6 خط فعال
ارتباط با ما از طریق ایمیل

مطالب آموزشی

021-22654580-85 6 خط فعال
شنبه - پنج‌شنبه: 8:00 صبح - 10:00 شب تعطیل در ایام رسمی
info@drmostafamahdavinia.com ارتباط با ما از طریق ایمیل

نکاتی در مورد لیزر موهای زائد صورت

خانه  /  لیزر مو   /  نکاتی در مورد لیزر موهای زائد صورت
کم شدن موها زائد صورت با لیزر - نکاتی در مورد لیزر موهای زائد صورت

نکاتی در مورد لیزر موهای زائد صورت

وجود موهای ناخواسته و زائد در قسمت های مختلفی از صورت و بدن به احتمال زیاد یکی از آزار دهنده ترین مواردی است که باید با آن کنار بیایید. اگر صورت صاف و ابریشمی دوست دارید، به طور قطع باید از دست موهای زائد خود راحت شوید. اگر به دنبال راه حلی بدون درد و طولانی مدت برای موهای رفع موهای زائد خود هستید شاید به لیزر موهای زائد صورت را در علاقمند باشید. نکاتی در مورد لیزر موهای زائد صورت در این مقاله برای شما آورده ایم:

چرا لیزر موهای زائد صورت محبوب شد است؟

لیزر موهای زائد این روزها به طور گسترده ای محبوب شده است. روش لیزر به این صورت است که با استفاده از انرژی نوری متمرکز یا لیزر که توسط ملانین موجود در پوست جذب می شود، موهای زائد را از بین می برد. این پرتو انرژی با تبدیل شدن به گرما باعث از بین رفتن فولیکول های مو در پوست می شود. نتیجه کاهش رشد مو  یا تاخیر در آن است.

می توان گفت، لیزر موهای زائد یک روش عالی برای از بین بردن دائمی موهای ناخواسته و زائد بدن است. این روش درمانی توانایی  از بین بردن موهای تیره و درشت صورت، بازوها، زیر بغل، پاها، بیکینی و غیره را دارد. لیزر موهای زائد استفاده از لیزر برای سوزاندن فولیکول های مو است.

لیزر موهای زائد صورت
بیشتر بخوانید

پس از چند جلسه مراجعه و درمان با لیزر، رشد موها را متوقف می کند و در نتیجه موهای زائد تقریبا به طور دائم از بین خواهند رفت که آرزوی بسیاری از افراد است. زمانی که می خواهید درمان های لیزر موهای زائد خود را انجام دهید، مطمئنا می خواهید که بیشترین اثرگذاری را داشته باشد و بهترین نتیجه را دریافت کنید. خوشبختانه کارهای خاصی وجود دارد که می توانید برای تحقق این امر انجام دهید. در اینجا چند نکته عالی برای حداکثر کردن اثر لیزر موهای زائد آورده شده است.

نکاتی در مورد لیزر موهای زائد صورت

قبل از مراجعه موهای خود را اصلاح کنید

اگر قصد لیزر موهای زائد خود را داریدنباید از وکس و اپیلاسیون استفاده کنید، با انجام این کارهای نمی توانید بهترین نتیجه را بگیرید. با اصلاح موی های خود پرتو لیزر راحتر می تواند به فولیکول مو برسد زیرا موهای سطح پوست کمتر است. همچنین میزان دردی که در طول لیزر حس حس می کنید را کاهش خواهد داد، اگر هنوز هم درد دارید، آلوئه ورا می تواند برای تسکین پوست شما بسیار مفید باشد.

تصویری از چانه یک زن که لیزر شده است - نکاتی در مورد لیزر موهای زائد صورتجلسات لیزر موهای زائد صورت خود را برای گرفتن بهترین نتیجه کامل کنید

جلسات لیزر موهای زائد بر اساس چرخه رشد موهای شما برنامه ریزی و تنظیم می شود.موهای چرخه رشد دارند، در طی هر چرخه رشد مو، فولیکول های خاصی از مو باعث تولید مو می شوند. لیزر فقط می تواند فولیکول های مویی را که در آن چرخه رشد خاص در حال رشد هستند، هدف قرار داده و از بین ببرد.  به همین دلیل است که جلسات شما به طور معمول با فاصله یك ماه تنظیم می شوند. اگر هر کدام از این جلسات را از دست بدهید، یک چرخه رشد کامل را از دست خواهید داد. و این موضوع می تواند طول درمان را طولانی تر کرده، و تعداد جلسات را افزایش دهد.

قرار گرفتن در معرض آفتاب را کمتر و محدودتر کنید

نقبل از شروع درمان های لیزر موهای زائد صورت و یا در بین هر یک از جلسات درمانی، خیلی مهم است که قرار گرفتن در معرض آفتاب را محدود و کمتر کنید. در صورتی که پوست شما دچار آفتاب سوختگی شود، فوق العاده حساس خواهد شد، که در این صورت دکتر شما از انجام لیزر خودداری خواهد کرد و یا با درجه خیلی کم لیزر ادامه خواهد داد. که در هر صورت دوره درمان شما طولانی تر خواهد شد.

از آنجایی که در اثر استفاده از لیزر، پوست شما تا حدودی حساس خواهد شد، احتمال دارد آفتاب سوختگی در زمان درمان ها باعث تاول زدن پوست شما شود. این موضوع نه تنها دردناک خواهد بود  بلکه می تواند در درمان های شما نیز تداخل ایجاد کند پون که احتمال دارد مجبور شوید جلسات درمانی خود را  تا زمانی که پوست شما به درستی از آفتاب سوختگی ترمیم شود کامل نکنید.

سخن آخر

لیزر موهای زائد روشی موثر و ماندگار است که در صورت انجام صحیح نتایج بسیار خوبی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اگر می خواهید از درمان خود بیشترین بهره و استفاده را ببرید، موضوع مهمی است که هیپ کدام از جلسات را از دست ندهید، از موزدایی با اپیلاسیون و یا وکس  و کرم های موبر موهای در زمان لیزر موهای زائد خودداری کنید، یک روز قبل از درمان موهای خود را اصلاح کنید، و قرار گرفتن در معرض آفتاب چه قبل و چه در طول درمان را محدود کنید.

منبع: cosmeticsurgerytricities.com

 

 

امتیاز شما به این پست

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
بدون دیدگاه
ارسال یک نظر
نام
ایمیل
وبسایت

تماس با کلینیک دکتر مهدوی نیا