مرکز تخصصی پوست و مو
دکتر مصطفی مهدوی نیا

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

به روزترین روش لیزر موهای زائد

مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا
بهترین مرکز تخصصی لیزر مو با 
☀️ دستگاه لیزر الکس کندلا ☀️

 

لیزر الکساندرایت کندلا

برای دریافت نوبت یا مشاوره فرم زیر را پر کنید

جهت دریافت نوبت یا مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

دریافت مشاوره

شرکت کندلا از سال 1970یکی از شرکت های پیشرو با برندی معتبر در تولید دستگاه های لیزر زیبایی و درمانی در آمریکا بوده است که با بهره گیری از خلاقیت و تخصص مهندسان مجرب و درنظر گرفتن اصلی ترین نیازهای مشتری توانسته جایگاه خود را در بازار تثبیت کرده و اعتبار بالایی کسب کند. اصلی ترین شعار شرکت کندلا، تولید دستگاه های ایمن، موثر، پیشرفته، مقرون به صرفه و پرکاربرد است که نیازهای خریداران و بیماران را از هر لحاظ مرتفع کند. شرکت کندلا با بیش از 20 سال سابقه، نمایندگان انحصاری و دفاتر فروش متعددی در سراسر جهان دارد، دستگاه های لیزر کندلا با نام تجاری جنتل پرو (Gentle Pro) در سه مدل زیر به بازار عرضه شده اند که بهترین آن جنتل لیز پرو(GentleLase Pro) با بهره گیری از کریستال الکساندرایت است.

شرکت کندلا

ویژگی های دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

تکنولوژی خنک کننده پیشرفته 

با استفاده از تکنولوژی سیستم های خنک کننده dcd (اسپری کریژون) و acc (دمیدن هوای سرد روی پوست) که در دستگاه لیزر الکسلندرایت کندلا وجود دارد کمک می کند که قبل و بعد از تاباندن اشعه در دستگاه های لیزر موی کندلا دردی که حین انجام لیزر مو تحمل می کنید کاملا قابل تحمل و بسیار کمتر از دستگاه های لیزر دیگر می باشد.

سرعت پالس های تابشی لیزر 

هرچه قدر پالس های تابش لیزر کوتاه تر و سریع تر باشد موزدایی بهتری صورت می گیرد. زیرا فولیکول های مو خیلی بهتر انرژی آن را درک می کنند. بیشتر دستگاه های لیزر زمان هایی کمتر از ۱۰ میلی ثانیه را برای این کار ارائه نمی کنند. اما لیزرهای سری جندل کندلا این توان را دارند که پالس ها را در هر ۳ میلی ثانیه ارسال کنند.

تاییدیه ی سازمان FDA

این دستگاه که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده است استفاده از آن هیچ گونه عارضه ی جانبی ندارد.  و در ایمنی کامل بهترین نتیجه را برای حذف موهای زاید افراد در نقاط مختلف بدن ایجاد می کند.

پایین بودن ضریب خطا 

ضریب خطای کم این دستگاه باعث شده است که پرتو های هر شات در این دستگاه لیزر دقیقا ریشه ی مو را هدف قرار می دهند. و در عین حال از آسیب رساندن به بافت های اطراف ریشه ی مو جلوگیری می شود. 

ایمن ترین

طبق تحقیقات انجام شده از سوی متخصصان زیبایی لیزر الکساندرایت کندلا هیچ گونه عوارض خطرناک و جبران ناپذیری برای سلامتی ندارد و در حال حاضر ایمن ترین روش برای از بین بردن موهای زائد می باشد.

به روزترین

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا از بروز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در از بین بردن لیزر موهای زائد برخوردار بوده و در حال حاضر آخرین و جدید ترین دستگاه ابداع شده برای از بین بردن مو های زائد می باشد.

بهترین

بهترین لیزر موهای زائد که باعث از بین رفتن کامل موهای زائد بدن با کمترین احساس درد به دلیل داشتن خنک کننده همزمان برروی محل سوختگی لیزر، تبدیل به بهترین دستگاه لیزر بدن در بازار شده است.

0
میزان تاثیرگذاری
0
درصد لیزرهای موفق
0
درصد رضایت مشتری

About candela

درباره شرکت کندلا

شرکت کندلا از سال 1970یکی از شرکت های پیشرو با برندی معتبر در تولید دستگاه های لیزر زیبایی و درمانی در آمریکا بوده است که با بهره گیری از خلاقیت و تخصص مهندسان مجرب و درنظر گرفتن اصلی ترین نیازهای مشتری توانسته جایگاه خود را در بازار تثبیت کرده و اعتبار بالایی کسب کند. اصلی ترین شعار شرکت کندلا، تولید دستگاه های ایمن، موثر، پیشرفته، مقرون به صرفه و پرکاربرد است که نیازهای خریداران و بیماران را از هر لحاظ مرتفع کند. شرکت کندلا با بیش از 20 سال سابقه، نمایندگان انحصاری و دفاتر فروش متعددی در سراسر جهان دارد، دستگاه های لیزر کندلا با نام تجاری جنتل پرو (Gentle Pro) در سه مدل زیر به بازار عرضه شده اند که بهترین آن جنتل لیز پرو(GentleLase Pro) با بهره گیری از کریستال الکساندرایت است.

Time of Laser

مدت زمان لیزر موهای زائد

دستگاه لیزر موی زائد کندلا را می توان برای حذف موهای زائد هر ناحیه ای از بدن که مو روی آن رشد می کند به کار برد؛ البته نواحی مورد درخواست مردان و زنان برای استفاده از لیزر موی کندلا با هم متفاوت است که در ادامه به نواحی پرکاربرد به  همراه مدت زمان تقریبی مورد نیاز برای حذف موی آن ناحیه در هر جلسه اشاره شده است.

‘5 

لیزر صورت

’20

لیزر گردن و کمر

‘7

زیر بغل

’25

لیزر پاها

’25

لیزر بیکینی

’40

لیزر کل بدن

نکات مهم درباره لیزر الکساندرایت کندلا که نمی دانید❗️

 بازار دستگاه‌های لیزر موهای زائد امروزه بسیار پررونق است. دلیل داغی این بازار صد البته تنوع مدل‌های مختلف این دستگاه‌ها و کاربرد آن‌ها در رفع نیاز مراجعین با انواع رنگ پوست و موی متفاوت است. در این میان نامی که حتما اسم دستگاه الکساندرایت یا همان الکس به گوش‌تان خورده است. لیزر الکساندرایت یکی از پیشگامان صنعت لیزر موهای زائد بوده و آخرین و پیشرفته‌ترین مدل آن دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا است.

مزایای استفاده از لیزر اکساندرایت کندلا

از مزایا دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می‌توان به دقت بسیار بالا و همچنین قابلیت تنظیم آن اشاره کرد که کمتر دستگاه لیزر مویی در بازار به آن مجهز است. این طول موج به علت عمق نفوذ بالا بسیار سریع و دقیق بر روی فولیکول‌های مو که سلول بنیادی مو شناخته می‌شوند، تاثیر گذاشته و با از بین بردن آن‌ها بدون آسیب زدن به سلول‌ها و بافت‌های دیگر، پس از انجام تعداد جلسات لازم، رفع دائمی موی زائد را به دنبال خواهد داشت.

طبق آخرین تحقیقات انجام گرفته توسط خود شرکت کندلا مهمترین موارد این ملاحظات که در سری جنتل پرو مدل های کندلا الکس در نظر گرفته شده؛ شامل موارد زیر می شوند:

 • راحتی بیمار حین انجام لیزر با کندلا الکس
 • سرعت در رسیدن به نتیجه مطلوب در سری جنتل پرو
 • احساس امنیت حین استفاده از Candela Alex
 • قابلیت استفاده برای پوست های روشن تر با کندلا الکس
 • نحوه عملکرد ساده و مطلوب دستگاههای لیزر موی کندلا الکس
 • بازده و سرعت مناسب دستگاه  Alex Candela
 • به حداکثر رساندن ناحیه قابل درمان در یک جلسه با استفاده از Candela Alex
 • تنوع کاربرد مخصوصا با لیزر مکس پرو که هر دو طول موج کندلا الکس را شامل می شود
 • اعتبار برند و تضمین قابل قبول به خریدار توسط شرکت کندلا
 • بهره گیری از علم روز و تکنولوژی پیشرفته در Candela Alex
 • خدمات پس از فروش به خریدار توسط شرکت کندلا

با در نظر گرفتن تمام این موارد، تقریبا تمام بیماران اذعان دارند که با انتخاب دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا برای حذف موهای زائد خود بهترین نتیجه را از لحاظ سرعت، کیفیت و دقت گرفته اند.

اگر شما هم مشتاق به استفاده از دستگاه لیزر الکس کندلا سری جنتل پرو هستید؛ می توانید با دنبال کردن این مطلب با نحوه عملکرد، مزایا و تفاوت های آن با سایز دستگاههای لیزر موی موجود در بازار بیشتر آشنا شوید.

برای دریافت نوبت یا مشاوره فرم زیر را پر کنید

جهت دریافت نوبت یا مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

دریافت مشاوره

نکات استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا 

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا تجهیزاتی پرقدرت هستند و باید حتما توسط متخصص آموزش دیده و تحت نظارت پزشک متخصص مورد استفاده قرار بگیرند. لیزر الکساندرایت یک نوع لیزر است که از طریق کریستال الکساندرایت انرژی نوری فوق‌العاده‌ای را ساطع می‌کند. نور این لیزر که قرمز رنگ است با ساطع کردن انرژی پرتو نور در پالس‌های کوتاه در برطرف کردن موهای زائد موثر است.
دستگاه لیزر الکساندرایت طبق تاییدیه سازمان جهانی غذل و دارو (FDA)، علاوه بر برطرف کردن موهای زائد در درمان زائده‌های پوستی مثل لک‌های پیری، واریس، نشانه‌های مادرزادی (ماه‌گرفتگی) و پاک کردن تتو موثر است.

جنتل لیز پرو (GentleLase Pro) با بهره گیری از کریستال الکساندرایت در دنیا بسیار شناخته شده است  در واقع کندلا یکی از برند‌های معروف تولیدکننده، در زمینه‌ی دستگاه‌ های لیزر پوست و مو است. این نوع دستگاه  لیزر الکساندرایت به‌ویژه برای تیپ‌های پوستی  روشن کاربرد دارد و در زمینه‌ی موزدایی در نوع خود کم نظیر است و قیمت آن نسبت به سایر دستگاه‌های لیزر پوست، مو و زیبایی چند برابر است.

این دستگاه که برای تولید طول موج 755 نانومتر از جواهری به نام الکسا بهره می‌برد. پس از تحریک شدن توسط منبع انرژی بسیار قوی، لیزر سبز رنگی از خود ساطع می‌کند که باعث ایجاد طول موج 755 نانومتر به صورت دقیق می‌شود. دستگاه های مشابه توانایی و دقت لیزر الکساندرایت کندلا را ندارند.

عوارض جانبی دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

در مورد ویژگی های دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می توان این گونه گفت که دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا هم مثل هر دستگاه دیگری، ممکن است اثرات جانبی داشته باشد. اما عوارض لیزر الکس کندلا در مقایسه با دستگاه‌های لیزر موجود در بازار به مراتب کمتر است. همانطور که پیش‌تر اشاره کردیم،  لیزر الکس برای پوست‌های خیلی تیره (آفرو) مناسب نیست چرا که ممکن است با آسیب به رنگدانه‌های پوست، قسمتی از غشای خارجی پوست را روشن کند.
در هر جلسه‌ی درمان لیزر با هر دستگاهی که تحت درمان هستید، درد مسئله‌ای عادی است. اما در این مقوله هم تکنولوژی لیزر الکساندرایت درد را به حداقل رسانده است؛ هم‌چنین اگر دستگاه الکس را برای رفع موهای زائد خود انتخاب کرده‌اید، می‌توانید با خیال آسوده با استفاده از ژل‌های خنک‌کننده و پمادهای بی‌حسی بدون عوارض جانبی از درد و تاول‌های احتمالی پس از انجام لیزر به طور کامل پیشگیری کنید.

کاربرد دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا با تشعشع نور قرمز با انرژی بالا از طریق کریستال الکساندرایت کار می کند. طول طیف نوری تعیین می کند نور تا چه میزان در پوست نفوذ کند. درصورتیکه لیزر موی کندلا الکساندرایت روی حالت Q-switching تنظیم شود، طیف نور با انرژی بسیار بالا و پالس های کوتاه ایجاد می کند که برای حذف موهای زائد کاملا مناسب است.

علاوه بر حذف موهای زائد، لیزر کندلا الکس GentleLase pro در موارد زیر نیز کاربرد دارد:

 • برداشتن خال
 • درمان واریس
 • جای بخیه سزارین
 • برداشتن تتو

لیزر کندلا الکس توسط ملانین در پوست و فولیکول های مو جذب می‌شود. این لیزر نفوذ بیشتر و جذب ملانین کمتری دارد. به همین علت می توان آن را روی نواحی وسیعی از پوست با بازدهی بسیار بالا به کار برد. این دستگاه حتی برای برداشتن خالها، میک آپ های دائمی و تتوها نیز کارایی قابل قبولی دارد.

لیزرهای مدرن مانند لیزر Candela Alex همچنین توانایی برداشتن اکثر تتوهای جوهری را با ریسک بسیار کم دارند. دستگاه لیزر کندلا الکساندرایت GentleLase Pro نیز می تواند به طور قابل توجهی، تتو را کمرنگ کند. کاربرد آن مخصوصا برای برداشت تتوهای سبز و سیاه بسیار مناسب است. جوهر تتو با استفاده از یک طول موج خاص که از پوست عبور می کند و فقط توسط جوهر جذب می شود، انجام می گیرد. جذب مکرر انرژی نور موجب از بین رفتن تتو می شود درنتیجه می توان آن را توسط سیستم های فیلترینگ طبیعی بدن برداشت. با ترکیب درست طول موج نور و تکرار پالس های آن، جوهر با وارد کردن کمترین صدمه به پوست برداشته می شود.

البته از لیزر کندلا الکس به جز کارهای درمانی در صنایعی نظیر حکاکی، علامت گذاری، پوشش فلزات و سرامیک ها نیز استفاده می شود. از برخی انواع دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا دیودی در سیتومتری جریان خون، میکروسکوپ کانفوکال، شکستن سنگ های کلیه و تشخیص فلورسنس استفاده می شود. این لیزر نیاز به مراقبت چندانی ندارد و درصورتیکه توسط متخصص آموزش دیده به کار برده شود؛ هیچ آسیبی به بیمار نمی رساند. به همین علت تقریبا در تمام سالن های آرایشی از Candela Alex استفاده می شود و هنوز هیچ دستگاه دیگری نتوانسته با هدف حذف موهای زائد به این اندازه مورد تایید FDA باشد.

لیزر موهای زائد صورت با الکس کندلا

در این زمانه بسیاری هستند که به دنبال جوان سازی صورت و پوست خود هستند یکی از روش های رایج لیزر موهای زائد صورت می باشد. این تکنولوژی محدوده وسیعی از ابزار جوان سازی را در اختیار مردم قرار می دهد. یکی از دلایلی که به درمان با لیز روی می آورند این است که لیزر صورت، ایمن، موثر، و آسان می باشد و باید این را نیز در نظر گرفت که هزینه لیزرهای جوان سازی پوست در مقابل با بقیه گزینه های درمان دیگر بسیار کمتر است. از مزایای لیزر صورت با دستگاه الکساندرایت کندلا می توان به از بین بردن چین و چرک صورت و اصلاح زخم ها و مشکلات پوستی می باشد و از نواحی که می توانیم با لیزر آن ها را درمان کرد می توان به خطوط دور چشم، خطوط اطراف لب، خط خنده، اسکار، از بین بردن جای جوش، برداشت خال و زگیل، و از جمله به دورنگی پوست و بسیاری دیگر اشاره کرد.

لیزر مو های زائد برای آقایان

بسیاری از مردها که از شیوی کردن یا به اصطلاح کوتاهی موهای بدن خود نیز خسته شده اند این روزها به لیزر کردن رو آورده اند هرچند باید بازگو کنم که لیزر موهای صورت به نوعی یک روش درمانی نیز می باشد. برای  مثال می توانم برای شما از فولیکولیت کاذب که یک بیماری پوستی در صورت آقایان است بگویم که در این بیماری موهای ریش، به سمت پوست برگشته و به درون آن وارد می شود. مردان با لیزر صورت می توانند به رفع این بیماری بپردازند. لیزر صورت هیچ محدودیتی جنسی ندارد و از دلایلی که این روزها به لیزر صورت روی آورده اند می توان به رشد بیش از حد موها، حفظ بهداشت و آراستگی و درمان موهای زیرپوستی اشاره کرد.

بیان نکات قبل از انجام لیزر موهای زائد

نکاتی وجود دارد که بهتر است قبل از انجام لیز به آن توجه داشته باشید چرا که انجام این کار می تواند عواقب بدی برای مراجعه کننده داشته باشد:

 1. قبل از انجام لیزر حتما باید با پزشک خود مشورت بکنید تا بدانید از چه نوع لیزری برای پوست خودتان استفاده کنید
 2. اگر اپیلاسیون کرده اید باید صبر کنید تا موهای زائذ شما رشد کند
 3. اگر از حمام آفتاب استفاده کرده اید یا سولاریوم انجام داده اید باید وقت بگذارید تا اثرات آن از بین برود چرا که در این حالت لیزر باعث می شود که پوست شما بسوز واز بین رفتن اثرات آن چیزی بین 4 تا 6 هفته وقت نیاز دارد.
 4. باید موهای زائذ خود را قبل از لیزر با تیغ بتراشید زیرا لیزر ریشه های مو های زائذ رو هدف قرار می گیرد به همین علت بهتر است که موهای خود را با تیغ بتراشید.
 5. بهترین فصل برای لیزر پاییز و زمستان می باشد چرا که حداقل 4 هفته قبل از جلسه اول لیزر موهای زائد نباید زیر نور خورشید قرار گرفته باشیم.
 6. برای هر جلسه لیزر باید چیزی حدود 20 تا 60 دقیقه وقت بگذارید.
 7. لیزر کردن موهای اطراف چشم ممنوع می باشد.
 8. بدن ما نمی تواند حجم بالایی از لیزر را تحمل کند به همین صورت نباید لیزر کل بدن را در یک جلسه انجام دهیم.
 9. فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد بین 4 تا 6 هفته است.
 10. بهترین فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد حدود زمانی 4 تا 6 هفته می باشد. این مدت زمان مناسبی برای رشد فولیکول موهای شما است. با رعایت این مدت زمان می توانید به بهترین نتیجه دلخواه برسید
 11. بهترین نتیجه معمولا بعد از 3 ماه مشخص خواهد شد. عجله به خرج ندهید.

الکساندرایت کندلا بهترین روش لیزر موهای زائد

برای شما از لیزر مو های زائد گفتیم و همچنین در ارتباط با رفع مو های زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا توضیحاتی دادیم. در بالا گفته شده که لیزر پوست امروزه در بین مردم جای اپیلاسیون، شیو و بقیه راه ها را گرفته و همچنین برای شما از نکاتی قبل از انجام عمل لیزر گفتیم و به این موضوع اشاره کردیم که برای انجام این عمل حتما با پزشک متخصص مشورت کنید زیرا برای هر رنگ پوست و نوع آن لیزر متفاوتی به کار برده می شود که پزشک با علمی که دارد می تواند به شما هرچه بهتر کمک کند. و در ارتباط با  لیزر با دستگاه الکساندرایت کندلا نوشتیم و از ویژگی های آن برای شما گفتیم که به علت ویژگی های منحصر به فرد آن در بین مردم محبوبیت زیادی بدست آورده است. در حال حاظر دستگاه الکساندرایت کندلا از بهترین دستگاه های لیزر در جهان می باشد همچنین همانطور که در بالا برای شما آوردیم به علت ویژگی های منحصر به فرد در بین مردم نیز محبوبیت نیز دارد و پیشنهاد ما به شما نیز استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می باشد.

ویژگی لیزر الکس کندلا در لیزر موهای زائد زبر و تیره

به طور مختصر موهای زائد به هرنوع موی زبر و تیره ای که در خطوط میانی بدن مانند سینه، صورت، چانه و گلو رشد می کند، موی زائد می گویند. در گذشته برای از بین بردن موهای زائد از روش هایی مانند اپیلاسیون، شیو، بند انداختن و راه های دیگری استفاده می کردن ولی با پیشرفت تکنولوژی راهی به این جمع اضافه شد به اسم لیزر مو های زائد که بسیار مفید تر از بقیه روش ها می باشد و نوری متمرکز شده را بر روی فولیکول های مو می تاباند و رنگدانه ها این نور را جذ و باعث از بین رفتن موهای زائد می شوند. لیزر موهای زائد مزایایی مانند دقت، سرعت بالا را به همراه دارد.

آدرس مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا 

تهران، فرشته، خیام، نبش تختی دوم، پلاک۳۰/۱
 

امتیاز شما به این پست

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۸۵ رای

39 Comments

 1. مریم گفت:

  سلام دستگاه لیزر الکس کندلا برای همه ی نواحی بدن قابل استفاده است؟

 2. ستایش گفت:

  سلام من سال ها پیش لیزر کردم و اسم دستگاهی که باهاش لیزر انجام دادم الان خاطرم نیست. الان با گذشت چند سال دوباره موهای زائدم زیاد شده و می خوام دوباره لیزر کنم. حتما باید با همون دستگاه لیزر که قبلا استفاده کردم، لیزر انجام بدم؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام
   با توجه که به سال های زیادی میگذره، نیازی به انجام این کار نیست و با هر دستگاه لیزری می تونید این کار رو انجام بدید.

 3. ستاره عرب گفت:

  سلام من تو ی کلینیک دیگه با دستگاه الکس کندلا 2 جلسه لیزر انجام دادم و هیچ نتیجه ای نگرفتم. چی کار باید بکنم؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام وقت به خیر
   بهتر زمان بیشتری برای مشاهده نتیجه بگذارید.

 4. فرشته گفت:

  سلام من ی دختر 19 ساله هستم که بدن بسیار پر مویی دارم. آیا تو این سن می تونم لیزر کنم؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام بله بعد از سن بلوغ و ثابت شدن وضعیت هورمون ها امکان لیزر وجود دارد.

 5. حسنا گفت:

  من تو ی کلینیک دیگه لیزر انجام دادم و با این که از عینکمخصوص استفاده کردم الان چشمم به شدت می سوزه و التهاب داره. چی کار باید بکنم؟

 6. مینا اصفهانی گفت:

  خطرات لیزر در آرایشگاه های زیبایی چیه؟ من 2 جلسه است که در یک آرایشگاه لیزر انجم می دم. و اتفاقی برام نیوفتاده. ولی الان دو به شکم که همچنان لیزر رو این جا ادامه بدم یا نه.

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام بدون شک عدم تخصص تکنسین لیزر و همچنین غیر استاندارد بودن دستگاه ممکن است عوارض جبران نا پذیری برای شما به همراه داشته باشد.

 7. ملیکا مهرجو گفت:

  چه کسانی نباید از دستگاه الکس کندلا استفاده کنند؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام وقت به خیر
   استفاده از دستگاه لیزر الکس کندللا با عوارضی همراه نمی باشد.

 8. شیوا گفت:

  سلام وقت به خیر من پوست سفید و موهای نسبتا بوری دارم. آیا دستگاه الکس کندلا برای من هم مناسب هست؟

 9. ماریه گفت:

  سلام هزینه لیزر در کلینیک شما چه قدر است؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام وقت به خیر
   لطفا از طریق شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 10. سمیه گفت:

  سلام من تا ماه گذشته 4 جلسه لیزر با دستگاه سایناشور داشتم ولی الان نمیتونم اون کلینیک برم دیگه. می تونم ادامه ی جلسات لیزر رو در مرکز شما داشته باشم؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام بله این امکان وجود دارد. ولی توجه نمایید که تغییر دستگاه لیزر گاها نیاز به تعداد جلسات لیزر بیشتری دارد.

 11. کوثر گفت:

  سلام. خسته نباشید ایا اشعه لیزر ضرر داره ؟ خیلی راجع به اشعه های لیزر شنیدم ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام وقتتون به خیر. در صورتی که از دستگاه استاندارد دارای تاییدیه مانند الکساندرایت کندلا استفاده کنید، خطری شما رو تهدید نمی کنه.

 12. کیمیا گفت:

  سلام. وقت بخیر . دکتر من بدنم بعد از لیزر دچار قرمزی شده و التهاب داره . کار خاصی باید انجام بدم؟ چون هیچی در کلینیک بهم نگفتن

 13. زکیه گفت:

  اگر بعد از لیزر دچار التهاب و قرمزی بشیم چیکار کنیم؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   مراقبت های بعد از لیزر مانند استفاده از کرم های درمان التهاب و ترمیم کننده را رعایت کنید.

 14. ریما گفت:

  لیزر موهای زائد برای زیر بغل ضرر داره؟

 15. سیما گفت:

  سلام از چه سنی به بعد امکان لیزر موهای زائد وجود داره؟

 16. باران گفت:

  سلام آیا امکان لیزر در دوران بارداری هست؟

 17. پریچهر گفت:

  سلام روزتون بخیر اگه فیلر خط خنده زده باشیم میتونیم لیزر ناحیه صورت انجام بدیم ؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام وقت به خیر. در صورتی که حداقل 1 ماه از تزریق فیلر به صورت گذشته باشه، می تونید لیزر صورت انجام بدید.

 18. پریا گفت:

  با سلام، نوع لیزر استفاده شده در مرکز شما چیه؟ IPL هست یا الکس؟

  • مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا گفت:

   سلام وقتتون به خیر. کلینیک دکتر مهدوی نیا، مرکز تخصصی لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا می باشد.

 19. پریسا گفت:

  سلام وقت بخیر من هفته ای یک عدد روآکوتان می خورم. می تونم لیزر انجام بدهم؟

 20. سوگند گفت:

  با سلام و وقت به خیر. من بعد از 4 جلسه لیزر در ساق پاها و زیر بغل، دیگه رویش مو ندارم . نیازی هست که جلسات رو ادامه بدم یا منتظر رویش مو بشم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.