جهت دریافت نوبت یا مشاوره رایگان لطفا فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

عناوین مطرح شده در این پست

زاویه سازی صورت بدون جراحی

تزریق ژل زاویه سازی صورت ،‌ یکی دیگر از روش های پر طرفدار زیبایی، زاویه سازی صورت می باشد. از آنجا که چهره های هالیوودی دارای صورتی V شکل، استخوانی با برجستگی های مناسب واندازه می باشند، جزء چهره های پر طرفدار هستند که موجب گردیده که بسیاری از افراد اعم از خانم ها و آقایان علاقه مند به زاویه سازی صورت شوند.

زاویه سازی صورت به منظور رفع معایب صورت و بیشتر نشان دادن زیبایی صورت توجه همگان را به خود جلب کرده است.

بهترین مارک برای تزریق ژل به صورت

ژل پرفکتا (Perfecta)

ژل پرفکتا با ترکیب طبیعی که دارد در دسته بهترین ژل تزریقی صورت قرار دارد. مبدا اصلی تولید‌کننده این ژل، کشور فرانسه بوده و ترکیبات آن بر پایه هیالورونیک اسید است. پرفکتا علاوه بر ایجاد حالت پرکنندگی صورت، سبب کاهش چروک‌های ایجاد شده نیز می‌گردد.

ژل تئوسیال (Teosyal)

از دیگر گزینه‌هایی که می‌توان آن را در لیست بهترین ژل برای تزریق صورت قرار داد، ژل تئوسیال است. هیالورونیک اسید اصلی‌ترین ماده تشکیل‌دهنده ترکیبات این ژل بوده و در کنار ایجاد حالتی خوش‌فرم و زیبا در لب‌ها، دارای ماندگاری بالایی نسبت به نمونه‌های مشابه در بازار است. علاوه بر آن در ترکیب این ژل از اندوتوکسین‌های باکتریایی استفاده کرده‌اند که سبب شده حساسیت به تزریق ژل در افراد تقریبا به صفر برسد.

ژل استایلج (Stylage)

ژل استایلج از جمله ژل‌های تزریقی صورت است که در ناحیه لب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ژل بدون شک یکی از بهترین‌ها بوده و به دلیل داشتن لیدوکائین در ترکیبات خود سبب می‌شود تا فرد حین تزریق احساس درد نکند. همچنین در ترکیبات آن از هیالورونیک اسید و آنتی‌اکسیدان‌ها استفاده کرده‌اند. در تولید این ژل از جدیدترین تکنولوژی‌ها استفاده کرده‌اند.

ژل بلترو (Belotero)

ژل بلترو که بسیاری آن را با نام ژل لب بلترو می‌شناسند یکی از گزینه‌های خوب برای کسانی است که به دنبال ژلی با ماندگاری بالا هستند. البته ژل بلترو دارای انواع مختلفی بوده و در ترکیبات متنوعی تولید می‌شود. افراد می‌توانند با توجه به انتظاراتی که از تزریق ژل به لب خود دارند بهترین نوع را با صلاح‌دید پزشک انتخاب و تزریق کنند.

ژل رووفیل (Revofil)

ژل رووفیل در دسته بهترین فیلر تزریقی صورت قرار گرفته و افراد بسیاری به منظور رفع خطوط ایجاد شده در صورت و همچنین فرم‌دهی به لب‌های خود از آن استفاده می‌کنند. این ژل به دلیل ترکیباتی که دارد دارای خاصیت ضدالتهابی بوده و ماندگاری بسیار بالایی دارد به طوری که تا ۱۲ ماه بعد از تزریق نیز می‌توان شاهد نتایج حاصل از آن بود.

همانطور که نام برده شد تعداد زیادی از پرکننده‌های پوستی در حال حاضر برای تزریق فیلر در دسترس می‌باشند. به همین دلیل رقابت تنگاتنگی بین آن‌ها برقرار می‌باشد. اما هر یک از برندها، ویژگی‌های مختص به خود را دارند.

عوارض تزریق ژل زاویه سازی فک

در زاویه سازی صورت با ژل از ژل‌های خاص که معمولا از جنس اسید هیالورونیک هستند و سازگاری بیشتری با بدن دارند، استفاده می‌شود. این ژل‌ها به جاهای مورد نظر در صورت تزریق می‌شوند تا آن قسمت‌ها را پرتر و برجسته‌تر نشان دهند.

از معایب زاویه سازی صورت با تزریق ژل این است که ماندگاری کمتری دارد. با توجه به کیفیت ژل به کار رفته، اثر آن بین ۹ماه تا ۱ سال در صورت باقی می‌ماند. بدیهی است که بعد از این مدت باید دوباره به پزشک مراجعه و تزریق ژل را تمدید کنید.

یکی دیگر از معایب زاویه سازی صورت  با ژل این است که در هر نوبت فقط مقدار کمی ژل می‌توان تزریق کرد. بنابراین چنانچه چهره فرد طوری به تغییرات زیادی نیاز داشته باشد، باید در چند نوبت برای تزریق ژل به پزشک مراجعه کند.

مراقبت بعد از تزریق ژل زاویه فک

  1. بعد از تزریق ژل چه نکاتی را باید رعایت کرد ؟مراقبت های بعد از تزریق ژل
  2. از مصرف برخی داروهای گیاهی و شیمیایی که منجر به رقیق شدن خون ، می شوند ؛ تا ۱۰ روز پس از تزریق ، پرهیز شود.
  3. بانوان به مدت 24 ساعت پس از انجام تزریق ژل ، باید از به کار بردن لوازم آرایشی در ناحیه درمان صورت گرفته ، خودداری کرده و مساحت تزریق انجام شده را تمیز نگه دارند ؛ این روند از بروز التهاب و عفونت جلوگیری می کند.
  4. افراد می توانند بلافاصله پس از انجام تزریق ، فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرند ؛ اما لازم به تذکر می باشد انجام فعالیت های ورزشی ، نیاز به 7 روز استراحت دارد.
  5. افراد باید از ماساژ ناحیه تزریق انجام شده ، به مدت 7 روز اجتناب کنند ؛ چرا که در غیر این صورت احتمال پخش ناخواسته ژل وجود دارد.
  6. باید به مدت 14 روز پس از تزریق ، از قرار گرفتن در برابر نور مستقیم خورشید خودداری کرده و هم چنین سولاریوم و سونا را نیز به پس از این مدت زمان موکول کنند.
  7. نوشیدن آب کافی به طور روزانه و خودداری از مصرف نوشیدنی های الکلی ، به آبرسانی به لایه های تحتانی پوست کمک کرده و سبب ماندگاری بیشتر نتایج تزریق می شود.
  8. استفاده از کمپرس یخ در ساعات ابتدائی پس از تزریق ، تاثیر به سزائی در کاهش تورم و کبودی ناشی از آن دارد.

هزینه زاویه سازی صورت با تزریق ژل 

هزینه زاویه سازی صورت با تزریق ژل، بسته به آناتومی طبیعی صورت شما متفاوت است. متخصص تزریق ژل شما ساختار چهره شما را ارزیابی می‌کند تا نوع و حجم ژل مورد نیاز را برای دستیابی به نتایج زیبایی مورد نظرتان تعیین کند. در طول جلسه مشاوره، یک بحث و بررسی دقیقی خواهید داشت.

برای بهترین نتیجه، سوزن یا کانول با زاویه 30 تا 45 درجه و به دنبال جهت مورد نظر قرار داده می شود. هیچ پرکننده ای در هنگام ورود سوزن یا کانول یا زمانی که در نقطه انتهایی قرار می گیرد تزریق نمی شود. در عوض، تمام پرکننده ها در طول فرآیند خروج تزریق می شوند.

 در حالی که امکان حرکت فیلرها وجود دارد، این عارضه جانبی بسیار نادر است و با انتخاب یک پزشک واجد شرایط می توان از آن جلوگیری کرد.

آدرس مرکز تخصصی دکتر مهدوی نیا 

تهران، فرشته، خیام، نبش تختی دوم، پلاک۳۰/۱