6 خط فعال
ارتباط با ما از طریق ایمیل

مطالب آموزشی

021-22654580-85 6 خط فعال
شنبه - پنج‌شنبه: 8:00 صبح - 10:00 شب تعطیل در ایام رسمی
info@drmostafamahdavinia.com ارتباط با ما از طریق ایمیل

با چند جلسه لیزر، از شر موهای زائد بیکینی خلاص می شویم؟

خانه  /  لیزر موهای زائد بدن   /  با چند جلسه لیزر، از شر موهای زائد بیکینی خلاص می شویم؟

با چند جلسه لیزر، از شر موهای زائد بیکینی خلاص می شویم؟

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بیکینی سوالی است که برای همه کسانی که برای خلاصی از شر موهای زائد، سراغ لیزر می روند پیش می آيد. در واقع حذف موهای زائد بیکینی یکی از دغدغه های مهم بانوان است. خانم ها برای این کار با گزینه های زیادی هم چون کرم های موبر، اپیلاسیون ، وکس و یا لیزر موهای زائد مواجه اند. بسیاری از این روش ها کم هزینه هستند اما نکته اینجاست که آنچنان که باید افراد از آن نتیجه مطلوب کسب نکرده و حذف موهای زائد بیکینی برایشان تبدیل به آرزویی دور از دسترس می شود. ما در شرایط اقتصادی فعلی با پیکج های مختلف رفع موهای زائد بدن روبرو هستیم اما در واقع هیچ کدام از این پکیج ها برای ما سودمند نیستند مگر لیزر موهای زائد آن هم با دستگاه های پرقدرت و شناخته شده روز دنیا همچون دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا.

  لیزر موهای زائد بیکینی

آیا لیزر موهای زائد بیکینی برای همه مناسب است؟

 عده ای  این موضوع را مطرح می کنند که لیزر موهای زائد برای همه افراد مناسب نیست اما نکته اینجاست که به گفته کارشناسان و متخصصان پوست و زیبایی لیزر موهای زائد برای همه افراد مناسب است مگر خانم هایی که مشکلات هورمونی و کیست های تخمدان با شرایط خاص دارند. این افراد با توجه به این مشکلات از لیزر موهای زائد پاسخ درستی نمی گیرند اما ما بقی افراد از لیزر موهای زائد قطعا پاسخ خوبی دریافت می کنند.

  با تمامی مراحل لیزر موهای زائد بدن آشنا شوید

چرا نتیجه لیزر موهای زائد در قسمت های بدن متفاوت است؟

 لیزر موهای زائد در نواحی مختلف بدن ما تاثیر های متفاوتی دارد به گونه ای که در نواحی زیربغل و ساق پا پس از گذشت سه جلسه موها به حداکثر ریزش خود می رسد و می بینیم که ۹۰ درصد موهای زائد این قسمت ها از بین رفته است . اما در قسمت هایی چون بیکینی و ساق دست ها ما به تعداد جلسات بیشتری نیاز داریم تا پاسخ مطلبوب بگیریم. این نواحی بنا به دلایل فیزیکی بدن دیرتر به لیزر پاسخ می دهند از این رو صبوری بیشتری نیاز است . تعداد جلسات توصیه شده برای این نواحی ۷ الی ۸ جلسه بسته به تشخیص پزشک می باشد. البته ناگفته نماند که بسیاری از افراد با دستگاه های بی کیفیت بالغ بر ده الی ۱۵ جلسه نیز لیزر موهای زائد می روند اما نتیجه مطلوبی نمی گیرند و تنها هزینه بیهوده می کنند توصیه ما به این افراد این است که قبل از رفتن به مراکز لیزر از نوع دستگاه آن مرکز اطمینان حاصل کنید تا متحمل صرف هزینه و وقت نشوید.دستگاه های بی کیفیت تاثیر چندانی در حذف موهای زائد ندارند و دلیل آن این است که به دلیل کم بودن قدرت و نیز تکنولوژی که دارند نمی توانند بر فولیکول های مو تاثیر زیادی بگذارند و از این رو بسیاری از افراد شکایت می کنند که با وجود رفتن چندین جلسه لیزر هیچ جوابی نگرفتند.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بیکینی

بهترین راه برای خلاص شدن از شر موهای زائد بیکینی

لیزر موهای زائد با از بین بردن فولیکول مو، رشد مو را متوقف می کند. لیزر موهای زائد ناحیه بیکینی بنا به دلایل هورمونی نیازمند یک دوره درمانی منظم است تا همه فولیکول های مو از کار بیفتند و پوستی بدون مو برای شما به ارمغان بیاید. این درحالی است که لیزر موهای زائد بیکینی راهی مطمئن و سالم تر برای حذف موهای زائد این ناحیه است چرا که روش هایی چون اپیلاسیون و وکس علاوه بر درد زیاد باعث کشیدگی پوست این نواحی می شوند و به مرور پوست بیکینی دچار افتارگی می شود. کرم های موبر مانند شیو کردن باعث ایجاد موهای زیرپوستی و جوشهای زیرپوستی و لک در پوست این نواحی می شوند از این رو بهترین راه برای حذف موهای زائد بیکینی ، لیزر موهای زايد بیکینی است. نکته دیگری که در مورد لیزر موهای زائد گفتنی است که لیزر باعث سفیدی پوست ناحیه بیکینی و از بین بردن لک های این ناحیه می شود اما باید این خواسته به اپراتور اطلاع داده شود. برخی اوقات اپراتور های کارنابلد باعث سوزاندن پوست این ناحیه می شوند از این رو باید مراقب باشیم و به مراکز معتبر مراجعه کنیم

  آیا فواید لیزر موهای زائد بیکینی را می دانید؟

جلسات لیزر موهای زائد بیکینیتعداد جلسات لیزر موهای زائد بیکینی

 بعد از اولین جلسه لیزر موهای زائد بیکینی با دستگاه های پرقدرتی چون الکساندرایت کندلا  شما متوجه کاهش میزان مو در ناحیه تناسلی خود خواهید شد اما این کاهش مو در قسمتی از این ناحیه اتفاق می افتد و در قسمت های دیگر شاهد رشد موها خواهید بود. دلیل این موضوع این است که لیزر موهای زائد فولیکول های موهای را در فازهای رشد هدف قرار می دهد و روی مابقی موها تاثیر چندانی ندارد برای همین است که تعداد جلسه استاندارد برای رفع موهای زائد بیکینی به گفته متخصصان شش جلسه می باشد تا همه فازهای رشد مو را تحت تاثیر قرار دهد. البته ناگفه نماند که تاثیر لیزر و تعداد جلیسات لیزر موهای زائد بیکینی و بدن به میزان رشد مو، ضخامت و رنگ مو هم بستگی دارد.

  آیا رنگ پوست بعد از لیزر موهای زائد بیکینی تیره می شود؟

گفتنی است برای گرفتن نتیجه مطلوب از لیزر موهای زائد بیکینی و بدن به کلینک های تخصصی پوست و مو همچون مرکز تخصصی پوست و مو دکتر مصطفی مهدوی نیا باید مراجعه کنیم.

  دکتر مصطفی مهدوی نیا

 

 

بدون دیدگاه
ارسال یک نظر
نام
ایمیل
وبسایت