6 خط فعال
ارتباط با ما از طریق ایمیل

مطالب آموزشی

021-22654580-85 6 خط فعال
شنبه - پنج‌شنبه: 8:00 صبح - 10:00 شب تعطیل در ایام رسمی
info@drmostafamahdavinia.com ارتباط با ما از طریق ایمیل

قبل از لیزر موهای زائد بیکینی چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

خانه  /  لیزر موهای زائد بدن   /  قبل از لیزر موهای زائد بیکینی چه اقداماتی باید انجام دهیم؟
قبل از لیزر موهای زائد بیکینی چه اقداماتی باید انجام دهیم

قبل از لیزر موهای زائد بیکینی چه اقداماتی باید انجام دهیم؟

از بین بردن موهای زائد توسط لیزر یک روش درمانی برای خلاص شدن از شر موهای زائد و خداحافظی دائمی با آن ها است که امروزه در بین بانوان بسیار رایج شده است و طرفداران زیادی دارد بویژه لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی نظر بانوان زیادی را به خود جلب کرده است.
برای انجام لیرز موهای زائد ناحیه بیکینی لازم است مواردی را مد نظر داشته باشیم که با انجام دادن آن بتوانیم بهترین نتیجه را از انجام این عمل بگیریم. پس با ما در این مقاله همراه باشید تا با هم به مرور آمادگیهای لازم جهت لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی بپردازیم.

  لیزر موهای زائد

نکاتی که قبل از انجام لیزر موهای زائد بیکینی باید بدانیم و به آن عمل کنیم

نکات قبل از انجام لیزر موهای زائد بیکینی

  • برای انجام لیزر در قسمت بیکینی حداقل ۴ هفته قبل از انجام لیزر موهای زائد قسمت بیکینی باید موهای این ناحیه تنها با استفاده از تیغ تراشیده شوند و به اصلاح شیو شوند.
  • استفاده از هر گونه روش دیگر مثل وکس ( موم)، کرم های موبر، اپیلاسیون و روشهای دیگر مجاز نیست.
    زیرا برای انتقال انرژی لیزر به ریشه موها نیاز هست که در زیر پوست آن ناحیه سذقه وجود داشته باشد و ریشه موها سالم و دست نخورده باقی بمانند تا لیزر بتواند به خوبی آنها را از بین ببرد.
  • لازم است حتما 24 ساعت قبل از انجام لیزر موهای زائد بیکینی تمام موهای ناحیه با تیغ تراشیده شود. در این مدت موها زمان کافی برای رشد مجدد را ندارند.
  لیزر موهای زائد بیکینی
  • قبل از مراجعه حتما حمام کنید، چون رعایت بهداشت در این روند بسیار مهم است. از شوینده هایی که PH آن ها برای ناحیه بیکینی مناسب است استفاده کنید .
  • از مصرف محصولات شیمیایی معطر پرهیز کنید زیرا پوست این نواحی حساس است و مواد شیمیایی موجود در این محصولات پوست حساس این نواحی را تحریک پذیر می کنند و بعد از لیزر باعث خارش و سوزش می شوند.پس برای کسب بهترین نتیجه از لوسیون، روغن، کرم و یا هر چیز دیگری در ناحیه بیکینی استفاده نشود.
  • قرار گرفتن در معرض اشعه نور خورشید و برنزه کردن قبل از لیزر باعث می شود تاثیر آن کاسته شده و زمینه آسیب به پوست را فراهم می کند پس به هیچ عنوان قبل از لیزر ناحیه مورد نظر را برنزه نکنید و همچنین از موادی که باعث رنگ شدن پوست میشوند هم خودداری کنید تا از سوختن و تاول زدن پوست جلوگیری کرده باشید.
  • 24 ساعت قبل از مراجعه برای لیرز موهای زائد از مصرف داروهای گیاهی و حساس به نور خودداری کنید.

چند جلسه لیزر برای قسمت بیکینی لازم است؟!

لیزر موهای زائد بیکینی با توجه به رنگ پوست زمینه ای و رنگ مو ناحیه بیکینی از حداقل ۴ جلسه تا حداکثر ۱۰ جلسه خواهد بود که بین هر جلسه با جلسه بعدی فاصله ۶ تا ۸ هفته ای وجود دارد.
معمولا در جلسات اول و دوم تا حدود زیادی موها از بین می روند اما نیاز است که حداقل 4 جلسه تکرار شود که در این مدت بخص قابل توجهی از موهای زائد بیکینی دچار ریز می شوند.

  با چند جلسه لیزر، از شر موهای زائد بیکینی خلاص می شویم؟

هر جلسه ی لیزر چقدر طول می کشد؟!

هر جلسه لیزر موی زائد ناحیه بیکینی با احتساب زمانی که برای آماده سازی برای انحام لیزر لازم است حدود ۸ تا ۱۰ دقیقه طول می کشد. ( این زمان ممکن است با توجه به سرعت عمل متخصص انجام عمل لیزر کمی متفاوت باشد)

آیا لیزر موهای زائد بیکینی دردناک است؟!

با توسعه تکنولوژی، امروزه اکثر سیستم های نوری برای لیزر موهای زائد ناحبه تناسلی بدون درد است و فقط ممکن است فرد کمی احساس سوزش یا گزگز شدن را تجربه کند. در افرادی که آستانه احساس دردشان پائین است می توان از یک بی حس کننده موضعی نیز استفاده کرد.

آیا لیزر بیکینی صددرصد جواب می دهد؟!

لازم است بدانیم که لیزر ناحیه بیکینی صد درصد موها را از بین نخواهد برد و در بهترین حالت ممکن میزان موفقیت حدود ۸۵ تا ۹۰ درصد خواهد بود و باقیمانده موها نیز تا حدود زیادی نازک و کرکی می شوند.

در پایان با توجه به اطلاعاتی که با هم مرور کردیم و با در نظر گرفتن همه موارد ذکر شده و انجام ملزومات، تجربه یک لیزر موفق را خواهید داشت و برای همیشه با موهای زائد خود خداحافظی خواهید کرد

بدون دیدگاه
ارسال یک نظر
نام
ایمیل
وبسایت