تزریق ژل لب روسی

مرکز تخصصی پوست و مو دکتر مصطفی مهدوی نیا 

کلینیک زیبایی دکتر مهدوی نیا اهمیت لب های زیبا و مشخص را در افزایش هارمونی و اعتماد به نفس چهره درک می کند. ما بسیار خوشحالیم که روش تخصصی خود، تزریق ژل لب روسی را معرفی می کنیم، که طراحی شده است تا لب های دلپذیر و پرتر مورد نظرتان را به شما بدهد. تیم بسیار ماهر و با تجربه ما متشکل از متخصصان پزشکی در هنر بزرگ کردن لب ها متخصص هستند و از تکنیک های پیشرفته برای ارائه نتایج خیره کننده و طبیعی استفاده می کنند.

دکتر مصطفی مهدوی نیا کیست؟

021-22654580-85

برای دریافت نوبت تماس بگیرید

تهران – ولیعصر- بالاتر از چهارراه پارک وی- بعد از خیابان فرشته- خیابان خیام قبل از تقاطع نصیبی- سمت راست- پلاک ۳۰/۱

برای دریافت نوبت یا مشاوره فرم زیر را پر کنید

جهت دریافت نوبت یا مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

عناوین مطرح شده در این پست

تزریق ژل لب روسی، لب‌ها را به شکل یک قلب با لبه ‌های ظریف و البته حجم طبیعی فرم می ‌دهد. نام این تکنیک را تزریق ژل یا فیلر روسی گذاشته ‌اند، چرا که از روی فرم لب‌ های خانم‌ های روس الهام گرفته شده است. در تکنیک تزریق ژل لب روسی به جای تمرکز بر روی افزایش بیش از حد حجم لب ‌ها، تمرکز بر روی فرم طبیعی و در عین حالت اصلاح حالت لب ها می باشد.

 ژل لب به سبک روسی به خصوص در سال‌ های اخیر، طرفداران زیادی در میان خانم ‌ها به دست آورده است. خیلی‌ از خانم ‌ها به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند در حالیکه متقاضی انجام ژل لب روسی هستند. اما نکته‌ای که اهمیت دارد این است که افراد قبل از اقدام به تزریق ژل لب روسی اطلاعات جامعی راجب این سبک از تزریق ژل لب داشته باشند، تا بتوانند بهترین نتیجه را از این اقدام زیبایی دریافت نمایند.  در ادامه ی این مقاله ما سعی کردیم تمامی مطالب و نکات لارم برای ژل لب روسی را بیان نماییم تا دیدی باز اقدام به انجام این عمل زیبایی نمایید و بهترین نتیجه را کسب کنید.

نحوه ی تزریق ژل لب روسی

 ژل لب به روش روسی عبارتست از اعمال ترکیبی متشکل از هیالورونیک اسید و مواد معدنی جوانساز پوست به لب‌ها و ایجاد فرمی شبیه به لب ‌های زنان روسی. مهم ‌ترین مزیت و برتری این روش جذابیت قابل توجهی است که در انتهای کار در چهره مراجعه کننده ایجاد می‌شود. و همچنین این که نتیجه ی کار اصلا شامل حجم بسیاری نمی باشد و صرفا اصلاح فرم به صورت طبیعی صورت گرفته است.

مهارت پزشکی که ژل لب روسی انجام می دهد، در نتیجه نهایی نقش بسیار مهمی دارد. پیاده سازی این سبک از تزریق ژل لب نیاز به مهارت و تخصص بسیار زیادی دارد. به همین دلیل بسیار مهم می باشد که شما پزشک متخصص و با تجربه ای را برای این فرایند انتخاب نمایید.

ماندگاری تزریق ژل لب روسی

ماندگاری فیلر لب روسی بستگی به عوامل مختلفی دارد. یکی از این عوامل برند محصول تزریقی است. همچنین مهارت تزریق ‌کننده و اعتبار کلینیک زیبایی که برای این کار به آن مراجعه می‌کنید، نقش مهمی در ماندگاری نتایج دارد. به علاوه تمام این موارد، مراقبت ‌های بعد و قبل از ژل لب روسی نیز در ماندگاری نتایج این تکنیک تأثیر دارد. اما به طور میانگین باید گفت که دوام فیلر روسی بر روی لب ها مدت زمانی حدود ۶ تا ۱۲ ماه می ‌باشد.

مدت زمان تزریق ژل لب روسی

مدت زمان انجام این نوع تزریق ژل لب، کمی بیشتر از تزریق استاندارد است. چرا که تزریق باید با تمرکز و دقت بیشتر و تنها در چند ناحیه خاص از لب ‌ها انجام شود. این تکنیک تنها در یک جلسه انجام می‌ شود اما به طور معمول کل زمان آماده ‌سازی و تزریق در این تکنیک بین ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت به طول می‌ انجامد.

تزریق مجدد ژل لب روسی

بر طبق نظر متخصصان در زمینه تزریق فیلر بر روی لب، لازم است این تکنیک را ۳ تا ۹ ماه یکبار تکرار کرد. البته این موضوع به خود شما بستگی دارد. در واقع پس از گذشت تزریق ژل لب پس از هر مدت که احساس کردید فرم لب هایتان تغییر کرده است، می توانید برای تزریق مجدد ژل لب اقدام نمایید.

هزینه تزریق ژل لب روسی

قیمت ژل لب روسی هیچ تفاوتی با قیمت فیلر لب معمولی ندارد. در واقع هزینه نهایی تزریق ژل چه روسی باشد و چه معمولی، به برند فیلر، میزان مواد تزریقی و البته قیمت‌ گذاری کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید بستگی دارد. از طرفی پایه ترکیبات موجود در انواع فیلرها، ماده‌ای به نام هیالولورنیک اسید می‌ باشد. بنابراین افزایش قیمت این محصول، نقش مهمی در قیمت فیلر لب روسی دارد. همچنین باید گفت که میزان تخصص و تجربه ی پزشک نیز در این زمینه بر قیمت تزریق ژل لب تاثیر گذار می باشد.

تزریق ژل لب روسی پس از تزریق ژل لب

برای تزریق فیلر روسی بر روی لب، چنانچه در حال حاضر ژل لب معمولی بر روی لب ‌هایتان هست، باید آن را تخلیه کنید. توجه داشته باشید که لازم است حداقل از دو هفته قبل از انجام تکنیک روسی تزریق فیلر لب، اقدام به تخلیه ژل معمولی لب کنید. اما چنانچه ژل لب شما از نوع روسی است، برای تمدید آن نیازی به تخلیه قبلی نمی باشد. همان طور که می دانید، تزریق فیلر لب روسی طبیعی ‌ترین تکنیک زیبایی لب به حساب می‌آید. حتماً شما هم موافق این حقیقت هستید که تکنیک‌های زیبایی که فرم غیر طبیعی در صورت و بدن ایجاد می‌کنند، مانند سابق طرفدار ندارند. در سال‌های گذشته مراجعه کنندگان به کلینیک‌های پزشکی به دنبال تکنیک‌هایی می‌گردند که به زیبایی طبیعی صورت و یا اندامشان ختم شود. به همین خاطر میزان طرفداران تزریق ژل لب روسی در حال افزایشش نسبت به گذشته می باشد.

نکات مهم تزریق ژل لب روسی

برای اینکه افراد از مزایای حداکثری  ژل لب روسی در حوزه درمان های زیبایی بهره مند شوند، لازم است که شرایط زیر فراهم باشد:

 • برای درمان به کلینیک های تخصصی و مجهز به تجهیزات مدرن مراجعه شو
 • درمان توسط پزشکان متخصص و با دانش انجام شود
 • مواد مورد استفاده از قبیل ژل ها و فیلرها، مرغوب و استاندارد باشند
 • روش درمانی انتخاب شده، متناسب با شرایط فرد باشد
 • به مراقبت های قبل و بعد از درمان توجه شود.

عوارض تزریق ژل لب روسی

برای تزریق بوتاکس نیز مانند سایر اقدامات زیبایی ممکن است عوارضی وجود داشته باشد که کوتاه مدت هستند و با گذشت زمان و رعایت مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس از بین می روند. از جمله ی این عوارض می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • آسیب دیدگی بافت ها

هر زمان که یک ماده ی بیگانه را وارد بدن خود کنید، خطرات زیادی در پس آن وجود دارد. تزریق برای لب ها می تواند حتی باعث آسیب دیدگی بافت های لب و مرگ آن ها شود. بزرگترین خطر برای هرنوع تزریق پرکننده ای، مردگی بافت است؛ یعنی این که پرکننده داخل یک رگ خونی تزریق شده و باعث مرگ بافت می شود. متخصصین می گویند این یک عارضه ی بسیار نادر است، اما می تواند رخ دهد. برای همین خیلی مهم است که یک متخصص ماهر و به خوبی آموزش دیده را برای انجام این درمان زیبایی پیدا کنید. اگر حاضرید تا اولین تزریق ژل لب خود را امتحان کنید، مطمئن شوید که یک پزشک با تجربه را پیدا می کنید و درمورد تمام عوارض جانبی ممکن سوال می کنید.

 • بسیاری از عوارض جانبی، موقتی اند

خوشبختانه بسیاری از عواض جانبی ممکن در تزریق ژل لب موقتی و ملایم هستند. دیگر خطرات رایج شامل کبودی، تورم و برآمدگی می شود، اما این ها موقتی هستند و معمولاً فقط برای چند روز باقی می مانند. به عقیده ی پزشکان بایستی به یاد داشته باشید که تا چند روز بعد از عمل تصویر واضحی از نتیجه نخواهید داشت

مزایای تزریق ژل لب روسی

در ادامه به برخی از مزایای تزریق ژل لب روسی اشاره می نماییم:

بهبود ظاهر

برای اکثر افراد، مهمترین مزیت تزریق فیلر این است که باعث بهبود ظاهرشان می‌شود. داشتن لب‌های پرتر باعث می‌شود که شخص خود را جوان‌تر احساس کرده و جوان‌تر هم به نظر برسد. برای خانم‌هایی که ممکن است از بعضی ویژگی‌های چهره خود راضی نباشند، یک راه ساده برای داشتن احساس بهتری نسبت به خود این است که لب‌های پرتری داشته باشند. بهبود ظاهر این خانم‌ها همچنین می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس آن‌ها در عرصه‌های کاری و موقعیت‌های اجتماعی شود. مطالب و ویدئوهای آموزشی زیادی در مورد آرایش چهره وجود دارد، اما نتیجه همه این‌ها کوتاه مدت و ناچیز است. اگر خانمی می‌خواهد ظاهر لب‌هایش را برای بلند مدت بهبود بدهد تا در خانه و محل کار اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد، تزریق ژل لب گزینه بسیار خوبی است.

پُری طبیعی

محصولاتی مثل ژل لب ژوویدرم ظاهری طبیعی ایجاد می‌کنند چون از اسید هیالورونیک تولید می‌شوند که ماده‌ای است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد. اسید هیالورونیک به خاطر طبیعی بودنش کمتر باعث کبودی می‌شود. این فیلر به طور طبیعی جذب می‌شود، برای همین تزریق آن باید هر شش ماه یک بار تکرار شود تا برجستگی و شکل ایجاد شده در لب‌ها را حفظ شود.

امکان مرحله ‌ای کردن درمان

فیلرهای طبیعی را می‌توان در طول یک دوره تزریق کرد تا بهترین نتیجه به دست بیاید. این گزینه خصوصاً برای کسانی مناسب است که با لب‌های نازکی به دنیا آمده‌اند و نمی‌دانند وقتی لب‌هایشان پرتر شود چه شکلی می‌شوند. با این روش، بیمار می‌تواند در طول چند جلسه درمان، لب‌هایی با برجستگی دلخواهش را داشته باشد.

عوارض جانبی، یا وجود ندارد و یا خیلی کم است

ژل‌های سید هیالورونیک خیلی به ندرت باعث واکنش‌های آلرژیک یا عوارض جانبی می‌شوند. با این حال، بیمار می‌بایست در جلسه مشاوره اولیه هرگونه آلرژی خاصی که دارد یا داروهایی که مصرف می‌کند را به پزشک اطلاع بدهد تا او بتواند ژل مناسبی را برای تزریق انتخاب کند. اگر احتمال داده شود که بیمار به ترکیبات موجود در یک ژل حساسیت دارد، پزشک برای آزمایش، مقدار خیلی کمی از آن ژل را به بازوی او تزریق می‌کند.

بهبودی سریع تر از تزریق ژل لب

اکثر افرادی که تحت تزریق ژل‌های لب قرار می‌گیرند می‌توانند تنها یک روز بعد از درمان همه فعالیت‌های عادی‌شان را از سر بگیرند. این تزریقات عملاً یک درمان سرپایی محسوب می‌شوند. بعد از اینکه بیمار آماده شد، درمان حدود 15 دقیقه یا کمتر زمان می‌برد. تأثیر قابل توجهی که تزریق ژل می‌تواند روی ظاهر و همچنین عزت نفس یک شخص داشته باشد، باعث می‌شود که این روش درمانی قبل از سایر گزینه‌های جراحی زیبایی به بیماران پیشنهاد شود.

کاندیدای مناسب برای تزریق ژل لب مدل روسی

یکی از مهمترین عواملی که باعث می‌شود کاندیدای بی‌نظیری برای تزریق ژل لب شوید این است که انتظارات واقع‌بینانه‌ای از درمانتان داشته باشید. پزشک اگرچه می‌تواند حجم لب‌ها را افزایش داده و شکل آن‌ها را تا حدودی تغییر بدهد، اما اینکه بخواهیم ظاهر آن‌ها کاملاً تغییر کند، خواسته غیرواقع‌بینانه‌ای است. همچنین، بعضی از خانم‌ها مایل‌اند لب‌هایی بیش از حد پر داشته باشند، که دست‌یابی به چنین نتیجه‌ای آن هم بدون ناهموار شدن سطح لب‌ها کار سختی است. به علاوه، ابتلا به بعضی عارضه‌ها هم باعث می‌شود که کاندیدای مناسبی برای تزریق ژل لب نباشید. برای مثال، دیابت می‌تواند روی توانایی التیام بدن تأثیر منفی بگذارد. اگر دیابت شما به خوبی کنترل نشده باشد پزشکتان تزریق ژل لب را به شما توصیه نخواهد کرد، چراکه ریسک خونریزی یا ضعیف بودن نتایج درمانتان بالا خواهد بود.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب روسی

بعد از تزریق ژل لب به روش روسی شما نیازی به استراحت کردن ندارید و بلافاصله پس از تزریق می توانید به خانه بروید و فعالیت های روزانه خود را انجام دهید. با این وجود، برای به حداقل رسیدن احتمال تورم و کبودی باید از انجام موارد زیر خودداری کنید:

 • به مدت ۴۸ ساعت اول پس از تزریق از ورزش های سنگین خودداری کنید.

فعالیت بدنی شدید، ضربان قلب و جریان خون شما را افزایش می دهد و ممکن است باعث تورم و کبودی لب های شما گردد. بنابراین بهتر است تا ۴۸ ساعت بعد از تزریق فیلر لب از انجام ورزش هایی مثل دویدن، شنا و سایر ورزش های سنگین خودداری کنید.

 • داروها را با احتیاط مصرف کنید.

۲۴ تا ۴۸ ساعت قبل از نوبت عمل تزریق لب، از مصرف رقیق کننده های خون مثل آسپرین، ایبوپروفن و مکمل های حاوی روغن ماهی بپرهیزید. این داروها و مکمل ها احتمال خونریزی و کبودی تزریق فیلر را افزایش می دهند.

 • از لیزر درمانی خودداری کنید.

بعد از فیلر لب به روش روسی تا مدتی از لیزر درمانی خودداری کنید. اگر در حال انجام هر گونه درمان با لیزر هستید، بهتر است نوبت لیزر خود را تا حداقل دو هفته بعد از تزریق ژل لب به تأخیر بیندازید. گرمای زیاد اشعه های لیزر ممکن است باعث شکسته شدن پیوند های فلیر و تجزیه ی سریع تر آن شود.

 • بلافاصله از لوازم آرایشی استفاده نکنید.

بهتر است حداقل ۲۴ ساعت بعد از تزریق لب، از لوازم آرایشی مربوط به لب استفاده نکنید. همچنین، به یاد داشته باشید که مصرف رژ لب های مصرف شده یا باز شده روی لب هایی که به تازگی تزریق شده اند، ممنوع است. بهتر است بعد از تزریق فیلر لب، از رژ لب های پلمپ استفاده کنید. به یاد داشته باشید که در زمان استفاده از رژ لب، فشار زیادی به لب ها وارد نکنید.

 • از نوشیدن الکل خودداری کنید.

الکل رگ های خونی را منبسط کرده و احتمال کبودی و تورم بعد از تزریق را بالا می برد. برای اینکه عوارض جانبی ناشی از عملتان به حداقل برسد، تا ۲۴ ساعت قبل و بعد از فیلر لب از مصرف الکل خودداری کنید.

 • آب بنوشید

نوشیدن آب کافی یکی از مهم ترین مراقبت های بعد از عمل فیلر لب است. تا می توانید مایعات ساده به بدن خود برسانید. همانطور که می دانید بهترین و کامل ترین مایع برای بدن آب است. آب به روند بهبودی بدن و کنار آمدن بدن با ماده ی خارجی (فیلر لب) کمک می کند. برای دریافت مایعات بیشتر، خوردن میوه ها و سبزیجات را فراموش نکنید.

 • حواستان به غذایی که می خورید باشد.

اگر پزشک شما در حین تزریق فیلر از بی حسی موضعی استفاده کرده باشد، ممکن است لب هایتان تا چند ساعت بی حس بماند. یعنی شما چیز زیادی قرار نیست روی لب ها و اطراف آن احساس کنید و این امر بسیار خطرناک است. به عنوان مثال، شما ممکن است یک لقمه غذای داغ یا یک جرعه نوشیدنی داغ بخورید و لب هایتان چیزی حس نکند! همچنین ممکن است به صورت تصادفی لب های خود را گاز بگیرید و لب هایتان کبود شود.

 • یخ را فراموش نکنید

تورم لب نیز مانند هر تورم دیگری با یخ بهتر می شود. شما می توانید از کمپرس یخ یا حتی یک بسته سبزی یخ زده روی لب هایتان استفاده کنید. حتماً کمپرس یخ را در یک حوله یا پارچه ی کلفت بپیچید و سپس آن را روی لب هایتان قرار دهید. تماس مستقیم کمپرس یخ با لب های حساس ناشی از تزریق ممکن است به لب هایتان آسیب برساند. برای آشنایی با نحوه ی انجام دقیق استفاده از یخ بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.

 • در زمان خواب، سر خود را بالا بگیرید

برای پیشگیری از تجمع خون در ناحیه ی آسیب دیده بهتر است در هنگام خواب یک بالش اضافی زیر سر خود قرار دهید، تا سرتان بالاتر از بدن شما قرار بگیرد.

تزریق ژل لب روسی در مرکز تخصصی پوست و مو دکتر مهدوی نیا

در مرکز تخصصی پوست و مو دکتر مهدوی نیا کلیه ی خدمات زیبایی و درمانی پوست مو از جمله تزریق بوتاکس، تزریق ژل و لیفت نخ ارائه می شود. که شما عزیزان می توانید برای انجام اقدامات فوق به کلینیک مراجعه نمایید.  ژل لب روسی نیز یکی دیگر از اقدامات این مرکز می باشد که شما می توانید برای انجام آن مراجعه نمایید. بدون شک حضور پزشک و تکنسیان های متخصص در این مجموعه از جمله عواملی هستند که باعث می شود شما این مرکز را برای امور زیبایی خود انتخاب نمایید.

دریافت مشاوره و رزو نوبت رایگان

برای لیزر موهای زائد خود می توانید از طریق دکمه رو به رو جهت مشاوره با مشاورین مرکز و یا تعیین وقت ویزیت با ما در ارتباط باشید.

بله، استفاده از وازلین یا هر نوع روغن دیگر پس از تزریق ژل لب خوب است. گاهی اوقات ممکن است لب های شما برای چند روز کمی ترک خورده باشد و رطوبت ممکن است به بهبود چنین شرایطی کمک نماید.

پس از تزریق ژل لب به نکات زیر توجه نمایید:
۱. فعالیت بدنی شدید ضربان قلب و جریان خون را افزایش می دهد و ممکن است باعث تورم و کبودی شود.
۲. مراقب داروها باشید.
۳. تا چند روز آرایش نکنید.

آدرس مرکز کلینیک دکتر مهدوی نیا 

تهران، فرشته، خیام، نبش تختی دوم، پلاک۳۰/۱
 

امتیاز شما به این پست

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *