط با ما از طریق ایمیل

مقایسه لیزر الکس کندلا با سایر دستگاه های لیزر

خانه  /  لیزر مو   /  مقایسه لیزر الکس کندلا با سایر دستگاه های لیزر

مقایسه لیزر الکس کندلا با سایر دستگاه های لیزر

مقایسه لیزر الکس کندلا با سایر دستگاه های لیزردر شرایط این روزها که اکثر افراد به فکر از بین بردن دائمی

  لیزر موهای زائد بدن
هستند روزنه ای در ذهن ها روشن می کند که دستگاه الکساندرایت کندلا می تواند به آنها در از بین بردن دائم موهای زائد بدنشان کمک شایانی کند. با ما در این مقاله همراه باشید تا با مقایسه لیزر الکس کندلا با سایر دستگاه های موجود در بازار شما را با بهترین دستگاه لیزرموهای زائذ بدن آشنا کنیم.

مقایسه لیزر الکس کندلا

مقایسه لیزر الکس کندلا با سایر دستگاه های لیزر موجود در بازار ایران

امروزه بازار دستگاه‌های لیزر موهای زائد در کلینیک های پوست و مو بسیار داغ و پر رونق است . شعار همه این کلینیک های پوست مو در مورد دستگاه های لیزرشان این است که دستگاه ما بهترین دستگاه بازار است و این درحالی ست که افراد با مراجعه به کلینیک ها و سپری کردن دوره های لیزر نتیجه مطلوبی نگرفته و در پایان تنها هزینه و زمانشان را از دست داده اند. تنوع دستگاه های لیزر دلایل متعددی دارد. از دهه اول سال ۲۰۰۰ میلادی دستگاه های لیزر موهای زائد بدن به بازار آمدند. این دستگاه ها به مرور زمان پیشرفت کردند تا امروز که بهترین دستگاه لیزر به بازار آمده  و نام آن الکساندرایت کندلا ست در واقع در بین دستگاه های  لیزر، الکساندرایت کندلا یکی از پیشگامان صنعت لیزر موهای زائد است و آخرین و پیشرفته‌ترین مدل آن دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا جنتل پرو می باشد. دستگاههای لیزر کندلا با نام تجاری جنتل پرو در سه مدل به بازار عرضه شده اند که بهترینشان جنتل لیز پرو با بهره گیری از کریستال الکساندرایت است.

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا را می توان برای حذف موهای زائد هر ناحیه از بدن که مو روی آن رشد کرده  استفاده کرد و نتیجه مطلوب گرفت؛ تنها زمان استفاده در قسمتهای مختلف بدن متفاوت است. توجه داشته باشید که دستگاه لیزر کندلا حتما باید توسط متخصص آموزش دیده  مورد استفاده قرار گیرد.

  دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

مزایای لیزر الکس کندلا

  لیزر الکساندرایت کندلا از طریق کریستال الکساندرایت انرژی نوری فوق‌العاده‌ ی قرمز  رنگی ساطع می‌کند.  انرژی پرتو نور در پالس‌های کوتاه در برطرف کردن موهای زائد موثرست .این دستگاه  برای تولید طول موج 755 نانومتر از الماسی به نام الکسا بهره می گیرد. پس از تحریک شدن توسط منبع انرژی بسیار قوی، لیزر سبز رنگی از خود ساطع می‌کند که باعث ایجاد طول موج دقیق 755 نانومتر می‌شود که دستگاه های مشابه  دقت و توانایی لیزر الکساندرایت کندلا را ندارند

دستگاه لیزر الکساندرایت طبق تاییدیه سازمان جهانی غذا و دارو (FDA)  علاوه بر برطرف کردن موهای زائد در درمان زائده‌های پوستی مثل واریس، لک های  پوستی، خالکوبی (تتو)، ماه‌گرفتگی( نشانه های مادرزادی)، برداشتن خال و جای بخیه سزارین موثر است.

دستگاه لیزر کندلا یکی از برند‌های معروف تولیدکننده در زمینه‌ی دستگاه‌ های لیزر پوست و مو است. این نوع دستگاه  لیزر الکساندرایت به‌ویژه برای  پوستهای روشن کاربرد دارد. طول موج  755 نانومتری این دستگاه  موجب شده  افرادی که پوست سفید و شفافی دارند، عالی جواب بگیرند و کسانی که موهای ضخیم یا پوست تیره دارند، نمی‌توانند بهترین جواب را از این دستگاه بگیرند. به این دلیل که این دستگاه انرژی موجود در ملانین‌های فولیکول مو را جذب می‌کند، ولی در پوست‌های تیره‌تر، ملانین هم در مو و هم در پوست موجود است و جذب انرژی آن توسط دستگاه باعث گرم شدن و در مواردی سوختن پوست شود.

ثابت شده که افراد با پوست روشن نتیجه مطلوبتری از دستگاه الکساندرایت نسبت به سایر دستگاهها  و نسبت به افراد با پوست تیره میگیرند و همچنین در زمینه‌ی مو  زدایی در نوع خود کم نظیر است.

  مزایای دستگاه لیزر الکس کندلا چیست؟

دلایل استفاده از لیزر الکس کندلا

یکی از دلایل روی آوردن بیشتر کلینیک‌ها و مراکز زیبایی و لیزر به دستگاه لیزر الکساندرایت، نتیجه مطلوبی است که مراجعه کنندگان از این دستگاه می گیرند. به دلیل قدرت این دستگاه افراد از این دستگاه بر عکس سایر دستگاه های موجود در بازار پس از طی تعداد جلسات ، ۹۰ درصد موهای زائد آن از بین می رود  چرا که از مزیت های مهم این دستگاه  دقت بسیار بالای آن و همچنین قابلیت تنظیم آن است که کمتر دستگاهی از این قابلیت بهرمند هستند.

مقایسه لیزر الکس کندلا

دستگاه لیزر کندلا سیستم خنک‌ کننده‌ بسیار موثر برای کاهش سوزش و درد در زمان انجام لیزر دارد و نیازی نیست قبل از لیزر موها با این دستگاه ، از کرم بی‌حس‌کننده استفاده شود.  کرم های بی حس کننده به تعبیر متخصصان باعث بی دقتی در زمان اعمال لیزر می شود و در نتیجه ممکن است تعدادی از موها در محل باقی بمانند و از بین نروند.

از دیگر مزایای مهم دستگاه الکس کندلا نسبت به سایر دستگاه های لیزر موجود در بازار ، عدم تماس دستگاه با بدن است که این از لحاظ بهداشتی نسبت به سایر دستگاهها برتری ایجاد کرده است. تماس سایر دستگاه های لیزر به بدن عامل ایجاد عفونت می شود و این مساله موضوع قابل توجهی است که باید به آن توجه شود.

گفتنی است که طبق نظر سنجی شرکت کندلا، تقریبا تمام مراجعان اذعان دارند که با انتخاب دستگاه لیزر کندلا برای از بین بردن موهای زائد خود بهترین نتیجه را از لحاظ کیفیت، بازده و سرعت رسیدن به نتیجه دلخواه، احساس امنیت، نحوه عملکرد ساده و مطلوب، دقت و راحتی گرفته اند.

مقایسه لیزر الکس کندلاانواع دستگاههای لیزر موهای زائد بدن

در بازار دستگاه های لیزر زیادی وجود دارد یکی از این دستگاه ها با سیستم الکترولیز کار می کنند. متاسفانه تاثیر روش الکترولیز در حذف موهای زائد، از روش الکساندرایت کمتر است. افرادی که به دنبال نتیجه سریع و بلند مدت هستند، لیزر الکساندرایت را بیشتر می‌پسندند. درواقع الکترولیز نوعی از دستگاه جهت سوزاندن ریشه موها به صورت تکی است و درد زیادی آن و  همچنین زمان‌بر بودنش باعث آسیب به سطح پوست در دراز مدت می شود.

  عوارض لیزر الکساندرایت کندلا

 دستگاه لیزر سایناشور بهتره یا الکس کندلا

این دستگاه قابلیت لیزر دایود را دارد اما متاسفانه به دلیل طول موج بالا موجب سوختگی پوست می شود. سری این دستگاه با توجه به نوع طراحی ظاهری آن دقت دستگاه اکساندرایت کندلا جنتل پرو را ندارد. این دستگاه نیز از مدل های کندلا ست اما نسبت به الکساندرایت کندلا جنتل پرو در رتبه پایین تری قرار دارد قیمت لیزر با این دستگاه ارزان نیست از این رو بهتر است برای لیزر موهای زائد بدن به سراغ جنتل پرو بروید.

 دستگاه لیزر دایود بهتره یا الکس کندلا

تفاوت لیزر دایود با لیزر الکساندرایت در طول موج نور آنها است که نفوذ عمیق تر به پوست دارد و به فولیکوب های عمیق تر نفوذ می کند و بیشتر برای موهای ضخیم و تیره مناسب است؛ اما در مجموع  لیزر دایود قدرت و تاثیرش از لیزر الکساندرایت جنتل پرو کمتر است. تفاوت مهم دیگر بین لیزر دایود و لیزر الکساندرایت این است که میزان عوارض جانبی در لیزر دایود، بیشتر از  لیزر الکساندرایت است و به همین دلیل است که لیزر با دستگاه الکساندرایت، طرفداران بیشتری دارد. عده ای بر این باورند که لیزر با دایود درد زیادی دارد از این رو از آن فراری هستند.

 دستگاه لیزر ان‌دی‌یاگ بهتره یا الکس کندلا

این روش لیزر در افرادی که پوست روشن دارند و موهایشان نازک است، موثر نیست و بیشتر در مورد کسانی استفاده می‌شود که پوست سبزه  دارند.

 دستگاه لیزر پلاتنیوم بهتره یا الکس کندلا

از دیگر دستگاه های موجود در بازار ایران لیزر پلاتنیوم است. کلینک ها این نوع دستگاه را برای انواع رنگ و ضخامت مو استفاده می کنند. این دستگاه با بدن در تماس است، قدرت کمی نسبت به الکساندرایت کندلا دارد و از این رو قیمت ارزانی دارد و اکثر کلینیک ها از آن استفاده می کنند . بسیاری از افراد متاسفانه به دلیل قیمت پایین به سمت این دستگاه می روند اما متاسفانه نتیجه مطلوبی نمی گیرند.

گفتنی ست مقایسه لیزر الکس کندلا با سایر دستگاه های موجود در بازار ما را به این نتیجه می رساند که نگاه به هزینه بالای این دستگاه نکنیم چرا که این دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها گران تر است و به نتیجه بچسبیم. اکثر افرادی که با این دستگاه لیزر کرده اند از نتیجه راضی بوده اند و به دیگران توصیه می کنند.  پس اگر به دنبال حدف موهای زائد بدن خود هستیم به سراغ کلینیک های تخصصی پوست و مو مانند مرکز تخصصی پوست و مو دکتر مصطفی مهدوی نیا برویم که به دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا جنتل پرو مجهز اند.

دستگاه لیزر سایناشور

دستگاه لیزر موهای زائد سایناشور یک برند آمریکایی می باشد و از بزرگترین تولید کنندگان لیزر جهان می باشد. این شرکت از شرکت های معتبر در ایالات متحده می باشد و دارای 37 دستگاه اختراعی در جهت تکنولوژی های لیزر جامد، مایع و نیمه هادی می باشد. بالغ بر 60 کشور در سراسر جهان از لوازم این کمپانی بهره می برند.

مزایای سایناشور

  • بسیاری از مراجعین بر این نظر بوده اند که سایناشور بسیار کم درد است.
  • خنک کننده ایی که این دستگاه دارد باعث می شود که پوست مراجعه کننده ملتهب نشود که این امر باعث شده که مراجعه کنندگان در طول درمان راحت باشند.
  • لیزر سایناشور به طور مستقیم فولیکول مو را مورد هدف قرار می دهد و آن را از بین می برد. و از این لیزر می توان در تمامی نواحی بدن از جمله، صورت، زیر بغل، دست، پا، کمر، بیکینی، بالا تنه و … به کار می رود.
  • مدت زمان درمان با توجه به ناحیه ایی که قرار است مورد تغییر قرار بگیرد متفاوت است و ممکن است 5 دقیقه و یا یک ساعت طول بکشد و حداقل 6 جلسه برای انجام این امر لازم است هرچند که برای همه افراد یکسان نمی باشد.
  • از ویژگی های خوب سایناشور می توان به این موضوع اشاره کرد که به هیچ مواد مصرفی نیاز ندارد. سیستم خنک کننده این لیزر به صورت همزمان کار می کند و هیچ تداخلی در کار کرد لیزر ندارد.

لیزر الکساندرایت

در سالیان مختلف در عرصه لیز موهای زائد دستگاه های مختلفی وارد شدند اما معروف ترین آن الکساندرایت می باشد.  که به طور مختصر در بین مردم به اسم لیزر الکس شناخته می شود. این دستگاه از کریستال الکساندرایت به عنوان منبع نوری و یا به عنوان واسطه عمل می کند. لیزر الکساندرایت طول موج خاصی 755 نانومتر در محدوده طیف مادون قرمز تولید می کند. لیزر الکس به عنوان یک لیزر با نور قرمز محسوب می شود.

مزایای استفاده از لیزر الکس

  • مهم ترین ویژگی آن این است که همه افراد با انواع نوع پوستی می توان از آن استفاده کنند.
  • این لیزر می تواند حتی موهای نازک و روشن را نیز حذف کند
  • یکی از مهم ترین ویژگی های الکساندرایت می توان به میزان نفوذش به پوست اشاره کرد
  • یکی دیگر از ویژگی ها می توان به این اشاره کرد که الکساندرایت در جلسات کمتری مراجعین را درمان می کند.
  • لیزر الکس را نیز می توان در درمان پر مویی یا سندم آمبراس توصیه می شود.

مقایسه لیزر الکس کندلا با سایر دستگاه های لیزر موجود در بازار ایران

در این صفحه سعی بر آن بود که شما را با انواع دستگاه های لیزر آشنا کنیم و شما را با بهترین آنها آشنا کنیم در ارتباط با لیزرهای سایناشور یا الکس کندلا و دایود، ان دی یاگ، پلاتنیوم توضیح مختصری دادیم و از مزایای آن برای شما گفتیم. البته باید بازگو کنیم که الکساندرایت بی دریغ یکی از بهترین دستگاه لیزر می باشد و باتوجه میزیت هایی که از آن نام برد این است که نسبت به بقیه لیزرها زودتر به مراجعین نتیجه را می دهد.

  دکتر مصطفی مهدوی نیا
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 4.2]
بدون دیدگاه
ارسال یک نظر
نام
ایمیل
وبسایت

تماس با کلینیک دکتر مهدوی نیا