مرکز تخصصی پوست و مو دکتر مصطفی مهدوی نیا 

تزریق ژل لب

برای دریافت نوبت یا مشاوره فرم زیر را پر کنید

جهت دریافت نوبت یا مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

دریافت مشاوره

نمونه کارهای تزریق ژل لب دکتر مهدوی نیا

عناوین مطرح شده در این پست

مراقبت بعد از تزریق ژل لب

پس از تزریق ژل لب برای کسب بهترین نتیجه از این اقدام زیبایی و برطرف نمودن عوارض لازم می باشد که مراقبت های درمانی زیر که در ادامه به آن ها اشاره می نماییم رعایت گردد:

 1. لب های شما بعد از عمل به احتمال زیاد متورم می شوند. همچنین ممکن است در محل های تزریق مقداری قرمزی یا کبودی مشاهده کنید که طبیعی است. اکثر عوارض جانبی جزئی خواهد بود و شما می توانید بیشتر فعالیت ها را پس از انجام عمل از سر بگیرید.
 2. بعد از آن با استفاده از کیسه یخ یا یک مکعب یخ پوشیده شده از پارچه یخ را روی لب های خود قرار دهید. این به شما کمک می کند تا تورم، کبودی و هر درد دیگری کاهش یابد.
 3. به مدت ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از تزریق ژل لب و یا سایر مواد پرکننده پوستی، از ورزش شدید خودداری کنید. افزایش فشار خون و ضربان قلب در اثر ورزش ممکن است تورم یا کبودی را بدتر کند.
 4. هیدراته بمانید. نوشیدن آب فراوان به بهبودی بدن کمک می کند.
 5. میوه ها و سبزیجات مرطوب کننده زیادی بخورید و سعی کنید از سدیم اضافی که باعث بدتر شدن تورم می شود خودداری کنید.
 6. به مدت ۴۸ ساعت پس از درمان از دمای بالا مانند حمام بخار، سونا، یا کلاسهای ورزشی گرم استفاده نکنید. گرمای زیاد می تواند تورم را بیشترر کند.
 7. از پزشک خود بپرسید که کدام مسکن در روزهای بعد از درمان مناسب است. به طور معمول تیلنول خوب خواهد بود، اما داروهای رقیق کننده خون مانند ایبوپروفن نه.
 8. سعی کنید سرتان را روی بالش بلند قرار دهید تا تورم شما کاهش یابد. روی صورت نخوابید.
 9. تا ۲۴ ساعت بعد از آرایش لب های خود خودداری کنید.
 10. سیگار نکشید: سیگار کشیدن می تواند خطر ابتلا به عفونت را افزایش دهد، بنابراین مهم است که بلافاصله پس از تزریق ژل لب سیگار نکشید. همچنین بهتر است از بودن در کنار دیگران که سیگار می کشند جلوگیری کنید.
 11. از مصرف الکل خودداری کنید: الکل عامل رقیق کننده خون است و حداقل به مدت ۲۴ ساعت پس از تزریق ژل لب از مصرف آن اجتناب کنید. الکل می تواند باعث التهاب شود، احتمال کبودی را افزایش داده و تورم را بدتر کند. همچنین بهتر است چند روز قبل از تزریق ژل از مصرف الکل خودداری کنید.

عوارض تزریق ژل لب چیست؟

 به دلیل خونرسانی زیاد در لب احتمال خون مردگی بعد از تزریق وجود دارد که استفاده از کمپرس یخ و مصرف نکردن داروهای ضد انعقاد خون ، امگا۳ ، ویتامین ایی و مسکن های مثل آسپرین ، ژلوفن، ناپروکسن، دی پیریدامول، چند روز قبل از تزریق از این عارضه جلوگیری می کند. بدلیل شبکه عصبی قوی در لب از بلوک عصب سه قلو برای کنترل درد استفاده می شود بی حسی در این ناحیه ممکن است تا ۴۵ دقیقه باقی بماند و خوردن غذا در طی این مدت ممکن است موجب گاز گرفتگی لب و آسیب به آن شود . بنابراین تا زمان برگشت کامل حس لب خوردن و آشامیدن ممنوع می باشد. در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق گرمای شدید ، ورزش های سنگین و مصرف نوشیدنی های الکلی ممنوع می باشد تا از بروز تورم ، خون مردگی و التهاب بیشتر جلوگیری شود.

اگر در هنگام تزریق ژل دچار سرماخوردگی هستید و یا دچاراختلالات عصبی وفشارهای شدید هستید انتظاردست یابی به یک نتیجه دلخواه رانداشته باشید.درمورد اینکه چگونه به اهداف خود درمورد زیبایی خواهید رسید با پزشک مشورت کنیدتابهترین راه حل ها را دراختیارتان قراردهد.

نمونه کار تزریق ژل لب

بروز ناراحتی های خفیف

این ناراحتی ها بسیار طبیعی میباشد وبه خاطر تزریق سوزنی است که درلب انجام شده است.

کبودی

کبودی که روند طبیعی بدن می باشد، بعضی از افراد بیشتر ازافراد دیگر دچار این کبودی میشوند،میزان کبودی درافراد ژنتیکی میباشد همچنین سیگارکشیدن واستفاده از داروهایی مانند آسپیرین میزان این کبودی را افزایش میدهد.این کبودی ها درحدود 1 هفته بهبود میابد البته بستگی به فرد دارد. کبودی میتواند درحدود2 تا 10 روز باقی بماند.

قرمزشدن

قرمزشدن پوست برای هر بیمار متفاوت می باشد اما حدود 12 تا 24 ساعت این قرمزی ها ازبین خواهد رفت .

تورم

تورم، سوزش وقرمزی درناحیه ای که سوزن تزریق شده است. تورم در صورت کاملا طبیعی میباشد وبرای هربیمار متفاوت است به دلیل اینکه لب ها یکی ازحساسترین ناحیه ها درصورت میباشد هرگونه تورم روی آن کاملا طبیعی است.

طبیعی نبودن حالت لب ها

این مورد با ازبین رفتن تورم بهبود می یابد. پزشک برای ازبین رفتن این حالت هابه شما ماساژدادن لب را آموزش می دهد .

هزینه تزریق ژل لب

قیمت ژل لب بسته به نوع ماده و تعداد دوز‌هایی که باید تزریق شود متفاوت است. اما می‌توان گفت قیمت تزریق ژل لب در بین سایر عمل‌های زیبایی بسیار مناسب و مقرون به صرفه تلقی می‌شود. با تزریق حس اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت و در جمع‌های دوستانه و مهمانی‌هایی که حضور پیدا می‌کنید حس متفاوت و دوست داشتنی خواهید داشت. همچنین برای اطلاع از قیمت نیم سی سی ژل لب یا حتی قیمت هر سی سی ژل گونه و… می‌توانید از راه‌های ارتباطی که در این لینک مشاهده می‌کنید با ما تماس حاصل فرمائید.

هزینه تزریق ژل لب دائمی به عوامل مختلفی و بسیار گوناگونی بستگی دارد. به همین دلیل خیلی راحت نمی‌توان یک قیمت یا بهتر است بگوییم نرخ مشخص و واحدی را برای قیمت ژل لب بیان کرد. هزینه تزریق ژل لب بایستی به طور دقیق توسط پزشک متخصص بعد از انجام بررسی‌های لازم مشخص و تعیین شود.

مهم‌ترین عواملی که شاید بتوان گفت در قیمت تزریق ژل لب تأثیر دارند، جنس و برند موادی هستند که برای فرایند جراحی زیبا شما مورد استفاده قرار می‌گیرند و تنها به همین دو عامل می‌توان اشاره کرد. به عنوان مثال در تعیین هزینه جراحی زیبایی، ژل‌های خارجی در مقایسه با ژل‌هایی که در داخل تولید می‌شوند و به طور کلی نمونه‌های داخلی گران‌تر هستند.

دریافت مشاوره و رزرو نوبت رایگان

برای لیزر موهای زائد خود می توانید از طریق دکمه رو به رو جهت مشاوره با مشاورین مرکز و یا تعیین وقت ویزیت با ما در ارتباط باشید.

ترزریق ژل لب طبیعی

در روش تزریق ژل لب طبیعی و یا نچرال، لب ها از حالت و فرم اصلی خود خارج نمی شوند. همچنین نسبت بسیار خاصی برای این که تزریق ژل لب به صورت طبیعی ترین حالت ممکن به نطر برسد، وجود دارد؛ به عبارت دیگر تزریق ژل لب طبیعی نباید به صورتی باشد که برای عموم قابل تشخیص باشد که شما تغییری در لب های خود ایجاد کرده اید و در عین حال باید حالت طبیعی خود را حفظ کند. به گفته پزشکان در این روش و شیوه ی تزریق، نسبت مناسبی بین گوشه های خارجی لب بالا و پایین وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است که انواع مختلف پرکننده های تزریقی بسته به اینکه کدام یک را انتخاب کنید، تأثیر متفاوتی خواهد داشت. مهم است که مواد استفاده شده از قوام همان مخاط طبیعی لب باشند در غیر این صورت طبیعی به نظر نمی رسد.

تزریق ژل لب عروسکی

در انواع مدل های مختلف تزریق ژل لب، تزریق ژل لب عروسکی بسیار معروف پرطرفدار می باشد. چرا که حتی نام این مدل نیز جذب کننده است. مدل عروسکی یا باربی از لب های شما یک لب عروسکی شکل می سازد. این مدل تزریق ژل به لب به این صورت است که لب های پایینی از لب های بالایی حجیم تر خواهند بود و قسمت بالایی و ۷ شکل لب شما مقداری حجیم می شود.مدل باربی یکی از مدل های بسیار جذاب و خیره کننده است. پس از تزریق ژل لب به روش عروسکی چهره شما دقیقا مانند یک عروسک جذاب و خیره کننده می شود و شادابی و جوانی بیشتری در چهره شما ایجاد می شود. مزیت این مدل تزریق ژل لب نسبت به سایر مدل ها در این می باشد که پس از تزریق چهره ی شما جوان تر می شود و شادابی و نشاط بیشتری در چهره ی شما مشاهده خواهد شد. به طوری که شما احساس کاهش سن خواهید نمود.

تزریق ژل لب روسی

در تکنیک تزریق ژل لب روسی به حجم لب ‌ها اضافه می شود و در عین حال، ظرافت این تکنیک به حدی است که در نهایت، لب‌های بیش از حد باد شده، ایجاد نمی‌ شود. این روش می ‌تواند ظاهری مشابه با مدل ‌های طبیعی را به صورت افراد هدیه کند. در تکنیک تزریق ژل لب روسی، قطرات کوچک ژل در ناحیه ی خط بالایی لب و گوشه ی آن، تزریق می شوند. این روش مخصوصا برای افرادی که لب بالایی کوچکی دارند، بسیار موثر است.

اگر قصد دارید برای زیباتر شدن لب‌های خود ژل لب با مدل ژل لب روسی تزریق کنید حتماً قبل از انتخاب روش با پزشک خود مشورت کنید. معمولاً پزشک متخصص زیبایی بر اساس حالت صورت و جزئیات چهره مانند اندازه چشم‌ ها، بینی و … بهترین و مناسب‌ ترین روش را برای شما انتخاب می ‌کند.

نمونه کار تزریق ژل لب دکتر مهدوی نیا

دریافت مشاوره و رزرو نوبت رایگان

برای لیزر موهای زائد خود می توانید از طریق دکمه رو به رو جهت مشاوره با مشاورین مرکز و یا تعیین وقت ویزیت با ما در ارتباط باشید.

تزریق ژل لب مدل چاک دار

به طور کلی در تکنیک تزریق ژل به لب، فیلر حجم دهنده توسط سوزن های ظریف زیر پوست لب انتقال داده می شود. در تزریق ژل لب مدل چاک دار نیز همین اتفاق با ویژگی های منحصر به فردی می افتد. این نوع از تزریق ژل به لب، باید به گونه ای انجام شود که فرم چاکدار به دست آید. فرایند تزریق ژل لب مدل چاکدار به صورت زیر می باشد:

 1. لب پایینی به دو قسمت مساوی تقسیم می شود.
 2. در قسمت مرکزی لب پایینی یک فرورفتگی باریک به وسیله تزریق ژل ایجاد می شود.
 3. دو طرف شکاف مرکزی لب پایین، به طور یکسان حجم دهی می شود.
 4. میزان تزریق ژل در مدل تزریق ژل لب چاکدار بهتر است مطابق با فرم کلی چهره بنا به نظر پزشک متخصص انجام شود.
 5. معمولا در تزریق ژل لب چاکدار، لب پایینی بیشتر از لب بالایی به وسیله ی تزریق ژل حجم دهی می شود.

تزریق ژل لب مدل کره ای

کشور کره جنوبی یکی از پیشرو ترین و موفق ترین کور ها در حوزه تولیدات محصولات زیبایی است. بنابراین ژل کره ای را می توان یکی از بهترین و پرطرفدارترین نوع ژل در بین متقاضیان معرفی کرد. ژل فیلر کره ای انواع مختلفی دارد که با توجه به کاربرد های گوناگون آن در قسمت های مختلف صورت مورد استفاده قرار می گیرد. از میان این انواع ژل می توان به ژل کره ای برای لب، گونه و خط خنده اشاره نمود. لازم به ذکر است که هیالورونیک اسید یکی از اصلی ترین مواد در ترکیبات این ژل های کره ای می باشد. بنابراین این ژل کره ای حاوی هیالورونیک اسید و در هر نقطه از بدن که تزریق شود، جذب آب را در آن ناحیه افزایش داده و موجب حجیم شدن، کشش و مرطوب ماندن پوست می شود. از مدل های ژل لب کره ای می توان نورامیس و رووفیل را نام برد.

نمونه کار تزریق ژل لب دکتر مهدوی نیا

روش های بی حسی برای تزریق ژل لب

 1. برای کاهش درد و عدم احساس درد در هنگام تزریق ژل لب و یا پس از آن، پزشکان متخصص زیبایی از روش های مختلف بی حسی برای این کار استفاده می نمایند که از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:
 2. استفاده از پماد های بی حس کنندهتزریق ماده ی بی حسی
 3. استفاده از یخ در ناحیه ی مورد نظر به منظور تزریـق ژل در نواحی حساس نظیر لب
 4. در نواحی حساس مانند لب برای کاهش درد روش تزریق ماده ی بی حس کننده استفاده می شود ولی در نواحی ای مانند خط اخم که از حساسیت کمتری بر خودار می باشند می توان از روش های غیر تزریقی برای بی حس کردن ناحیه ی مورد نظر کمک گرفت .

تزریق ژل بعد از چند روز اثر می کند؟

مدت زمان مشخص شدن نتایج تزریق ژل لب، روی صورت شما و دیدن نتایج آن، بستگی به دوز ماده تزریق شده و محل تزریق دارد اما به طور کلی، افراد می توانند بلافاصله بعد از اتمام تزریق ژل، نتیجه کار را مشاهده کنند و شاهد تغییر در صورت و محل مورد نظر بعد از تزریق باشند. البته که با گذشت چند روز عوارض تزریق ژل لب چون ورم از بین می رود و نتایج طبیعی تری در چهره ی فرد مشاهده خواهد شد.

دریافت مشاوره و رزرو نوبت رایگان

برای لیزر موهای زائد خود می توانید از طریق دکمه رو به رو جهت مشاوره با مشاورین مرکز و یا تعیین وقت ویزیت با ما در ارتباط باشید.

لب های شما ممکن است پس از تزریق ژل متورم، حساس و کبود شده باشد. تورم معمولاً بعد از 24 تا 48 ساعت از بین می رود، اما ممکن است تا یک هفته طول بکشد.  حدود دو هفته بعد از تزریق ژل به لب برای نظارت بر لب‌های شما باید مجددا به کلینیک زیبایی مراجعه نمایید.

ممکن است پس از انجام تزریق فیلر لب وسوسه شوید که از نی بنوشید، اما تا حد امکان از این کار اجتناب کنید. استفاده از نی به لب شما فشار می آورد و ممکن است کمی ناراحتی ایجاد کند، زیرا پس از تزریق ژل، لب شما دارای تورم خواهد بود.

آدرس مرکز کلینیک دکتر مهدوی نیا 

تهران، فرشته، خیام، نبش تختی دوم، پلاک۳۰/۱
 

امتیاز شما به این پست

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۷ رای