تزریق ژل لب مدل چاک دار یکی از راه های جذاب شدن، زیبا شدن ، جوانی و شادابی است. زیرا نقش لب ها در جذابیت و زیبا بودن صورت مخصوصا در بانوان زیاد است. برای تزریق ژل لب مدل های زیاد و متفاوتی وجود دارد که معروف ترین آن ها  می توان به مدل لب چاک دار اشاره کرد که به دو صورت سرپایی و جراحی انجام می شود. این مدل تزریق ژل  بسیار ساده و ایمن است. وجه تمایز این روش تزریق با روش های دیگر در ایجاد یک شکاف کوچک  در قسمت میانی لب پایین است. همچنین به علت برجسته نشان دادن  لب دو خط به صورت  مساوی در اطراف لب ایجاد می کنند . به طور کلی این روش بر روی لب پایین متمرکز می باشد و ناحیه میانی ژل بیشتری را  دریافت می کند.  مدل تزریق ژل لب چاک دار، حالتی به چهره فرد می دهد که جوان تر و شاداب تر به نظر برسد و این مسئله باعث شده تا در بین بانوان  طرفداران زیادی پیدا کند ولی سوال هایی که در ارتباط با این مسئله پیش می آید این است که آیا تزریق ژل به این صورت طبیعی و نچرال هست ؟ برای چه صورت هایی مناسب می باشد ؟ برای چه صورت هایی مناسب نمی باشد ؟ تفاوت صورت های کشیده و گرد در چیست ؟ به صورت کلی برای چه افرادی تزریق ژل مناسب نمی باشد؟ در ادامه مطلب به پاسخ تمامی این سوالات می پردازیم:

تزریق ژل لب چاک دار به چند سی سی ژل نیاز دارد؟

اما در ارتباط با میزان سی سی تزریق ژل لب مدل چاک دار می توان گفت در واقع پر کردن لب به منظور حجیم شدن ، برجسته شدن لب، بهتر شدن ظاهر لب، شفاف بودن حاشیه لب ، تصحیح ظاهر نا متقارن لب صورت می گیرد که محدودیت سنی ندارد و همه می توانند از مزایای خوب این روش بهره مند شوند. میزان سی سی تزریقی به عوامل مختلفی از جمله لب های فرد، سلیقه فرد مراجعه کننده تشخیص پزشک و میزان حجم طبیعی لب بستگی دارد. ولی به صورت میانگین ، ۱ الی ۲ سی سی برای تزریق ژل لب مدل چاک دار لازم است که عددی تقریبی و به صورت میانگین درج می شود. به این صورت که برای لب هایی که وضعیت مناسبی دارند یک سی سی تزریق می شود ولی افرادی که لب های خاصی می خواهند بنا به نظر پزشک از دو سی سی هم می توانند استفاده کنند. با این حال باز هم باید وضعیت فک و چهره هر فردی توسط متخصص بررسی شود. معمولا کمترین میزان ژل که می تواند تغییراتی در فرم لب ها ایجاد کند برای لب ها یک سی سی است و بيشترين میزان ژل برای تزریق کردن به لب ها قابل محاسبه نیست و به تعداد و فاصله های جلسات بستگی دارد ولی به طور کلی یک جلسه تزریق کردن برای لب ها دو سی سی ژل کافی می باشد.

تزریق ژل لب برای یک زیبایی جو با صورت کشیده در کلینیک

تزریق ژل لب چاک دار آیا طبیعی و نچرال است؟

در خصوص طبیعی و نچرال بودن تزریق زل لب چاک دار باید دانست که لب های زیبا،  خوش فرم و طبیعی در زیبایی افراد تاثیر بسیار زیادی دارد. مدل طبیعی و نچرال جز پر طرفدار ترین مدل های لب است زیرا با تزریق علاوه بر این که طبیعی و زیبا به نظر می رسد فرم لب ها نیز اصلاح می شود. تزریق کردن ژل لب بهتر است که با صورت فرد متناسب باشد زیرا زیبا بودن لب ها فقط حجیم شدن آن ها نیست. در تزریق ژل لب مدل چاک دار تزریق فرد به لب بالا خیلی کم است و معمولا مخصوص لب پایین است. به همین دلیل فرد با تزریق ژل به دو قسمت خط وسط لب پایینی دارای چهره ای بسیار زیبا و جذاب خواهد شد. به طور کلی افراد این مدل را به مدل های دیگر ترجیح می دهند به خاطر شبیه بودن ظاهرش به فرم طبیعی و نچرال. در ادامه به چند مورد از ویژگی های ژل لب طبیعی اشاره خواهیم کرد که شامل عوارض جانبی کم ، برگشت پذیری ، حفظ فرم طبیعی لب ها می باشد . همچنین تزریق ژل به صورت طبیعی نباید به شکلی  باشد که همه بتوانند آن را تشخیص دهند و آن ها متوجه شوند که شما تغییری در لب های خود ایجاد کردید و در عین حال می بایست  زیباتر از قبل تزریق نیز باشد.

آیا تزریق ژل لب چاک دار برای صورت های کشیده مناسب است؟

افراد از نژاد های مختلفی می باشند معمولا فرم صورت شان متفاوت است که متناسب بودن اجزای مختلف چهره  آن ها یک چهره خاصی برای شان ایجاد می‌ کند. تزریق کردن ژل لب برای صورت های کشیده بر خلاف صورت های گرد که احتمال دارد  افراد نتیجه دلخواهی از این تکنیک نگیرند. در افرادی با صورت های  کشیده که  پهنای صورت شان کمتر از طول آن می باشد خیلی موثر عمل کرده و تاثیر زیادی در صورت آن ها می‌ گذارد.
در ارتباط با تزریق ژل لب چاک دار برای صورت های کشیده، هر فرم صورتی دارای یک سری ویژگی ها می باشد. صورت کشیده جز فرم هایی از صورت است که حالتی کشیده و بلند دارد. در این افراد پیشانی از پهن ترین قسمت های صورت و چانه و خط فک گرد است. معمولا فرم لب ها یکی از قسمت های مهم صورت می باشد که در جذب توجه دیگران نقش زیادی دارد که هرچه پر تر و برجسته تر باشد فرم زیبایی چهره افراد چندین برابر خواهد شد. کسانی که صورت کشیده دارند ظریف و لاغر دیده می شوند. از تزریق ژل علاوه بر لب ها می توانند در قسمت های دیگر مثل چانه، گونه، خط فک نیز استفاده کنند. تزریق کردن ژل لب برای صورت های کشیده در مدل های مختلف قابل اجرا می باشد و بر خلاف صورت های گرد بهترین نتایج را دریافت می کنند. در فرم کشیده پر کردن و حجیم شدن لب ها و فرم دادن به آن محدودیتی ندارد و می توان از مدل های نچرال و طبیعی،  باربی ، روسی ، کمانی ، عروسکی ، قلبی و … اشاره کرد تا زیبایی صورت شان چند برابر شود.

تزریق ژل لب چاک دار برای یک خانم توسط متخصص

آیا تزریق ژل لب چاک دار برای صورت های گرد خوب است؟

با توجه به مبحث تزریق ژل لب چاک دار برای صورت های گرد،  بیشترین افرادی که صورت های گردی دارند لب هایشان ، تو پر ، حجیم و برجسته است. بنا بر این در این دسته از افراد پر کردن لب ها زیاد مناسب به نظر نمی رسد و بهتر است که فقط تزریق ژل در ناحیه میانی لب های بالا انجام شود تا فرم لب برجسته و زیبا تر به نظر برسد. البته کسانی که صورت گرد و لب باریک دارند از تزریق ژل لب برای برجسته کردن و فرم دادن به لب ها می توانند استفاده کنند. البته جای گفتن این نکته نیز هست که این مدل مناسب کسانی نیز می شود که چهره ریز با چشمانی درشت دارند.  بر اساس علم زیبایی  مدل تزریق ژل لب چاک دار برای این افراد اثرات  منفی ندارد و باعث زیباتر شدن چهره شان  می شود. ولی  افرادی که چشمانی گود و ریز دارند بزرگ شدن  لب ها باعث تناقض در چهره شان می شود.

تزریق ژل لب برای چه کسانی مناسب نیست؟

تزریق ژل لب برای کسانی مناسب نیست که: دچار بیماری و مشکلات پوستی هستند، افراد دیابتی، افرادی که بیماری قلبی دارند و دارو مصرف می کنند، افراد زیر ۱۸ سال. زنانی ک باردار اند یا شیر می دهند، کسانی که مبتلا به عفونت پوستی و تبخال اند، افرادی ک عفونت باکتریایی دارند، کسانی که دارو های آسپرین ، وارفارین و ریوارو کسابان مصرف می کنند که ممکن است کبودی و خونریزی را افزایش دهد ، کسانی که به ترکیبات آلرژیک واکنش نشان می دهند ، افرادی ک بیماری آسم و آلرژی دارند، کسانی که به بیماری های خود ایمنی نظیر لوپوس ، روماتیسم، سندروم  نفروتیک.

در دوران بارداری بدن دچار یک سری تغییراتی مانند تغییرات هورمونی  و افزایش حجم خون می شود که این تغییرات می تواند تاثیراتی بر روی نتیجه تزریق ژل داشته باشد از جمله تورم و التهاب که به خاطر تغییرات هورمونی درمان آن سخت می باشد. دوم حساسیت و آلرژی که زنان در دوران بارداری در معرض حساسیت ها و آلرژی های جدیدی قرار می گیرند. افراد با دیابت کنترل نشده نیز  که با سطح بالای قند خون تعیین می شود ، در معرض خطر بالایی  برای عوارض در زمان  تزریق ژل می باشند. دیابت کنترل نشده  بهبود زخم را مختل می کند و احتمال عفونت را نیز افزایش می دهد. همچنین افراد دیابتی با سایر بیماری های زمینه ای نیز ممکن است برای تزریق ژل لب مناسب نباشند. تزریق کردن  ژل در دوران قاعدگی دارای ممنوعیت نمی باشد  اما بهتر است در این دوران مخصوصا روزهای پایانی قاعدگی  تزریق ژل انجام نشود زیرا می تواند منجر به افزایش درد شود  و کاهش توانایی افراد در تحمل کردن درد و همین طور باعث بروز کبودی می شود. ولی  به طور کلی محدودیتی در این دوران برای تزریق ژل وجود ندارد.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها