6 خط فعال
ارتباط با ما از طریق ایمیل

مطالب آموزشی

021-22654580-85 6 خط فعال
شنبه - پنج‌شنبه: 8:00 صبح - 10:00 شب تعطیل در ایام رسمی
info@drmostafamahdavinia.com ارتباط با ما از طریق ایمیل

آیا فواید لیزر موهای زائد بیکینی را می دانید؟

خانه  /  دسته بندی نشده   /  آیا فواید لیزر موهای زائد بیکینی را می دانید؟
پزشک در حال لیزر موهای زائد بیکینی - فواید لیزر موهای زائد بیکینی

آیا فواید لیزر موهای زائد بیکینی را می دانید؟

لیزر موهای زائد بدون شک موثرترین و بهترین راه حل ماندگار و طولانی مدت برای موهای ناخواسته در سراسر بدن و به ویژه در پوست ظریف اطراف ناحیه بیکینی است. در اینجا می خواهیم در مورد فواید لیزر موهای زائد بیکینی صحبت کنیم.

بیشتر خانم ها برای ازی بین بردن موههای زائد خود را درگیر روش های کوتاه مدت و زمانبر و خسته کننده مانند وکس و اپیلاسون، شیو کردن، کرم های موبر کرده اند. این روشها نیاز به درمان های مکرر و دائمی دارند. انجام آنها در خانه دشوار است و پوست حساس منطقه را در معرض خطر ایجاد موهای زیرپوستی و برجستگی های قرمز ناخوشایند قرار می دهد.

  لیزر موهای زائد بیکینی

فواید لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بیکینی از پرتو سبک برای آسیب دائمی به ریشه مو یا از بین بردن فولیکول های مو استفاده می کند. این فرآیند فوتوترمولیز نامیده می شود. این روش درمانی با استفاده از لیزرهای مخصوص پزشکی برای جلوگیری از رشد مجدد مو استفاده می شود. فولیکول های مو باید در زمان مشخصی از چرخه رشد خود مورد هدف پرتو قرار گیرد تا از بازگشت مو جلوگیری کند. از آنجا که هر زمان موهای شما می توانند در بخش های مختلف چرخه رشد خود قرار داشته باشند، برای نتایج طولانی مدت به چندین جلسه درمانی نیاز خواهید داشت.

دقت بالای لیزر: لیزرها می توانند خیلی راحت موهای تیره و درشت را به طور انتخابی مورد هدف قرار دهند در حالی که پوست اطراف هیچ آسیبی نبینند.

سرعت: هر ضربه لیزر کسری از ثانیه  به طول می انجامد و همزمان امکان از بین بردن تعداد زیادی مو را دارد.. نواحی کوچک بدن مانند لب بالایی می تواند در کمتر از یک دقیقه درمان شود و مناطق بزرگتر بدن مانند پشت یا پاها حدود یک ساعت طول می کشد.

قابل پیش بینی بودن:به طور معمول نود درصد مراجعه کنندگان ​​پس از سه تا پنج جلسه ریزش مو دارند.

فواید لیزر موهای زائد بیکینی

چگونه برای لیزر موهای زائد آماده شویم؟

لیزر موهای زائد فقط به معنی از بین بردن موها نیست. لیزر یک روش پزشکی است که انجام آن نیاز به آموزش دارد و ممکن است خطرات احتمالی را به همراه داشته باشد.

قبل از انجام لیزر موهای زائد، باید از معتبر بودن محل مورد نظر و پزشک خود مطمئن شوید.

اگر قصد دارید از لیزر برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده کنید، باید شش هفته قبل از درمان، استفاده از موم و الکترولیز را محدود کنید. این موضوع به این دلیل است که لیزر ریشه موها را مرود هدف قرار می دهد.

همین طور باید شش هفته قبل و بعد از درمان از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید. قرار گرفتن در معرض آفتاب عوارض بعد از درمان را بیشتر می کند.

از لیزر موهای زائد چه انتظاری داریم؟

پرتو لیزر با توجه به رنگ، ضخامت و محل لیزر موهای شما و همچنین رنگ پوست تنظیم می شوند. بسته به لیزر، شما و تکنسین باید از عینک های مخصوص محافظ چشم مناسب استفاده کنید.

برای اینکه درد کمتری در طول در مان حس کنید می توانید از کرم ها و پمادهای بیحسی قبل از لیزر استفاده بکنید. البته درد لیز به آستانه تحمل درد افراد بستگی دارد.

بعد از لیزر

بلافاصله پس از لیزر می توانید به فعالیت طبیعی خود ادامه دهید. محل لیزر ممکن است ملتهب و قرمز باشد که تا دو روز باید از شستشو و ورزش های سنگین خودداری کنید. برای کاهش درد و التهاب می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید.

فواید لیزر موهای زائد بیکینی

رشد موها کاملا قطع می شود، پوست شما همیشه تمیز است. نیاز نیست هر ماه با روش های دردناک برای از بین بردن موهای زائد بیکینی اقدام کنید.

روش های دیگر مانند وکس و موم و شیو ماندگاری ندارند و ممکن است باعث ایجاد جوش و موهای زیر پوستی و خارش شوند، با لیزر می توانید از شر این ها راحت شود.

پوست شما نرم تر می شود. همیشه و هر زمان که بخواهید می توانید لباس های دلخواهتان را بپوشید یا هر زمان که دوست داشتید به شنا و یا استخر بروید. لیزر موهای زائد بیکینی موثرترین روش از بین بردن موهای زائد است که نتایج طولانی مدت را به همراه دارد. موها ریزتر و نرم تر می شوند، به این معنی که کمتر دیده می شوند و رشد با هر درمان بیشتر و بیشتر کند می شود.

این ها فقط چند مورد از فواید لیزر وهای زائد بیکینی بود.

منبع: www.sknclinics.co.uk/

 

 

بدون دیدگاه
ارسال یک نظر
نام
ایمیل
وبسایت