6 خط فعال
ارتباط با ما از طریق ایمیل

مطالب آموزشی

021-22654580-85 6 خط فعال
شنبه - پنج‌شنبه: 8:00 صبح - 10:00 شب تعطیل در ایام رسمی
info@drmostafamahdavinia.com ارتباط با ما از طریق ایمیل

۷ ویژگی مهم دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

خانه  /  لیزر موهای زائد بدن   /  ۷ ویژگی مهم دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا
ویژگی های لیزر الکساندرایت کندلا

۷ ویژگی مهم دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

در مورد لیزر الکساندرایت کندلا می توان با جدیت گفت که از قدرتمندترین دستگاه های لیزر موهای زائد می باشد، از این دستگاه در کلینیک ها زیبایی و سالن ها استفاده می شود؛ دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا نوری با انرژی زیادی را انتشار می دهد که این نور پس از عبور از کریستال، پرتوی نوری که تولید می کند 755 نانومتر طول داشته و رنگ نور این لیزر نیز قرمز می باشد. اگر بخواهید پالس های کوتاه اما پر انرژی دریافت کنید می توانید لیزر الکساندرایت را روی حالت سوئیچینگ Q تنظیم کنید. از این دستگاه لیزر می توان برای لیزر بیکینی و … استفاده کرد. از کاربرد های مهم این دستگاه می توان به به موضوعات زیر اشاره کرد موضوعاتی همچون :
1. لکه هایی که بر اثر پیری ایجاد می شود.
2. درمان واریس و رگ های عنکبوتی.
3. و از مهمترین ویژگی ها به پاک کردن تتو اشاره کرد.

همچنین دستگاه الکساندرایت کندلا جز دستگاه های لیزری است که تا حد بسیار زیادی از عوارض تیرگی پوست پس از لیزر جلوگیری می کند.

مهم ترین ویژگی دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

در این مرحله از مقاله قصد داریم شما را با 10 ویژگی مهم دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا آشنا کنیم. این دستگاه دارای ویژگی های متعددی می باشد که برای شما درباره هرکدام از آن ها توضیح مختصر خواهیم داد. در پایان این مقاله متوجه می شوید که این دستگاه لیزر یکی از بهترین دستگاه ها برای انجام لیزر موهای زائد می باشد.

1. اولین ویژگی دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا سازگاری با همه تیپ های پوستی

امکان دارد برای افرادی که می خواهند لیزر کنند سوالی پیش بیاید و یا آنانی که قصد خرید دستگاه لیزر دارند، که آیا دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا بر همه تیپ پوستی اثر دارد؟ باید در جواب گفت بله به واسطه سیستم پیشرفته ای که در این دستگاه به کار رفته شده است پس از آن که پوست مراجعین را بررسی و رنگ پوست آن ها را تشخص داد با انتخاب گزینه مرتبط پزشک می تواند لیزر را انجام دهد، باید یاد آور شد که دستگاه های لیزر قدیمی فقط قدرت تاثیر گذاری بر روی تیپ 1 و 2 پوست را داشتند و احتمال ایجاد سوختگی در باقی تیپ ها بالا بود که با توجه به سیستم های خنک کننده در الکساندرایت کندلا مسئله سوختگی به صورت کامل بر طرف شده است، که این یکی دیگر از ویژگی های لیزر الکساندرایت کندلا است.

قبل از لیزر موهای زائد بیکینی چه اقداماتی باید انجام دهیم؟
بیشتر بخوانید

2.کارایی بالای لیزر الکساندرایت کندلا

از ویژگی الکساندرایت کندلا که بسیاری از افراد و کلینک های زیبایی را جذب استفاده از خود کرده است می توان به کارایی بالای آن اشاره کرد. باتوجه به آن که پیشرفت های بسیاری در ساخت این دستگاه صورت گرفته است و دارای درجه ایمنی بالایی می باشد می توان در درمان مشکلاتی همچون ضایعات عروقی، درمان لک های قرمز، درمان ضایعات رنگدانه، درمان چین و چروک و درمان قارچ اشاره کرد، که البته بستگی به افراد مراجعه کننده به این دستگاه دارد که بیماری یا مشکل پوستی پیشینه ای و یا حساسیت قبلی به لیزر در این افراد وجود نداشته باشد.

۳.سیستم خنک کننده قوی 

در گذشته دستگاه های لیزر بنا بر نداشتن سیستم خنک کننده و یا ضعیف بودن آنها باعث ایجاد سوختگی در پوست مراجعه کنندگان می شد، اما از ویژگی الکساندرایت کندلا می توان به قدرت زیاد دستگاه خنک کننده آن اشاره کرد که از امنیت و همچنین دارای کیفیت بالایی که می باشد باعث کاهش درد و همچنین پایین آورد احتمال سوختگی می باشد. این مسئله یکی از موضوعاتی بود که باعث شد توجهات بسیاری از مردم همچنین کلینیک ها به دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا جلب شود.

4. تاثیرگذاری بر تمام بدن

از ویژگی های مهم دیگر لیزر الکساندرایت کندلا می توان به تاثیر آن بر تمام بدن و کاربرد آن برای لیزر موهای زائد تمام بدن اشاره کرد. در گذشته دیده می شود که لیزر موهای زائد فقط برای بعضی از نواحی بدن استفاده می شود. برای مثال فقط برای صورت و یا فقط زیربغل استفاده می شد. از لیزر الکساندرایت کندلا می توان در لیزر نقاطی همچون صورت، زیر بغل، ناحیه بیکینی و … اشاره کرد. در گذشته باتوجه به ضعف سیستم های خنک کننده و آن احتمال سوختگی زیاد بود از بعضی از لیزرها در ناحیه صورت و … استفاده نمی کردند اما الکساندرایت کندلا با توجه به پیشرفت های ساختش در تمامی نقاط بدن کاربرد دارد و اگر توسط پزشک متخصص استفاده شود احتمال بروز هرگونه عوارضی را کاهش می دهد.

نتایج دائمی لیزر موهای زايد بیکینی
بیشتر بخوانید

5. تعداد جلسات درمانی کمتر

جلساتی که مراجعین توسط الکساندرایت کندلا جواب می گیرند در حدود 4 تا 6 جلسه می باشد. که این تعداد جلسات بین 6 تا 10 هفته به طول می انجامد که از ویژگی لیزر الکساندرایت کندلا می توان به تاثیر گذاری آن بر مراجعین گفت. که این لیزر دارای تاثیری 80 تا 90 درصدی می باشد. که این موضوع باعث جلب توجه مراجعین شده است و آن را از مهمترین ویژگی لیزر الکساندرایت کندلا دانست که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

۶. عوارض کم الکساندرایت کندلا

به طور کلی عوارض لیزر برای صورت بسیار جزئی است و در مواردی ممکن است که مشاهده شود. اما از ویژگی های لیزر الکساندرایت کندلا که نظر مردم را به خود جلب کرد. عوارض کم آن می باشد و شایعاتی که استفاده از این دستگاه موجب در آمدن خال، زگیل یا زوائد گوشتی، بعد از استفاده از لیزر الکساندرایت کندلا می شود اشتباه است و این موضوع که استفاده از الکساندرایت کندلا موجب نازایی می شود شایعه ایی بیش نیست و بر اساس آمار صادر شده از FDA این لیزر اصلا سرطان زا نمی باشد.

۷. به روز بودن دستگاه الکساندرایت کندلا

به روز بودن این دستگاه از ویژگی های مهم آن است. ویژگی مهم الکساندرایت کندلا که در معمول دستگاه های لیزر دیگر دیده نمی شود. پیشرفت های سالیانه این دستگاه و اضافه کردن ویژگی های جدید به این دستگاه باعث شده است نیاز های بسیاری از مراجعین را بر طرف نماید. و این ویژگی به روز بودن از دلیل های محبوبیت بین مردم و از جمله کلینیک ها می باشد. از این دستگاه برای لیزر صورت نیز می توان استفاده کرد.

قیمت، مزایا و عوارض لیزر موهای زائد پا
بیشتر بخوانید

کلینیک زیبایی دکتر مهدوی نیا

استفاده از دستگاه های لیزر غیر استاندارد در برخی از موارد باعث رویش مجدد موهای زائد بعد از لیزر می شود. به همین خاطر انتخاب کلینیک و دستگاه لیزر مناسب بسیار مهم می باشد. جمله کلینیک هایی می باشد که مجهز به دستگاه لیزر السکاندرایت کندلا می باشد. با تجربه بودن و دارای سوابق کاری خوب را می توان از ویژگی های این کلینیک دانست و باتوجه به آنکه استفاده از دستگاه الکساندرایت کندلا بسیار مرسوم شده است باید به آن توجه داشت که پزشکی که از آن استفاده می کند دارای تخصص باشد زیرا با کمی اشتباه باعث می شود که جای کبودی و یا سرخ شدن پوست را به جای بگذارد. به همین عنوان پیشنهاد می شود از پزشک متخصص در این زمینه مشورت بگیرید و توجه داشته باشید عمل لیزرشما توسط متخصص انجام شود. کلینیک زیبایی دکتر مهدوی نیا از جمله کلینیک هایی می باشد که دارای پزشک متخصص و مجهز به لیزر های به روز از جمله الکساندرایت کندلا می باشد.

دستگاه خنک کننده ی قوی موجود در دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا چه کاربردی دارد؟

وجود دستگاه خنک کننده در دستگاه لیزر الکساندایت کندلا این مزیت را به افراد می دهد تا میزان سوختگی پوست در هنگام انجام لیزر کاهش می یابد.

تعداد جلسات درمانی لیزر الکساندرایت کندلا چند جلسه می باشد؟

تعداد جلسلت درمانی لیزر الکساندرایت کندلا بین 4 تا 6 جلسه می باشد که این تعداد جلسات بین 6 تا 10 هفته انجام می شود.

امتیاز شما به این پست

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
ارسال یک نظر
نام
ایمیل
وبسایت

تماس با کلینیک دکتر مهدوی نیا