جهت دریافت نوبت یا مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

عناوین مطرح شده در این پست

تزریق ژل لب روسی، لب‌ها را به شکل یک قلب با لبه ‌های ظریف و البته حجم طبیعی فرم می ‌دهد. نام این تکنیک را تزریق ژل یا فیلر روسی گذاشته ‌اند، چرا که از روی فرم لب‌ های خانم‌ های روس الهام گرفته شده است. در تکنیک تزریق ژل لب روسی به جای تمرکز بر روی افزایش بیش از حد حجم لب ‌ها، تمرکز بر روی فرم طبیعی و در عین حالت اصلاح حالت لب ها می باشد.

 ژل لب به سبک روسی به خصوص در سال‌ های اخیر، طرفداران زیادی در میان خانم ‌ها به دست آورده است. خیلی‌ از خانم ‌ها به کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنند در حالیکه متقاضی انجام ژل لب روسی هستند. اما نکته‌ای که اهمیت دارد این است که افراد قبل از اقدام به تزریق ژل لب روسی اطلاعات جامعی راجب این سبک از تزریق ژل لب داشته باشند، تا بتوانند بهترین نتیجه را از این اقدام زیبایی دریافت نمایند.  در ادامه ی این مقاله ما سعی کردیم تمامی مطالب و نکات لارم برای ژل لب روسی را بیان نماییم تا دیدی باز اقدام به انجام این عمل زیبایی نمایید و بهترین نتیجه را کسب کنید.

نحوه ی تزریق ژل لب روسی

 ژل لب به روش روسی عبارتست از اعمال ترکیبی متشکل از هیالورونیک اسید و مواد معدنی جوانساز پوست به لب‌ها و ایجاد فرمی شبیه به لب ‌های زنان روسی. مهم ‌ترین مزیت و برتری این روش جذابیت قابل توجهی است که در انتهای کار در چهره مراجعه کننده ایجاد می‌شود. و همچنین این که نتیجه ی کار اصلا شامل حجم بسیاری نمی باشد و صرفا اصلاح فرم به صورت طبیعی صورت گرفته است.

مهارت پزشکی که ژل لب روسی انجام می دهد، در نتیجه نهایی نقش بسیار مهمی دارد. پیاده سازی این سبک از تزریق ژل لب نیاز به مهارت و تخصص بسیار زیادی دارد. به همین دلیل بسیار مهم می باشد که شما پزشک متخصص و با تجربه ای را برای این فرایند انتخاب نمایید.

ماندگاری تزریق ژل لب روسی

ماندگاری فیلر لب روسی بستگی به عوامل مختلفی دارد. یکی از این عوامل برند محصول تزریقی است. همچنین مهارت تزریق ‌کننده و اعتبار کلینیک زیبایی که برای این کار به آن مراجعه می‌کنید، نقش مهمی در ماندگاری نتایج دارد. به علاوه تمام این موارد، مراقبت ‌های بعد و قبل از ژل لب روسی نیز در ماندگاری نتایج این تکنیک تأثیر دارد. اما به طور میانگین باید گفت که دوام فیلر روسی بر روی لب ها مدت زمانی حدود ۶ تا ۱۲ ماه می ‌باشد.

مدت زمان تزریق ژل لب روسی

مدت زمان انجام این نوع تزریق ژل لب، کمی بیشتر از تزریق استاندارد است. چرا که تزریق باید با تمرکز و دقت بیشتر و تنها در چند ناحیه خاص از لب ‌ها انجام شود. این تکنیک تنها در یک جلسه انجام می‌ شود اما به طور معمول کل زمان آماده ‌سازی و تزریق در این تکنیک بین ۳۰ دقیقه تا ۱ ساعت به طول می‌ انجامد.

تزریق مجدد ژل لب روسی

بر طبق نظر متخصصان در زمینه تزریق فیلر بر روی لب، لازم است این تکنیک را ۳ تا ۹ ماه یکبار تکرار کرد. البته این موضوع به خود شما بستگی دارد. در واقع پس از گذشت تزریق ژل لب پس از هر مدت که احساس کردید فرم لب هایتان تغییر کرده است، می توانید برای تزریق مجدد ژل لب اقدام نمایید.

هزینه تزریق ژل لب روسی

قیمت ژل لب روسی هیچ تفاوتی با قیمت فیلر لب معمولی ندارد. در واقع هزینه نهایی تزریق ژل چه روسی باشد و چه معمولی، به برند فیلر، میزان مواد تزریقی و البته قیمت‌ گذاری کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید بستگی دارد. از طرفی پایه ترکیبات موجود در انواع فیلرها، ماده‌ای به نام هیالولورنیک اسید می‌ باشد. بنابراین افزایش قیمت این محصول، نقش مهمی در قیمت فیلر لب روسی دارد. همچنین باید گفت که میزان تخصص و تجربه ی پزشک نیز در این زمینه بر قیمت تزریق ژل لب تاثیر گذار می باشد.

تزریق ژل لب روسی پس از تزریق ژل لب

برای تزریق فیلر روسی بر روی لب، چنانچه در حال حاضر ژل لب معمولی بر روی لب ‌هایتان هست، باید آن را تخلیه کنید. توجه داشته باشید که لازم است حداقل از دو هفته قبل از انجام تکنیک روسی تزریق فیلر لب، اقدام به تخلیه ژل معمولی لب کنید. اما چنانچه ژل لب شما از نوع روسی است، برای تمدید آن نیازی به تخلیه قبلی نمی باشد. همان طور که می دانید، تزریق فیلر لب روسی طبیعی ‌ترین تکنیک زیبایی لب به حساب می‌آید. حتماً شما هم موافق این حقیقت هستید که تکنیک‌های زیبایی که فرم غیر طبیعی در صورت و بدن ایجاد می‌کنند، مانند سابق طرفدار ندارند. در سال‌های گذشته مراجعه کنندگان به کلینیک‌های پزشکی به دنبال تکنیک‌هایی می‌گردند که به زیبایی طبیعی صورت و یا اندامشان ختم شود. به همین خاطر میزان طرفداران تزریق ژل لب روسی در حال افزایشش نسبت به گذشته می باشد.

نکات مهم تزریق ژل لب روسی

برای اینکه افراد از مزایای حداکثری  ژل لب روسی در حوزه درمان های زیبایی بهره مند شوند، لازم است که شرایط زیر فراهم باشد:

  • برای درمان به کلینیک های تخصصی و مجهز به تجهیزات مدرن مراجعه شو
  • درمان توسط پزشکان متخصص و با دانش انجام شود
  • مواد مورد استفاده از قبیل ژل ها و فیلرها، مرغوب و استاندارد باشند
  • روش درمانی انتخاب شده، متناسب با شرایط فرد باشد
  • به مراقبت های قبل و بعد از درمان توجه شود

تزریق ژل لب روسی در مرکز تخصصی پوست و مو دکتر مهدوی نیا

در مرکز تخصصی پوست و مو دکتر مهدوی نیا کلیه ی خدمات زیبایی و درمانی پوست مو از جمله تزریق بوتاکس، تزریق ژل و لیفت نخ ارائه می شود. که شما عزیزان می توانید برای انجام اقدامات فوق به کلینیک مراجعه نمایید.  ژل لب روسی نیز یکی دیگر از اقدامات این مرکز می باشد که شما می توانید برای انجام آن مراجعه نمایید. بدون شک حضور پزشک و تکنسیان های متخصص در این مجموعه از جمله عواملی هستند که باعث می شود شما این مرکز را برای امور زیبایی خود انتخاب نمایید.

بله، استفاده از وازلین یا هر نوع روغن دیگر پس از تزریق ژل لب خوب است. گاهی اوقات ممکن است لب های شما برای چند روز کمی ترک خورده باشد و رطوبت ممکن است به بهبود چنین شرایطی کمک نماید.

پس از تزریق ژل لب به نکات زیر توجه نمایید:
۱. فعالیت بدنی شدید ضربان قلب و جریان خون را افزایش می دهد و ممکن است باعث تورم و کبودی شود.
۲. مراقب داروها باشید.
۳. تا چند روز آرایش نکنید.

آدرس مرکز کلینیک دکتر مهدوی نیا 

تهران، فرشته، خیام، نبش تختی دوم، پلاک۳۰/۱
 

امتیاز شما به این پست

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای