زاویه سازی صورت با بوتاکس

مرکز تخصصی پوست و مو دکتر مصطفی مهدوی نیا

اگر شما هم از فرم صورت خود راضی نیستید، می‌توانید با زاویه‌سازی صورت با بوتاکس توسط یک پزشک متخصص، فرم زیبایی به صورت خود بدهید. بوتاکس یک روش فوق‌العاده کارآمد برای زاویه‌سازی صورت است که باید حتماً توسط پزشک متخصص انجام شود.

021-22654580-85

برای دریافت نوبت تماس بگیرید

تهران – ولیعصر- بالاتر از چهارراه پارک وی- بعد از خیابان فرشته- خیابان خیام قبل از تقاطع نصیبی- سمت راست- پلاک ۳۰/۱

برای دریافت نوبت یا مشاوره فرم زیر را پر کنید

لطفا فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم

با استفاده از این  زاویه‌سازی صورت، شما می‌توانید برای زاویه‌سازی صورت خود اقدام کنید و خط فک کاملاً ظریف و برجسته‌ای داشته باشید. از دیرباز تاکنون، هر کسی به دنبال روشی برای زیبایی چهره خود است و از هر شیوه‌ای برای این مسأله استفاده می‌کند. با این حال، برخی از افراد، فرم صورت خیلی جالبی ندارند و از شکل فک خود راضی نیستند. یکی از بهترین روش‌هایی که شما می‌توانید برای زیبا کردن فک خود از آن استفاده کنید، زاویه‌سازی صورت با بوتاکس است. این روش به شما این امکان را می‌دهد که فرم فک و صورت خود را به شکل V کنید.

موارد مورد بررسی برای زاویه سازی صورت با بوتاکس

برخی از افراد، فک بیش از اندازه بزرگی دارند و این مسأله تأثیر زیادی در صورت آن‌ها می‌گذارد. شاید پیش خودتان فکر کنید که فرم فک تأثیر چندانی بر چهره نمی‌گذارد. این در حالی است که باید به شما بگوییم حتی کوچک‌ترین ناهماهنگی در هر یک از اجزای صورت نیز می‌تواند تأثیر زیادی در ظاهر کلی انسان بگذارد. در صورتی که فرم صورت شما مناسب و جذاب باشد، می‌توانید با اعتماد به نفس بیشتری در جامعه حضور پیدا کنید و روابط اجتماعی شما نیز بهتر خواهد شد.

هزینه زاویه سازی صورت با بوتاکس

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، زاویه‌سازی صورت با بوتاکس باید حتماً توسط پزشک متخصص انجام شود و نمی‌توان این عمل زیبایی را به افراد غیر متخصص و تازه وارد سپرد. این عمل تا حد بسیار زیادی به فرم صورت شما بستگی دارد و زاویه‌سازی صورت با بوتاکس در همه افراد مشابه نیست. در نتیجه، هزینه این عمل نیز به فرم صورت و استحکام استخوان‌های فک شما بستگی دارد و ممکن است در برخی از افراد بیشتر و در برخی دیگر کمتر باشد.

عوامل مورد تاثیر در زاویه سازی صورت با بوتاکس

عامل تأثیرگذار دیگری که باعث تغییر در هزینه زاویه‌سازی صورت با بوتاکس می‌شود، سلیقه خود متقاضی است. سلیقه افراد با یکدیگر فرق دارد و هر کسی دوست دارد زاویه‌سازی فک او متناسب با سلیقه خودش باشد. در نتیجه، این مسأله می‌تواند تأثیر زیادی در هزینه زاویه‌سازی صورت بگذارد. علاوه بر موارد ذکر شده، باید بدانید که هزینه زاویه‌سازی صورت با بوتاکس در مردان نسبت به خانم‌ها بیشتر است. دلیل این موضوع هم این بوده که بعد از تزریق بوتاکس، مردان باید داروی بیشتری مصرف کنند. زیرا فرم صورت آن‌ها استحکام بیشتری دارد و در نتیجه، این مسأله باعث افزایش هزینه زاویه‌سازی صورت می‌شود. فراموش نکنید که به هیچ عنوان نمی‌توان به مراکزی که زاویه‌سازی صورت با بوتاکس را با هزینه خیلی کم پیشنهاد می‌کنند، اعتماد کرد. این عمل تأثیر بسیار زیادی در فرم صورت شما دارد و به همین دلیل هم به هیچ عنوان نباید درباره آن ریسک کنید.

هزینه زاویه سازی صورت با بوتاکس

البته این بدان معنی نیست که تمام مراکزی که هزینه خیلی بالا برای زاویه‌سازی صورت با بوتاکس ارائه می‌دهند، قابل اعتماد هستند. ما در کلینیک دکتر مهدوی نیا، این عمل را با استفاده از به روزترین تجهیزات روز دنیا و هزینه منصفانه و منطقی انجام می‌دهیم.

زاویه دار کردن صورت با بوتاکس

بوتاکس یه سم تولید شده از باکتری‌های غذایی گفته می‌شود که تأثیر بسیار زیادی برای از بین بردن چین و چروک و لیفت کردن پوست صورت دارد. علاوه بر این، از بوتاکس برای زاویه دار کردن صورت نیز استفاده می‌شود. به همین دلیل برخی از افراد که فک آن‌ها حالت مربعی شکل دارد، برای تغییر فرم فک خود و تبدیل آن به حالت V شکل، از تزریق بوتاکس استفاده می‌کنند.
اما به نظر شما زاویه‌سازی صورت با بوتاکس چگونه انجام می‌شود و بوتاکس چگونه می‌تواند بر این عمل تأثیر بگذارد؟ هنگامی که پزشک متخصص بوتاکس را به محل اتصال بین عضله و عصب تزریق می‌کند، ارتباط بین این دو از بین می‌رود. بعد از انجام این کار، دیگر عضله درگیر عصب نخواهد بود و در نتیجه، آزاد و شل خواهد شد. این کار می‌تواند تأثیر بسیار زیادی برای زاویه دار کردن صورت داشته باشد.

برای این که زاویه‌سازی کردن صورت با بوتاکس برای شما به بهترین شکل ممکن انجام شود، پزشک متخصص تقریباً در ۳ تا ۶ بخش از فک شما، بوتاکس را اعمال می‌کند. تعداد نواحی تزریق بوتاکس، به فرم صورت شما و نتیجه دلخواهی که می‌خواهید از تزریق بوتاکس بگیرید، بستگی دارد.

زاویه دار کردن صورت با بوتاکس

شاید برخی از افراد فکر کنند که زاویه دار کردن صورت با بوتاکس عمل درد‌آوری است. در حالی که اصلاً این گونه نبوده و می‌توانید اطمینان حاصل کنید که این عمل کاملاً غیر تهاجمی و بدون درد خواهد بود. بعد از این که تزریق بوتاکس برای زاویه‌سازی کردن صورت به اتمام رسید، نباید محل تزریق شده را به مدت ۳ تا ۴ ساعت دست‌زده و ماساژ دهید.
زیرا این کار می‌تواند فرآیند درمان و زاویه دار کردن صورت را با مشکل مواجه کند. فقط کافی است که به نقاط تزریق شده دست نزنید تا دارو به بهترین شکل ممکن در فک شما پخش شود و فرایند زاویه‌سازی کردن صورت با بوتاکس نتیجه خوبی داشته باشد.

نتیجه زاویه سازی صورت با بوتاکس

برای این که بهترین نتیجه را از فرایند زاویه‌سازی صورت با بوتاکس به دست بیاورید، پزشک متخصص نقاط مختلفی از فک شما را برای تزریق بوتاکس انتخاب می‌کند. البته این مسأله در افراد مختلف، با یکدیگر فرق دارند.

با این حال باید بدانید که برای مشاهده نتیجه این عمل، باید صبر نسبتاً زیادی داشته باشید و نمی‌توانید به محض اتمام تزریق بوتاکس، صورت زاویه داری داشته باشید. برای این که بتوانید بهترین نتیجه را از عمل زاویه‌سازی صورت با بوتاکس مشاهده کنید، باید تقریباً ۶ هفته صبر کنید. بعد از گذشت این بازه زمانی، می‌توانید بهترین نتیجه را از این عمل ببینید و تفاوت قبل و بعد از تزریق بوتاکس را متوجه شوید.

تعداد جلسات زاویه سازی صورت با بوتاکس

پیشنهاد می‌کنیم برای این که بهترین نتیجه را از زاویه‌سازی صورت با بوتاکس مشاهده کنید، بعد از ۳ ماه از اولین تزریق، عکس‌های قبل و بعد از خود را به دقت مشاهده کنید. سپس با دکتر مشورت کنید و ببینید که آیا به جلسات بیشتری برای تزریق بوتاکس نیاز دارید یا خیر. زیرا برخی از افراد، استخوان فک خیلی قوی و قدرتمندی دارند و شاید و مجبور شوند برای کسب نتیجه بهتر، تعداد جلسات بیشتری برای زاویه‌سازی صورت با بوتاکس به پزشک خود مراجعه کنند.

اما به طور کلی، برای این که اغلب افراد بهترین نتیجه را از عمل زاویه‌سازی فک با بوتاکس به دست بیاورند، تقریباً باید ۳ بار برای این عمل به پزشک مراجعه کنند. بعد از سه جلسه، می‌توانید مطمئن باشید که بهترین نتیجه برای شما حاصل شده است.

نتیجه زاویه سازی صورت با بوتاکس

ماندگاری زاویه سازی صورت با بوتاکس

مدت زمان ماندگاری زاویه‌سازی صورت با بوتاکس هم به شرایط خود متقاضی بستگی دارد. در صورتی که نکات و مراقبت‌های قبل و بعد از تزریق بوتاکس را به خوبی رعایت کرده باشید، به احتمال زیاد ماندگاری این عملکرد نسبتاً زیاد خواهد بود و می‌تواند تا ۱. ۵ سال باقی بماند.
علاوه بر این، مدت زمان ماندگاری این عمل به کلینیک و مرکزی که به آن مراجعه می‌کنید هم بستگی دارد. در صورتی که زاویه‌سازی صورت با بوتاکس توسط پزشک متخصص و حرفه‌ای انجام شود، می‌توانید مطمئن باشید که ماندگاری آن بیشتر از مراکز غیر معتبر خواهد بود.

نکات انتخاب دکتر برای زاویه سازی صورت با بوتاکس

در صورتی که پزشک مورد نظر شما برای زاویه‌سازی صورت با بوتاکس تخصص و تجربه کافی نداشته باشد، احتمال دارد که نتواند بهترین زاویه و نقاط برای تزریق بوتاکس را انتخاب کند. در نتیجه، اگر چندین جلسه و حتی بیشتر از ۳ جلسه هم برای تزریق بوتاکس به این پزشک مراجعه کنید، احتمال دارد نتوانید نتیجه مورد انتظار خود را مشاهده کنید.
در نتیجه، با مراجعه به کلینیک دکتر مهدوی نیا، می‌توانید مطمئن باشید که زاویه‌سازی صورت با بوتاکس برای شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد و نتیجه خیلی طبیعی‌تری نسبت به مراکز غیر معتبر خواهد داشت.برای افزایش مدت زمان ماندگاری این عمل، پیشنهاد می‌کنیم هر ۶ تا ۱۲ ماه یک بار، مجدداً برای تزریق بوتاکس به پزشک متخصص مراجعه کنید. با رعایت همه این موارد، می‌توانید انتظار داشته باشید که زاویه‌سازی صورت با بوتاکس برای مدت زمان طولانی‌تری برای شما بماند.

کار دیگری که می‌توانید برای افزایش ماندگاری زاویه‌سازی صورت با استفاده از بوتاکس انجام دهید، این است که تا حد امکان بعد از انجام این عمل، در معرض مستقیم نور خورشید و اشعه ماورا بنفش قرار نگیرید. در صورتی که مجبور شوید زیرا نور آفتاب بروید، پیشنهاد می‌شود برای محافظت از پوست خود، حتماً از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید.

ماندگاری زاویه سازی صورت با بوتاکس

استفاده از کرم‌های مرطوب‌کننده به صورت مداوم می‌تواند تأثیر زیادی در افزایش ماندگاری این عمل داشته باشد. نوشیدن آب را فراموش نکنید. هیدراته کردن بدن با نوشیدن مقدار زیادی آب می‌تواند به افزایش ماندگاری زاویه‌سازی با بوتاکس کمک کند.

مزایای زاویه سازی صورت با بوتاکس

زاویه‌سازی ز صورت با بوتاکس مزایای فوق‌العاده زیادی دارد و به همین دلیل هم اغلب افراد ترجیح می‌دهند برای افزایش جذابیت چهره خود با عمل زاویه‌سازی، از تزریق بوتاکس استفاده کنند. مهم‌ترین مزیت این عملکرد که بر کسی هم پوشیده نیست، افزایش جذابیت چهره و در نتیجه، بالا بردن اعتماد به نفس افراد است. مطمئناً هر کسی که فرم چهره زیبایی داشته باشد، می‌تواند با اعتماد به نفس بیشتری در جامعه حضور پیدا کند. علاوه بر این، زاویه‌سازی صورت با بوتاکس مزایای دیگری نیز دارد که در اینجا به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم. پس اگر شما هم می‌خواهید این عمل را انجام دهید و همچنان شک دارید، این بخش را با دقت مطالعه کنید تا به شما اطمینان دهیم که زاویه‌سازی صورت با بوتاکس می‌تواند بهترین روش برای افزایش جذابیت چهره و فرم دهی فک باشد.

غیر تهاجمی بودن

در صورتی که از جراحی می‌ترسید، با تزریق بوتاکس می‌توانید مطمئن باشید که هیچ گونه مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد. این روش کاملاً غیرتهاجمی و بدون درد بوده و می‌توانید بدون هیچ گونه احساس ناخوشایندی، صورت زاویه داری داشته باشید.

امنیت بالا

خیلی از روش‌های تهاجمی برای زاویه دار کردن صورت، خطرناک هستند و در صورت تخصص نداشتن پزشک، این احتمال وجود دارد که صورت شما با مشکلاتی مواجه شود. این در حالی است که زاویه‌سازی صورت با بوتاکس هیچ گونه خطری ندارد و می‌توانید با خیالی آسوده، برای این عمل اقدام کنید.

طول جلسات کوتاه

یکی دیگر از مزیت‌های مهم زاویه دار کردن صورت با تزریق بوتاکس، این است که در مدت زمان خیلی سریعی انجام می‌شود. در نتیجه، فقط کافی است که چند دقیقه برای این عمل وقت بگذارید و بر خلاف سایر روش‌های جراحی، نیازی نیست که مدت زمان خیلی طولانی در مطب پزشک بگذرانید.

دوره نقاهت کوتاه

اگر شما برای زاویه‌سازی صورت با بوتاکس به پزشک متخصص و با تجربه‌ای مراجعه کنید، می‌توانید مطمئن باشید که این روش هیچ دوره نقاهت طولانی ندارد. در نتیجه، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن بعد از تزریق بوتاکس، به انجام کار‌های روزمره خود بپردازید و نیازی نیست که تا چند روز در منزل استراحت کنید. البته فراموش نکنید که تا چند ساعت دست نباید به محل تزریق بزنید.

نتیجه زاویه سازی صورت با بوتاکس

جوان سازی پوست

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، بوتاکس می‌تواند به رفع چین و چروک و جوان‌سازی پوست نیز کمک زیادی کند. در نتیجه، شما با یک تیر دو نشان می‌زنید و با تزریق بوتاکس هم می‌توانید به زاویه‌سازی صورت خود کمک کنید و هم باعث جوان‌سازی پوست شوید. پس اگر می‌خواهید جوان‌تر به نظر برسید، با تزریق بوتاکس این امر کاملاً امکان‌پذیر است.

باریک تر به نظر رسیدن بینی

شاید خیلی از افراد به این نکته توجه نکنند که زاویه سازی صورت می تواند به باریک تر به نظر رسیدن بینی کمک زیادی کند. پس با این عمل، شما می توانید هم به زاویه سازی صورت و هم به باریک تر به نظر رسیدن بینی خود کمک زیادی کنید. به طور کلی، این عمل تأثیر خیلی خوبی بر چهره کلی شما دارد.

زیبا تر به نظر رسیدن خط گونه

هنگامی که شما برای زاویه سازی صورت با بوتاکس اقدام می‌کنید، این مسئله می‌تواند به زیباتر به نظر رسیدن خط گونه شما نیز کمک زیادی کند. به طور کلی، وقتی شما زاویه v شکل باشد، خط گونه شما نیز بیشتر از قبل به چشم می‌آید و صورت جذاب تری خواهید داشت.

معایب زاویه سازی صورت با بوتاکس

احتمالا تاکنون متوجه شدید که زاویه سازی صورت با بوتاکس مزایای فوق العاده زیادی داشت و همه این دلایل باعث می‌شود که هر کسی ترجیح دهد نسبت به سایر روش ها، از این عمل استفاده کند. با این حال، بوتاکس هم مانند سایر روش های زیبایی، معایب مخصوص به خود را دارد که باید حتماً قبل از انجام این عمل، از این معایب آگاه شوید.
در مقایسه با سایر روش ها، زاویه سازی صورت با بوتاکس معایب خیلی کمتری دارد و به همین دلیل هم هر کسی می تواند از این عمل برای زیبا کردن چهره خود استفاده کند. با این حال، در اینجا برخی از معایب محدود این عمل را نام می‌بریم.

معایب زاویه سازی صورت با بوتاکس

ماندگاری پایین

همان طور که پیش از این نیز گفتیم، زاویه سازی صورت و بوتاکس بین 6 ماه تا 1.5 سال ماندگاری دارد. در نتیجه، برخی از افراد فکر می‌کنند که این عمل ماندگاری نسبتاً پایینی دارد. با این حال، برای افزایش ماندگاری این روش، باید نکات و مراقبت‌هایی که پزشک برای شما توضیح می‌دهد را بعد از تزریق بوتاکس به یاد داشته باشید و رعایت کنید.

نیاز به مراجعه مجدد

اگر می‌خواهید زاویه سازی صورت با بوتاکس برای شما ماندگاری خوب و نتیجه طبیعی داشته باشد، احتمالا باید چندین جلسه به پزشک مراجعه کنید. همان طور که پیش از این نیز گفتیم، اغلب افراد برای کسب بهترین نتیجه، نیاز دارند که تقریباً 3 جلسه برای تزریق بوتاکس برای زاویه دار کردن صورت مراجعه کنند.

التهاب و خارش

یکی از مهم ترین معایب زاویه سازی صورت با بوتاکس که توسط افراد غیر متخصص و غیر حرفه ای به وجود می‌آید، این است که می تواند باعث بروز التهاب و خارش در نواحی تزریق شود. البته این مسئله تا حد بسیار زیادی به کلینیک و پزشک مورد نظر شما بستگی دارد. به همین دلیل هم برای کاهش این گونه عوارض، پیشنهاد می‌شود که به هیچ عنوان به کلینیک های غیر معتبر اعتماد نکنید.
ما در کلینیک دکتر مهدوی نیا، زاویه سازی صورت با بوتاکس را با امنیت کاملاً بالا انجام می‌دهیم و می توانید مطمئن باشید که التهاب و خارش ناشی از این عمل در کلینیک، محدود بوده و فقط چند ساعت دوام خواهد داشت و بعد از گذشت این زمان از بین خواهد رفت.

بروز توده

عارضه دیگری که در صورت مراجعه به کلینیک های غیر معتبر به وجود می‌آید، بروز توده است. البته این مسئله در زاویه سازی صورت با بوتاکس بسیار نادر بوده و در افراد خیلی کمی دیده می ‌شود. اما باز هم پیشنهاد می‌کنیم که ریسک نکرده و برای این عمل، به یک این که کاملاً مشهور و معتبر مراجعه کنید تا از بروز این گونه مشکلات جلوگیری کنید.

تغییر شکل لبخند

مهم ترین عارضه زاویه سازی صورت با تزریق بوتاکس توسط افراد غیر متخصص، تغییر شکل لبخند است. در صورتی که پزشک متخصص نتواند بهترین نقطه و زاویه برای تزریق بوتاکس را پیدا کند، این احتمال وجود دارد که موقع خندیدن، صورت شما ظاهر بدی به خود بگیرد. این عارضه در کلینیک دکتر مهدوی نیا به هیچ عنوان به وجود نمی‌آید و می‌توانید مطمئن باشید که بهترین شکل لبخند را با تزریق بوتاکس در این کلینیک خواهید داشت.

زاویه سازی صورت با بوتاکس با بهترین نتیجه

تاکنون متوجه شدید که زاویه سازی صورت با تزریق بوتاکس می‌تواند یکی از بهترین روش ها برای زیباتر کردن چهره و افزایش جذابیت صورت باشد. با این حال، این عمل باید توسط افراد متخصص و در کلینیک مجهزی انجام شود. کلینیک دکتر مهدوی نیا، یکی از بهترین و معتبرترین مراکزی به شمار می رود که به همراه داشتن به روزترین تجهیزات دنیا، بهترین نتیجه را برای زاویه سازی صورت با بوتاکس برای شما به ارمغان می آورد.

در صورتی که خیلی پوست حساسی دارید و نگران درد زاویه سازی صورت هستید، باید شما را مطمئن کنیم که تزریق بوتاکس برای زاویه دار کردن صورت، هیچ گونه دردی ندارد. زیرا پزشک متخصص در این روش از داروی بی حسی موضعی استفاده می کند و به همین دلیل هم هیچ گونه دردی احساس نخواهید کرد. نهایتاً ممکن است احساس سوزن سوزن شده ای داشته باشید که کاملاً طبیعی و قابل تحمل است.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید بخش زیادی از متقاضیان عمل زاویه سازی صورت، مردان هستند. مردانی که صورت زاویه داری دارند، چهره آن ها بسیار جذاب تر از افراد معمولی است. به همین دلیل هم مردان می توانند برای زاویه سازی صورت با بوتاکس اقدام کنند و نتیجه فوق العاده ای از این عمل به دست بیاورند.

اگرچه روش جراحی دوام و ماندگاری بیشتری دارد، اما نباید از خطرات و عوارض آن نیز غافل شد. همچنین عمل جراحی به دوره نقاهت خیلی طولانی تری نسبت به تزریق بوتاکس نیاز دارد. در نتیجه، می توان با اطمینان گفت که تزریق بوتاکس برای زاویه سازی صورت یکی از بهترین و کم تهاجمی ترین روش ها به شمار می رود که می توانید با خیالی آسوده برای این عمل اقدام کنید.

برای زاویه سازی صورت با بوتاکس، پزشک متخصص مواد بوتاکس را در سوزن بسیار ظریف و نازکی ریخته و بعد از پیدا کردن بهترین نقاط، آن را تزریق می کند. این عمل در مدت زمان خیلی کوتاهی انجام می شود و بعد از انجام آن، می توانید به سایر کارهای روزمره خود بپردازید.

آدرس مرکز کلینیک دکتر مهدوی نیا 

تهران، فرشته، خیام، نبش تختی دوم، پلاک۳۰/۱
 

امتیاز شما به این پست

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای