جهت دریافت نوبت یا مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

عناوین مطرح شده در این پست

چگونه تزریق ژل به شقیقه‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا جوان ‌تر به نظر برسید، پر کردن حفره‌های صورت و حجم‌دهی به شقیقه ها به کمک تزریق ژل به شقیقه ، این روزها بسیار محبوب شده‌ است، زیرا مردان و زنان از تزریق برای حجم دهی به لب‌ها و پنهان کردن چین و چروک‌ها استفاده می ‌کنند. ژل های پوستی تزریقی، بافت نرمی هستند که به پوست شما تزریق می‌شوند تا به پر کردن و پاک کردن موقت چین و چروک‌ های شما کمک کنند.

اصلاح گودی شقیقه ها به کمک تزریق ژل

تزریق ژل های پوستی به نواحی شقیقه‌ها برای کاهش ظاهر لاغر ناشی از افزایش سن است. تزریق فیلر های پوستی به شقیقه ها (تزریق فیلر های شقیقه) به عنوان روشی موثر برای کاهش علائم لاغری صورت که اغلب با افزایش سن رخ می دهد، محبوبیت دارد. درمان خطوط و چین و چروک های ساده ممکن است اثرات پیری را به طور موقت درمان کند، اما جوانسازی کامل صورت با استفاده از فیلر ها برای بازگرداندن حجم از دست رفته اغلب راه جذاب تری برای به دست آوردن نتیجه کلی بهتر برای بیمارانی است که می خواهند به یک اثر ضد پیری خوب دست یابند.

با افزایش سن، حجم صورت ما کاهش می یابد. برخی از افراد شقیقه‌ های تو خالی‌ تری نسبت به دیگران دارند و این می‌تواند به سادگی به دلیل ژنتیک و ساختار استخوان صورت باشد، اما بسیاری از افراد با گذشت زمان و افزایش سن، گود شدن را تجربه می ‌کنند. پس می توان این گونه نتیجه گیری نمود که ظاهر نامناسب شقیقه ها هم بر اثر افزایش سن و هم بر اثر عوامل ژنتیکی در ظاهر فرد ممکن است که وجود داشته باشد که به کمک تزریق ژل می توان در راستای درمان این موضوع اقدام نمود.

نواحی تزریق ژل شقیقه

همان طور که اشاره شد تزریق ژل شقیقه معمولا به دلیل از دست دادن حجم و چربی یا عضله در ناحیه ی شقیقه صورت می گیرد. البته که در حالت کلی شقیقه ‌های اکثر افراد دارای یک فرورفتگی جزئی نسبت به خود هستند، اما اگر بیش از حد فرو بروند، ظاهر کلی صورت را مختل می ‌کنند. نیم رخ تغییر می کند و چهره در واقع می تواند مخدوش به نظر برسد. که در چنین شرایطی ژل شقیقه یکی از بهترین راه حل ها می باشد. تزریق به نواحی شقیقه صورت می ‌تواند شکل کلی بهتری به صورت شما بدهد و همچنین ظاهری صاف‌ تر بین اربیتال و استخوان‌ های گونه تا خط مو ایجاد کند. و به این ترتیب تزریق دقیق ژل های پوستی به ناحیه شقیقه می‌تواند به جوان‌ سازی ظاهر کلی صورت شما کمک زیادی کند.

عوارض تزریق ژل شقیقه

در مورد عوارض جانبی و خطرات روش‌ های درمانی و زیبایی شقیقه با استفاده از تزریق فیلر پوستی باید گفت که خطرات مرتبط با روش های بزرگ کردن شقیقه (مانند هر روش دیگری) وجود دارد، البته که با انتخاب بهترین برند ژل و همچنین انجام این فرایند توسط پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه عوارضی برای شما وجود نخواهد داشت.

مراقبت های قبل از تزریق ژل شقیقه

  • قبل از اقدام به  ژل شقیقه به مدت پنج تا هفت روز از مصرف تمام رقیق ‌کننده‌ های خون مانند آسپرین و ایبوپروفن خودداری نمایید. چرا که اینها احتمال لخته شدن خون شما را کاهش می‌دهند و در نتیجه می‌توانند باعث کبودی در نواحی ظریف اطراف چشم‌ تان شوند.
  • داروهایی مانند اسیدهای چرب امگا ۳، جینکو بیلوبا، جینسینگ و ویتامین E را مصرف نکنید. زیرا همگی می توانند خونریزی و کبودی را افزایش دهند.
  • می توانید غذاهای خاصی را به رژیم غذایی خود اضافه کنید که بهبود را تسریع کرده و به کاهش کبودی و تورم کمک می کنند .افزودن سبزیجاتی مانند کلم پیچ، اسفناج و حتی کلم بروکلی به رژیم غذایی شما به افزایش تامین ویتامین K بدن شما کمک می کند. هنگامی که بدن شما کمبود ویتامین K دارد، می توانید راحت تر از حد معمول کبود شوید، بنابراین مصرف این مواد غذایی به جلوگیری از کبودی کمک می کند. مرکبات سرشار از ویتامین C و بیوفلاونوئیدها به بهبود سریع تر زخم ها کمک می کنند و می توانند به زمان برگشت تزریق فیلر پوستی شما کمک کنند.

ماندگاری تزریق ژل شقیقه

همه افراد متفاوت هستند و کیفیت محلول تزریقی و مهارت پزشک شما ممکن است در طول ماندگاری نتایج تزریق ژل شقیقه صورت شما نقش داشته باشد. با این حال، به طور کلی، یک فیلر با محلول فیلر موقت (و سایر ژل های پوستی با کیفیت بالا) معمولاً می‌ تواند بین شش تا ۱۲ ماه دوام داشته باشد تا اینکه بخواهید مجدد تزریق انجام دهید. (ژل های صورت می ‌توانند متفاوت باشند، با این حال، ماندگاری برخی از تزریقات فیلر از ۵ تا ۱۸ ماه طول می کشد.)

هزینه تزریق ژل شقیقه

هزینه درمان های تزریقی با کیفیت بالا و فیلر های پوستی با کیفیت بسته به برند و آنچه که از طریق فیلرهای صورت یا تزریقات ضد چروک انجام می شود متفاوت است. ممکن است برای برخی از نواحی درمان صورت نسبت به سایر نواحی به حجم بیشتری ژل نیاز باشد که دراین صورت هزینه نیز بالا تر می شود.  یک پزشک متخصص در این زمینه می تواند به شما بگوید که چقدر به ژل نیاز دارید. و چقدر ممکن است هزینه داشته باشد به صورت حدودی. وقتی صحبت از تزریقات زیبایی به میان می آید، گاهی اوقات بهتر است به جای تلاش برای انجام کارهای بیش از حد در یک زمان، چند نوبت تزریق را برنامه ریزی کنید.

بهترین کلینیک تزریق ژل شقیقه

انتخاب یک پزشک معتبر و با تجربه و مورد اعتماد برای تزریق ژل شقیقه ضروری است. تزریق ژل به حفره‌های شقیقه مانند تزریق ژل لب نمی باشد. بلکه این روش به تکنیک ‌های خاصی نیاز دارد، زیرا بافت ‌ها و ماهیچه ‌های این ناحیه متفاوت از سایر نواحی صورت عمل می‌کنند. به همین خاطر فرایند تزریق ژل شقیقه ی خود را باید به پزشکی بسپارید که دراین زمینه تخصص و تجربه داشته باشد.

این را در نظر داشته باشید که پزشک شما از چه نوع برندی برای تزریق استفاده می کند. زیرا چندین نوع مختلف برند ژل وجود دارد که همه ی آن ها از کیفیت یا شهرت یکسانی برخوردار نیستند. فیلر های موقت تایید شده یکی از ایمن ترین روش ها برای تزریق ژل به شقیقه هستند که البته از ماندگاری نسبتا بالایی برخوردار نیستند.

تا چند روز پس از تزریق روی شقیقه های خود نخوابید و به آنها فشار وارد نکنید. به پشت بخوابید و صورتتان بالا باشد. تا حدود 48 ساعت بعد از عمل هیچ ورزش شدیدی انجام ندهید. سعی کنید تا زمانی که درد، تورم یا ناراحتی از بین نرفته، شقیقه های خود را لمس نکنید.

فیلر پوستی در شقیقه ها می تواند سال ها پس از تزریق وجود داشته باشد. به طور کلی، ممکن است در عرض 12 ماه به درمان دیگری نیاز داشته باشید.

امتیاز شما به این پست

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای