لیفت شقیقه با نخ

مرکز تخصصی پوست و مو دکتر مصطفی مهدوی نیا 

یکی از بهترین راه ها برای این که پوست ناحیه شقیقه یا اطراف چشم ها بالا برود و سفت تر شود، استفاده از لیفت شقیقه با نخ است. این روش موجب جوان سازی پوست می شود و به شقیقه کمک خواهد کرد تا انعطاف پذیری خودش را مجددا به دست بیاورد.

021-22654580-85

برای دریافت نوبت تماس بگیرید

تهران – ولیعصر- بالاتر از چهارراه پارک وی- بعد از خیابان فرشته- خیابان خیام قبل از تقاطع نصیبی- سمت راست- پلاک ۳۰/۱

برای دریافت نوبت یا مشاوره فرم زیر را پر کنید

جهت دریافت نوبت یا مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

لیفت شقیقه با نخ چیست؟

لیفت شقیقه با نخ، یکی از کم تهاجمی ترین و بهترین راه های لیفت نخ برای حذف و از بین بردن چروک در اطراف چشم ها و گونه ها می باشد. با کمک این روش، علاوه بر از بین بردن چین و چروک، شکل ظاهری افتاده چشم ها بهبود می یابد. اگر در موقع حرف زدن و صحبت کردن عادت دارید که ابروهای تان را حرکت بدهید یا دائما در حال اخم کردن هستید، چند وقت دیگر متوجه افتاده شدن پوست در اطراف چشم، گونه ها و شقیقه تان خواهید شد. افتاده شدن پوست، بافت یا ماهیچه های این نواحی با افزایش یافتن سن، شدت بیشتری خواهد کرد و پس از گذشتن زمانی باعث افتاده دیده شدن چشم ها می شود.
به طور کلی لیفت شقیقه با نخ روشی اصلاحی می باشد که با کمک نخ قابل جذب جهت از بین بردن چین و چروک های اطراف چشم و همچنین حذف افتادگی آن انجام می گیرد. نخ های قابل جذب در این روش با الگوی مناسب در قسمت های مختلف شقیقه و نواحی مد نظر جایگذاری خواهد شد تا علاوه بر جوان سازی بافت به سفت شدگی پوست اطراف چشم ، گونه ها و همچنین شقیقه کمک کنند.
نخ هایی که برای لیفت شقیقه مورد استفاده پزشکان قرار می گیرند، دارای خار هایی هستند که می توانند با گیر کردن در پوست شقیقه، بافتش را در موقعیت خاصی ثابت نگه دارند. تنظیم کردن نخ های لیفتینگ برای شقیقه لازم است توسط دکتر متخصص پوست و مو انجام شود. ما در ادامه مطلب به بررسی لیفتینگ شقیقه با استفاده از نخ می پردازیم تا با اطمینان خاطر این روش زیبایی را انجام دهید.

لیفت نخ

مزایای لیفت شقیقه با نخ

لیفت شقیقه با نخ متفاوت تر از سایر روش های حجم دهنده و همچنین تقویت کننده صورت عمل خواهد کرد؛ چون که در آن از نخ های قابل جذب برای تقویت کردن بافت های صورت استفاده می شود. با گذشت زمان، نخ ها کلاژن بیشتری در پوست و ناحیه شقیقه ایجاد می کنند تا بتوانند اثر ضخیم کنندگی داشته باشند. با این حال، مقدار لیفتینگ و حجم آن با چیزی که با جراحی می تواند به وجود بیاید، قابل مقایسه یا حتی نزدیک به آن نیست. یکی از مزایای لیفت شقیقه با نخ آن است که برخی از نخ ها می توانند ظاهر ناحیه مورد نظر را بهبود ببخشند. به طور کلی، بیمارانی که از اسکار آکنه رنج می برند، می توانند از این روش استفاده کنند؛ چون که نخ های لیفت شقیقه می توانند به کاهش ظاهر اسکارها کمک کنند. از طرفی، لیفت شقیقه با استفاده از نخ یک اثر فوری، اما نه دائمی به بیماران ارائه می دهد. توجه داشته باشید که روش های جوان سازی زیادی وجود دارند که برای صورت یا مورد استفاده قرار می گیرند اما ممکن است ماه ها طول بکشد تا بیمار نتیجه نهایی آن را ببیند. این مورد دربار لیفت شقیقه با نخ صدق نمی کند. بلافاصله بعد از قرار دادن نخ ها، ظاهر لیفت شقیقه کانتوری بیشتری دیده خواهد شد.

لیفت شقیقه با نخ

حتی هیچ انتظاری برای ماندگاری این روش مانند سایر درمان ها وجود ندارد. یکی دیگر از مهم ترین مزایای لیفت شقیقه با نخ، توانایی آن در بهبود ناحیه مورد نظر است، به خصوص در مناطقی که احتیاج به تیز کردن دارند. این امر به ویژه در مواقعی مفید است که علائم پیری در شقیقه ها وجود داشته باشد. پس اگر بخواهیم مزایای لیفت شقیقه با استفاده از نخ را به طور خلاصه برایتان شرح دهیم، می توانیم بگوییم که:
۱• نتایج لیفتینگ شقیقه با این روش در روز های اولیه بعد از عمل قابل مشاهده می باشد.
۲• این روش به دوره نقاهت طولانی مدت احتیاجی ندارد؛ به همین دلیل ۲ الی سه روز استراحت کردن کافی است.
۳• نتایج لیفتینگ شقیقه با استفاده از نخ ماندگاری بین یک الی سه سال باقی می ماند اما پس از این مدت دوباره باید عمل لیفت را انجام داد.
۴• در این روش لیفتینگ با تحریک کردن کلاژن پوست در اطراف چشم ها، خطوط یا چین و چروک های ریز صاف می شوند.
۵• لیفت شقیقه با نخ باعث سفت شدن پوست این ناحیه و همچنین کاهش یافتن افتادگی بافت آن خواهد شد.

عوارض لیفت شقیقه با نخ

لیفت شقیقه با نخ یک روش کم تهاجم است؛ به همین خاطر خطرات و عوارض محدودی دارد. اما از شایع ترین عوارض لیفتینگ شقیقه می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.
۱• تورم
۲• کبودی خفیف
۳• درد در ناحیه لیفتینگ
۴• خونریزی محدود
۵• بی حس شدن در ناحیه شقیقه
۶• قرمز شدن شقیقه
۷• احساس التهاب در محل
به طور کلی، نواحی کوچک صورت برای لیفت کردن با نخ مناسب نیستند؛ چون که سوزن نمی توانند وارد شکاف های دور از دسترس شوند. به همین خاطر است که بیشتر لیفتینگ با نخ باید روی وسط صورت یا حتی پایین آن انجام شود. اما از این نخ ها می توان برای بالا بردن ابروها، خط فک هم استفاده کرد. لیفت شقیقه با نخ باید بیشتر با سایر درمان های جوان کننده مانند استفاده از پرکننده ها و تزریق ترکیب شود که هزینه های اضافی را در پی دارد. اگر می خواهید به سراغ لیفت شقیقه با نخ بروید، باید ببینید که کاندیدای مناسبی برای این روش هستید یا خیر. اما در بیمارانی که افتادگی شدید و پوست اضافی در ناحیه شقیقه خود دارند، لیفت صورت با نخ ممکن است گزینه مناسبی نباشد. البته به این نکته هم باید توجه کنید که این روش پوست شل را از بین نمی برد یا حتی چربی، بافت و عضله های زیرین را تغییر نمی دهد. یکی از عوارض این روش، آن است که راه حلی دائمی نیست و پس از مدتی از بین خواهد رفت.
درست شبیه به نتایج بوتاکس، اگر از ظاهر لیفتینگ شقیقه خود بعد از اتمام کار راضی نبودید، باید صبر کنید تا عوارض و بخیه ها کاملا خوب شوند. از طرفی هیچ درمان برگشت پذیری برای ثابت کردن بخیه ها وجود ندارد؛ به همین دلیل هم باید مطمئن شوید که کاندیدای ایده آلی برای لیفت شقیقه با نخ هستید. به خاطر بسپارید که کبودی و همچنین تورم پس از درمان در ابتدا طبیعی است. به همین خاطر، پس از لیفت شقیقه با نخ، تورم و درد در چند روز اول قابل قبول است.

لیفت شقیقه

هزینه لیفت شقیقه با نخ

هزینه لیفت شقیقه با نخ در مقایسه با سایر روش هایی لیفتینگ کمتر محاسبه خواهد شد. برای آن که بتوانیم هزینه لیفت شقیقه با استفاده از نخ را به طور دقیق بیان کنیم به لازم است به بررسی موارد زیادی بپردازیم . به همین دلیل هم نمی توانیم مبلغی را به طور دقیق مشخص کنیم. هر کدام از روش های لیفتینگ شقیقه شرایط و حتی فرآیند های مختلفی خواهند داشت که در تعیین کردن هزینه نهایی آن ها تاثیر می گذارند. اگر بخواهید به یک قیمت حدودی برای این روش زیبایی برسید، باید از یک کلینیک معتبر سراغ بگیرید. به طور کلی، دستمزد هر پزشک و متخصص پوست و مو برای لیفت شقیقه با نخ متغیر است. همچنین باید هزینه هر نخ را به صورت جداگانه ای حساب کرد. علاوه بر این، لیفت شقیقه با استفاده از نخ به صورت دائمی نیست و هر چند وقت یک بار باید آن را مجددا تکرار کرد که این موضوع هزینه اضافی برایتان در پی دارد.

ماندگاری لیفت شقیقه با نخ

ماندگاری لیفت شقیقه با استفاده از نخ به عوامل متفاوتی از قبیل میزان افتادگی پوست این ناحیه بستگی دارد. علاوه بر این، نوع و جنس پوست صورت و همچنین سن متقاضی هم بر میزان ماندگاری لیفت شقیقه با نخ تاثیر زیادی دارد. برای افزایش ماندگاری لیفتینگ شقیقه با این روش لازم است که مراقبت های بعد از لیفت را به طور کامل، درست و دقیق انجام داد. یکی دیگر از عواملی که بر روی ماندگاری لیفت شقیقه با این روش، اثر دارد نوع نخ و همچنین مهارت پزشک پوست و مو است. به طور کلی چند مدل نخ برای لیفت شقیقه وجود دارند که دو نوع آن با نام PLLA یا پلی ال لاکتیک اسید و دیگری PDO یعنی پلی دی اکسانون از همه مشهورتر هستند. هر دو مدل این نخ ها پس از مدتی از بین خواهند رفت و با سرعت جذب می شوند ولی ماندگاری لیفتینگ شقیقه با استفاده از نخ PLLA کمی بالاتر از PDO می باشد. اما این حال هم به طور میانگین، ماندگاری این روش چیزی بین ۱۲ ماه الی ۳ سال خواهد بود. در طی این زمان با جذب کردن نخ ها، عمل کلاژن سازی در نواحی مد نظر از سر گرفته می شود و چین و چروک های موجود در شقیقه از بین خواهند رفت. برای لیفتینگ شقیقه با این روش فرد متقاضی احتیاجی به برش دادن محل ندارد و دوام و ماندگاری لیفتینگ متناسب با نوع نخ متغیر خواهد بود. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما متشکریم.

لیفت شقیقه

ماندگاری لیفت شقیقه با نخ به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:جنس نخ،تخصص پزشک،مراقبت های بعد از عمل،

بله، لیفت شقیقه با نخ مانند هر روش جراحی دیگری، عوارضی نیز همراه دارد. برخی از عوارض احتمالی لیفت شقیقه با نخ عبارتند از:کبودی و تورم،درد خفیف،حساسیت پوست،عفونت،جابجایی نخ،عدم تقارن.

دریافت مشاوره و رزو نوبت رایگان

برای لیفت گردن با نخ خود می توانید از طریق دکمه روبه رو جهت مشاوره با مشاورین مرکز و یا تعیین وقت ویزیت با ما در ارتباط باشید.

آدرس مرکز کلینیک دکتر مهدوی نیا 

تهران، فرشته، خیام، نبش تختی دوم، پلاک۳۰/۱
 

امتیاز شما به این پست

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *