6 خط فعال
ارتباط با ما از طریق ایمیل

مطالب آموزشی

021-22654580-85 6 خط فعال
شنبه - پنج‌شنبه: 8:00 صبح - 10:00 شب تعطیل در ایام رسمی
info@drmostafamahdavinia.com ارتباط با ما از طریق ایمیل

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بیکینی

خانه  /  لیزر مو   /  تعداد جلسات لیزر موهای زائد بیکینی
اپراتور خانم در حال لیرز موهای زائد بیکینی خانمی است که روی تخت دراز کشیده و حوله روی تن دارد

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بیکینی

آیا تعداد جلسات لیزر موهای زائد بیکینی می دانید؟ برای پاسخ، در این مقاله همراه ما باشید. لیزر موهای زائد بیکینی یک روش درمانی بسیار محبوب در بین زنان است. صرف نظر از فصل، بسیاری از زنان ترجیح می دهند در ناحیه بیکنی همیشه مرتب باشند. ترجیحات شخصی، تعطیلات، زیبایی، دلایل زیادی وجود دارد که شما می خواهید از شر موهای بیکینی خود خلاص شوید. به همین ترتیب، شما ممکن است تصمیم بگیرید که موهای خود را فقط در مناطق خاصی از بیکینی حذف کنید به جای از بین بردن کامل موهای بیکینی. هرکدام به سلیقه شخصی شما بستگی دارد. لیزر موهای زائد بیکینی یکی از روش های مشکل است. منطقه کاملاً هورمونی است و بنابراین می تواند جلسات بیشتری را نیاز داشته باشد. همچنین نسبت به سایر اعضای بدن حساسیت بیشتری دارد، خصوصاً وقتی وارد چرخه قاعدگی می شوید. اگر تردید دارید که آیا باید اپیلاسیون یا اصلاح موهای بیکینی را کنار بگذارید و به لیزر موهای زائد بیکینی بروید این پست وبلاگ را مطالعه کنید:

لیزر موهای زائد بیکینی چگونه کار می کند و تعداد جلسات لیزر موهای زائد بیکینی چه قدر است؟

لیزر موهای زائد از پرتو نور برای آسیب رساندن به فولیکول مو یا رنگدانه استفاده می کند. لیزر موهای زائد رشد مو را تا 95 درصد کاهش می دهد. و یک روش طولانی مدت برای کاهش رشد موها است. لیزر انرژی نوری تولید می کند که رنگدانه را در مو هدف قرار می دهد. هنگامی که ملانین انرژی را جذب کرد، به سمت فولیکول مو می رود. در آنجا به انرژی حرارتی تبدیل شده و باعث آسیب فولیکول مو می شود. گرما به فولیکول آسیب ناپذیر آسیب می رساند، بنابراین از رشد موی جدید جلوگیری می کند. موهای زائد با لیزر بر روی تمام رنگ پوست و رنگ مو موثر است.

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بیکینیلیزر موهای زائد بیکینی چیست؟

لیزر موهای زائد بیکینی انواع مختلفی دارد. اندازه ناحیه تحت درمان بستگی به این دارد که بیمار می خواهد چه موهایی را از بین ببرد.. به عنوان مثال فقط جلو بیکینی یا فقط موهای شرمگاهی یا خط بیکینی. لیزر موهای زائد بیکینی را می توان در هر کسی غیر از زنان باردار یا افرادی که آنتی بیوتیک استفاده می کنند، انجام داد. در صورت مصرف دارو، ممکن است مجبور باشید تا دو هفته صبر کنید. در واقع، برخی از داروها حساسیت به نور را افزایش می دهند.

  لیزر موهای زائد

تعداد جلسات لیزر موهای زائد بیکینی

یک بازه استاندارد لیزر موهای زائد بیکینی همیشه شامل حداقل شش جلسه است. این یک استاندارد است برای دستیابی به نتایج رضایت بخش. با این حال، برخی از افراد ممکن است تا 12 جلسه نیاز داشته باشند. کاملاً رایج است که بیمارانی که تحت لیزر موهای زائد بیکینی قرار می گیرند، به هشت تا ده جلسه نیاز دارند. تعداد جلسات مورد نیاز شما به بسیاری از فاکتورها از جمله چرخه رشد مو ، سطح هورمون ، رنگ پوست و رنگ مو و همچنین ژنتیک بستگی دارد. از آنجا که بیکینی یک منطقه هورمونی است ، به هر حال جلسات بیشتری را نیاز دارد. با این حال ، برخی از افراد پس از چند سال و دیگران بعد از چند ماه به نتایج رضایت بخشی می رسند.

  لیزر موهای زائد بیکینی

چرا باید بین جلسات شش هفته صبر کنم؟

اکثر بسته های لیزر موهای زائد شامل شش جلسه است. تکنسین های لیزر به شما می گویند که باید بین هر جلسه شش هفته صبر کنید. و یک دلیل برای آن وجود دارد: چرخه رشد مو. چرخه رشد مو سه فاز دارد که هر مو شروع به رشد می کند و سپس می میرد. لیزر موهای زائد بیکینی فقط در مواقعی که مو در مرحله رشد خود باشد، موثر است. در واقع، این بازه تنها زمان اتصال مو و فولیکول است. بنابراین، تنها در این زمان است که انرژی نور می تواند به فولیکول مو منتقل شود. مسئله این است که فقط 20 درصد از کل موهای بدن در هر مرحله از زمان در این مرحله خاص قرار دارند. این بدان معناست که یک جلسه فقط می تواند تا 20 درصد موها را درمان کند. به همین دلیل شما نه تنها برای چندین جلسه درمان مو به طور موثر به چندین جلسه متوالی احتیاج دارید، بلکه به همین دلیل باید بین هر یک  از جلسات تا شش هفته صبر کنید. با این انتظار زمان می گذارد تا فولیکول در فاز مناسب، رشد موهای جدید را آغاز کند و بنابراین می تواند توسط لیزر هدف قرار گیرد. از بین بردن موهای زائد با لیزر نیز پوست را آسیب پذیرتر می کند بنابراین انتظار6 هفته ای  به شما فرصت می دهد تا پوست از نو ساخته شود و بهبود یابد.

  دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا

 

منبع:skinrenewaloftulsa.com

بدون دیدگاه
ارسال یک نظر
نام
ایمیل
وبسایت