6 خط فعال
ارتباط با ما از طریق ایمیل

مطالب آموزشی

021-22654580-85 6 خط فعال
شنبه - پنج‌شنبه: 8:00 صبح - 10:00 شب تعطیل در ایام رسمی
info@drmostafamahdavinia.com ارتباط با ما از طریق ایمیل

نتایج دائمی لیزر موهای زايد بیکینی

خانه  /  لیزر موهای زائد بدن   /  نتایج دائمی لیزر موهای زايد بیکینی

نتایج دائمی لیزر موهای زايد بیکینی

نتایج دائمی لیزر موهای زايد بیکینی، تاثیر زیادی در محبوبیت این روش دارد. لیزر موهای زائد می تواند روشی پرهزینه اما موثر برای خلاص شدن از شر موهای ناخواسته باشد، افرادی که از اصلاح یا اپیلاسیون متنفر هستند. اما صرف مبالغ زیاد برای درمان های مورد نظر همیشه ضمانتی برای از بین رفتن موهای زائد بدن برای همیشه وجود ندارد.

لیزر موهای زائد بیکینی موثرترین روش برای از بین بردن دائمی موهای ناخواسته در ناحیه بیکینی است. اگر تراشیدن مو یا موم باعث دیوانگی شما می شود، یا باعث درد، خارش یا ایجاد موهای زیر پوستی می شود، لیزر موهای زائد بیکینی برای شما ایده آل است. از بین بردن موهای زائد با لیزر هیچ مویی در داخل ایجاد نمی کند و هیچ گونه خارش ایجاد نمی کند و به طور منظم جلسات اصلاح یا اپیلاسیون ناخوشایند یا دردناک نخواهید داشت.

  لیزر موهای زائد بیکینی

بر خلاف تصور رایج، لیزر موهای زائد بیکینی خیلی گران نیست و در واقع تقریباً همان قیمت اپیلاسیون است.

روش کار لیزر موهای زائد چگونه است؟

نور لیزر به سمت رنگدانه موجود در مو که در فولیکول مو قرار دارد هدایت می شود و توسط آن جذب می شود. هنگامی که نور لیزر جذب می شود، گرما ایجاد می کند. اگر گرمای کافی در فولیکول مو تولید شود، مرکز رشد مو در فولیکول را از بین می برد. اگر مرکز رشد مو از بین رفته باشد، نباید موی جدیدی رشد کند.

وقتی مو در بخشی از چرخه استراحت باشد، ممکن است نتواند نور لیزر را به اندازه کافی جذب کند یا گرمای کافی تولید کند تا مرکز رشد مو از بین برود. این بدان معنی است که شما باید چندین بار لیزر کنید  تعداد جلسات موهای زائد بیکینی معمولاً در حدود 6 جلسه است  تا قسمت قابل توجهی از مو را از یک ناحیه از بین ببرید.

  آیا فواید لیزر موهای زائد بیکینی را می دانید؟

هزینه درمان با لیزر

هزینه های درمان، روش ها و اثربخشی به نوع پوست، ضخامت مو و ناحیه لیزر شده هر فرد بستگی دارد. مهم نیست که شما در چه ناحیه ای لیزر موهاز زائد را انجام می دهید، معمولاً حدود 6 جلسه درمان برای دستیابی به به نتیجه کامل لازم است. مناطق کوچک مانند لب بالا هزینه کمتری دارند، در حالی که بیکینی  و نواحی بزرگتر مانند پاهای کامل و کمر هزینه بیشتری نیاز دارند. به خاطر داشته باشید که درمان لب بالا فقط چند پالس است و فقط چند دقیقه طول می کشد، در حالی که درمان کامل پا ممکن است یک ساعت درمان و بیش از 1500 پالس لیزر باشد.

  اپیلاسیون یا لیزر موهای زائد، کدام روش بهتر است؟

افرادی که پوست تیره دارند می توانند به خوبی با لیزر موهای زائد جواب بگیرند

افرادی که پوست تیره دارند می توانند با لیزر موهای زائد نتایج عالی داشته باشند، اما بیماران با انواع پوست تیره باید احتیاط کنند  به پزشکان با تجربه در درمان انواع پوست تیره تر مراجعه کنند، و قبل از درمان یک منطقه بزرگتر، نقاط کوچکتر را با لیزر انجام دهند زیرا در معرض خطر تغییر رنگ احتمالی پوست ناشی از لیزر هستند.

  چرا از لیزر موهای زائد جواب نمی گیریم

نتایج دائمی لیزر موهای زائد بیکینی

لیزر موهای زائد با گرم کردن فولیکول های مو باعث می شود که رشد موهای جدید متوقف شود. لیزر باعث می شود که فولیکول های مو برای مدت طولانی در حالت خواب قرار داشته باشند بسیار بیشتر از زمانی که اصلاح و اپیلاسیون انجام می دهید. وقتی موها دوباره رشد می کنند، سبک تر و ظریف تر هستند و تعداد آنها کمتر می شود. اگرچه این روش معمولاً به عنوان نوعی از بین بردن موهای زائد دائمی مطرح می شود، لیزر درمانی فقط تعداد موهای ناخواسته را در یک منطقه مشخص کاهش می دهد.

  آیا رنگ پوست بعد از لیزر موهای زائد بیکینی تیره می شود؟

مزایای استفاده از لیزر موهای زائد با بیکینی:

تا 80 درصد کاهش مو و کاهش رشد مو

کاهش موهای زیر پوستی

پوست نرم تر

بعد از لیزر

به طور معمول، فرایند لیزر موهای زائد با جلسات  هر چهار تا شش هفته می تواند حدود شش ماه طول بکشد. اما دیدن برخی نتایج از ابتدا غیر معمول نیست. برای دیدن نتایج دائمی لیزر موهای زايد بیکینی لایه برداری زیر دوش با یک اسکراب قند به سرعت در روند کار کمک می کند.

  11 نکته مراقبت بعد از لیزر مو‌های زاید

سخن نهایی

هر کس ایده متفاوتی در مورد اینکه کدام روش برای او مناسب است خواهد داشت. همانند آرایش و مراقبت از پوست، روند لیزر موهای زائد به ترجیح افراد بستگی دارد. اما در حال حاضر لیزر از محبوب ترین درمان ها برای از بین بردن موهای زائد است و لیزر زیر بغل و بیکینی و پایین پا محبوب ترین بخش ها برای درمان هستند. اما این نکته را توجه کنید که لیزر باید در مراکز تخصصی انجام شود تا شما نتیجه بگیرید. ما به شما مرکز پوست و مو دکتر مصطفی مهدوی نیا را توصیه می کنیم.

  دکتر مصطفی مهدوی نیا

منبع:www.byrdie.com

بدون دیدگاه
ارسال یک نظر
نام
ایمیل
وبسایت